logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 9 »


#41
hellion Rašyta: 2006.05.28 23:09
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
Citata:

Mr.Iksas rašė:
LINUI: tiksliau tai buvo ne lipdukas o vizitinė, kurią radau šį šeštadienį Kauno rotušėje ant savo minivano lango po pasiplaukiojimo laivu. O kur gauti klubo lipdukų?


gaut ju galima pas kai kuriuos zmogus bet ne uz dyka

tu jau turi?
kiek kastavoja?
nors turbut jokio skirtumo, man jo reikia ir .


turiu pasiskaityk ten apie pinansine parama klubui, ir siaip apie tuos lipalus manau jei nebusi tylenius, ir bendraujantis sutverimas, t.y. ir kokiam myte pasrodysiu, ti ir galesi savo banginuko uodegyte papuost lipduku


#42
linas Rašyta: 2006.05.28 23:15
Citata:

hellion rašė:
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
Citata:

Mr.Iksas rašė:
LINUI: tiksliau tai buvo ne lipdukas o vizitinė, kurią radau šį šeštadienį Kauno rotušėje ant savo minivano lango po pasiplaukiojimo laivu. O kur gauti klubo lipdukų?


gaut ju galima pas kai kuriuos zmogus bet ne uz dyka

tu jau turi?
kiek kastavoja?
nors turbut jokio skirtumo, man jo reikia ir .


turiu pasiskaityk ten apie pinansine parama klubui, ir siaip apie tuos lipalus manau jei nebusi tylenius, ir bendraujantis sutverimas, t.y. ir kokiam myte pasrodysiu, ti ir galesi savo banginuko uodegyte papuost lipduku

kur pasiskaityt?
reikia paramos? visada prasom , juk negaila nieko del bendraminciu
o tai jei per myta per daug nesireiksiu, jei siaip man bendraut sunku, tai ir lipalo negausi?


#43
hellion Rašyta: 2006.05.28 23:22
Citata:

kur pasiskaityt?
reikia paramos? visada prasom , juk negaila nieko del bendraminciu
o tai jei per myta per daug nesireiksiu, jei siaip man bendraut sunku, tai ir lipalo negausi?


prisilaxi, bendrausi kai didelius svarbu uz vairo nesest... yr kazkur diskusijose, apie mokesti ir pan, paieskok, as baisei tingiu


#44
linas Rašyta: 2006.05.28 23:26
Citata:

hellion rašė:
Citata:

kur pasiskaityt?
reikia paramos? visada prasom , juk negaila nieko del bendraminciu
o tai jei per myta per daug nesireiksiu, jei siaip man bendraut sunku, tai ir lipalo negausi?


prisilaxi, bendrausi kai didelius svarbu uz vairo nesest... yr kazkur diskusijose, apie mokesti ir pan, paieskok, as baisei tingiu

nu uz vairo girtas as savo jau atvazinejau. del to bedu neturiu. daug nuotykiu apturejau. susitiksim, , papasakosiu


#45
hellion Rašyta: 2006.05.28 23:35
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...


#46
linas Rašyta: 2006.05.28 23:46
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

ner bedos, galim. tik noreciau su saviskiu atvaziuot, jo dar vis nesutvarke. OK?


#47
hellion Rašyta: 2006.05.28 23:48
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

ner bedos, galim. tik noreciau su saviskiu atvaziuot, jo dar vis nesutvarke. OK?


ger, be problemos, pac ryt ryte saviski vezu zvakiu keist, gal dar variklio pagalvyte, nu ir dar gal rasiu ka pakaboj, bo ko tai bilda, nor nieka neranda ainu miegoc, pasirasysim i privata


#48
linas Rašyta: 2006.05.28 23:49
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

o del paramos nieko nerandu


#49
hellion Rašyta: 2006.05.28 23:51
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

o del paramos nieko nerandu


rasim, ryt prisedes nuoroda surasiu ir privatan mestelsiu


#50
gadintojas Rašyta: 2006.05.28 23:58
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

o del paramos nieko nerandu

http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... php?topic_id=276&forum=32



#51
linas Rašyta: 2006.05.29 0:05
Citata:

gadintojas rašė:
Citata:

linas rašė:
Citata:

hellion rašė:
ger kuria diena galim siaip susibegt, apsiziuret, pasiciupinet uz rankyciu a? zaadno ir paburbuliuosam...

o del paramos nieko nerandu

http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... php?topic_id=276&forum=32


kuriam forume?


#52
gadintojas Rašyta: 2006.05.29 0:43
Citata:

linas rašė:
kuriam forume?

Kaip kuriam forume? Juk įmečiau nuorodą, kur diskutuojama apie klubo paramą. Kai pirmoj žinutėj papulsi į sarašiuką arba sudalyvausi , tai lidukas priklausys kaip ir tikram Lietuviui pasas


#53
linas Rašyta: 2006.05.29 1:04
Citata:

gadintojas rašė:
Citata:

linas rašė:
kuriam forume?

Kaip kuriam forume? Juk įmečiau nuorodą, kur diskutuojama apie klubo paramą. Kai pirmoj žinutėj papulsi į sarašiuką arba sudalyvausi , tai lidukas priklausys kaip ir tikram Lietuviui pasas

aciu
pirma kart manes neileido. jau perskaiciau.


#54
Andriux001 Rašyta: 2006.05.29 11:21
Citata:

Mr.Iksas rašė:
LINUI: tiksliau tai buvo ne lipdukas o vizitinė, kurią radau šį šeštadienį Kauno rotušėje ant savo minivano lango po pasiplaukiojimo laivu. O kur gauti klubo lipdukų?

kurio darbas? blyn nemazai prikaisiojes, ale kazkaip prie rotuses lyg ir neuzkisau..


#55
Zenka Rašyta: 2006.05.29 11:57
Prisipazinsiu, tai buvo mano darbas!
Turiu itarima, kad gryzome tuo paciu laivu...
Mr. Iksas ar ne tu su buteliu po laiva lakstei ir visiems isgerti siulei?


#56
gadintojas Rašyta: 2006.05.29 14:42
Citata:

Zenka rašė:
Mr. Iksas ar ne tu su buteliu po laiva lakstei ir visiems isgerti siulei?

Gerai čia


#57
Rašyta: 2006.05.31 13:32
gadintojas rase:
suveikė vizitkės . Reiškias ne be reikalo jas gaminom. O dabar šitoj temoj pasigirk, kad radai vizitkę. O kurioj vietoj radai užkištą vizitkę ir kada? Gal čia mano darbas bus.

Žydras dodge stovejo prie kliniku, Lazunu g. prieš tris savaites


#58
Mr.Iksas Rašyta: 2006.05.31 14:13
Citata:

Zenka rašė:
Prisipazinsiu, tai buvo mano darbas!
Turiu itarima, kad gryzome tuo paciu laivu...
Mr. Iksas ar ne tu su buteliu po laiva lakstei ir visiems isgerti siulei?



Tada rašyk kurio vaiko tėvas būsi?


#59
gadintojas Rašyta: 2006.05.31 14:36
Citata:

mindux rašė:
gadintojas rase:
suveikė vizitkės . Reiškias ne be reikalo jas gaminom. O dabar šitoj temoj pasigirk, kad radai vizitkę. O kurioj vietoj radai užkištą vizitkę ir kada? Gal čia mano darbas bus.

Žydras dodge stovejo prie kliniku, Lazunu g. prieš tris savaites

Nors pro tenai pravažiuoju į dieną po penkis kartus, bet neužsuku. Tai prisipažįstu- darbas ne mano, bet vistiek gerai, kad nelikai abejingas mūsų darbui


#60
Zenka Rašyta: 2006.05.31 14:50
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Tada rašyk kurio vaiko tėvas būsi?


Sunus i 2 klase eina. O as - tai tas plikis, kuris "mandagiai atsisake vartoti , mat vairuoja". Is tikruju del tiek neprasidedu







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas