logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 17 »


#81 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.21 17:00
uzsidegti gale del daugelio priezasciu, kartai buna elementariausias kontakto nebuvimas akimirka ir tokiu atveju kompas meta klaida.
pas mane vienu metu labai daznai uzideginedavo" check engine" o pasirodo blogas buvo kontaktas pagrindines jugties su kompu >


#82 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.21 17:04
o skeneris nerodo, kad blogi laidai ar zvakes, jis tik kiek as maciau ta skaneri is ziurejau kaip juo dirbama, jis tik rodo ar veikia visi davikliai, holo laibda, pavaru dezeje esantis slogio davikliai >


#83 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.08.21 17:17
Citata:

kibiras rašė:
uzsidegti gale del daugelio priezasciu, kartai buna elementariausias kontakto nebuvimas akimirka ir tokiu atveju kompas meta klaida.
pas mane vienu metu labai daznai uzideginedavo" check engine" o pasirodo blogas buvo kontaktas pagrindines jugties su kompu >

as kaska panashaus ir pamaniau .. , tik kelyje tos lempos islindimas psichologishkai veikia


#84 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.21 17:23
baisiau butu jeigu tepalo slegio lempa uzsidegtu ar benzo rezervo lepute, jei aplinkui nera degaliniu >


#85 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.08.21 17:36
Citata:

kibiras rašė:
baisiau butu jeigu tepalo slegio lempa uzsidegtu ar benzo rezervo lepute, jei aplinkui nera degaliniu >

Benzo rezervo lampiecka ypatingai daznai pas mane dega , beveik nuolatinis palydovas


#86 Re: variklio darbas
kedmarius Rašyta: 2006.08.21 22:21
As varau ant bendzo irgi toke beda turejau pakeiciau zvakes kol kas gerai jei bus blogai pakeisiu laidus


#87 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.22 12:12
va va tam kas vazineja su degancia lempa anr duju, greitu laiku teks keisti benzino siubliuka


#88 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.08.22 12:23
Citata:

kibiras rašė:
va va tam kas vazineja su degancia lempa anr duju, greitu laiku teks keisti benzino siubliuka

benzo lempa?
tikrai nereikės, jei ji tik užsidegus....


#89 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.08.22 15:08
siurbli uzmusa kai visai nera benzo, kai jis dirba tusciai, o kol dega lempa tai viskas ok.


#90 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.22 17:36
siurbliukas varineja benza po sistema, pastarasis ausina purkstukus ir vel per abratke grysta vel i baka, o siurbliukas ausinasi benzinu, jin gi mirsta benzine, o kai uzsidega lempa, tai beke lieka apie 10 Ltr. benzo. as tai jau viena siurbli sudeginau vazinedamas su blysincia benzo lempa


#91 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.08.22 17:40
Citata:

kibiras rašė:
siurbliukas varineja benza po sistema, pastarasis ausina purkstukus ir vel per abratke grysta vel i baka, o siurbliukas ausinasi benzinu, jin gi mirsta benzine, o kai uzsidega lempa, tai beke lieka apie 10 Ltr. benzo. as tai jau viena siurbli sudeginau vazinedamas su blysincia benzo lempa

aušina purkštukus pro juos nepratekėdamas?.....

ir kaip linksta siurblys, jei jis visada benzine?....


#92 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.22 17:49
o ka dar neteko tokia laime keisti siurblio
man teko du kartus
o kaip ji isrardai jis buna isilydes, gi viduje plasmase, o nuo temperaturos plasmase deformuojas.
o del purkstuku ausinimo, visi aiskina, kad negalima atjukti siurblio, kadangi uzkeps purkstukai >


#93 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.08.22 17:55
Citata:

kibiras rašė:
o ka dar neteko tokia laime keisti siurblio
man teko du kartus
o kaip ji isrardai jis buna isilydes, gi viduje plasmase, o nuo temperaturos plasmase deformuojas.
o del purkstuku ausinimo, visi aiskina, kad negalima atjukti siurblio, kadangi uzkeps purkstukai >

siurbliai lydosi, kada negauna aušinimo - t.y. benzo....
Jei jo yra, kad ir mažai - aušinasi bet kokiu atveju

O apie purkštukus.....
tai visi ir apie kalėdų senelį kalba, bet jei tu tiki......


#94 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.22 17:58
o pas tave siurblys veikia ar ne >


#95 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.08.22 18:02
Citata:

kibiras rašė:
o pas tave siurblys veikia ar ne >

veikia, nes tuščiu nevažinėju

P.S. starterius tik dabar nusprogo....


#96 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.22 18:09
tai pabandyk pasivazineti su besidegiojancia lempa tada pasiziuresim kaip veikia tas likutius ausinimo skyscio


#97 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.08.23 13:44
Klausykit, mano mielieji, paaiškinkit jūs man, durnai galvai.....
Man iš po kapoto eina baisus kalimas, net gatvėj atsisuka.....
"Protingi" žmonės sako, kad amžiną atilsį mano motorui......
Įlindom mes į vidų (tarp kitko, ir aš ten lindau...) O ten po dangteliu toks įdomus dalykėlis: išvestas vamzdelis, kad vožtuvai tepimą gautų, bo jie 2 rūpužės sausi visai.
Pakraipė visi galvas, pakraipė ir nieko doro nesuprato.
Nuvažiavau pas Crysler'istą, tai jis paklausė kaip dirba ir pareiškė, kad AMEN.
Galimybė vienintelė - užpilti kokio tai bieso ("šokoladu" tai pavadino), tai būtų chaltūra, kad pravažiuotum dar kokius 10000km. ir kuo greičiau parduoti....
Aš nenoriu parduoti....................


#98 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.08.23 16:33
Citata:

sara rašė:
Klausykit, mano mielieji, paaiškinkit jūs man, durnai galvai.....
Man iš po kapoto eina baisus kalimas, net gatvėj atsisuka.....
"Protingi" žmonės sako, kad amžiną atilsį mano motorui......
Įlindom mes į vidų (tarp kitko, ir aš ten lindau...) O ten po dangteliu toks įdomus dalykėlis: išvestas vamzdelis, kad vožtuvai tepimą gautų, bo jie 2 rūpužės sausi visai.
Pakraipė visi galvas, pakraipė ir nieko doro nesuprato.
Nuvažiavau pas Crysler'istą, tai jis paklausė kaip dirba ir pareiškė, kad AMEN.
Galimybė vienintelė - užpilti kokio tai bieso ("šokoladu" tai pavadino), tai būtų chaltūra, kad pravažiuotum dar kokius 10000km. ir kuo greičiau parduoti....
Aš nenoriu parduoti....................

pakeisk engina ir toliau vazinek , nieko jis ten baisaus nekainuoja , juk benzas ?!


#99 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.08.23 16:44
Citata:

sara rašė:
Klausykit, mano mielieji, paaiškinkit jūs man, durnai galvai.....
Man iš po kapoto eina baisus kalimas, net gatvėj atsisuka.....
"Protingi" žmonės sako, kad amžiną atilsį mano motorui......
Įlindom mes į vidų (tarp kitko, ir aš ten lindau...) O ten po dangteliu toks įdomus dalykėlis: išvestas vamzdelis, kad vožtuvai tepimą gautų, bo jie 2 rūpužės sausi visai.
Pakraipė visi galvas, pakraipė ir nieko doro nesuprato.
Nuvažiavau pas Crysler'istą, tai jis paklausė kaip dirba ir pareiškė, kad AMEN.
Galimybė vienintelė - užpilti kokio tai bieso ("šokoladu" tai pavadino), tai būtų chaltūra, kad pravažiuotum dar kokius 10000km. ir kuo greičiau parduoti....
Aš nenoriu parduoti....................


Nieko ten baisaus nera savaitgalis darbo
Ir enginas kaip naujas
Susitvarkiau lygiai per sestadieni toki pat gedima dirba kaip laikrodis.
Tau strigo kompensatoriai
Paskaityk mano posta "sugedo 3,3 Ltr variklis girdisi voztuvu kalimas"
Tau tas pats.


#100 Re: variklio darbas
driusa Rašyta: 2006.08.23 18:05
Matai Bosai tau tai gal savaitgalis , bet moteriškė gali ir užrukti .Na nebent labai naginga būtų . Jeigu planuoji ilgiau važinėti aš tai siūličiau normaliai pas meistrus susitvarkyti galvą . Man malonumas kainavo apie 1200 Lt.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas