logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 4 5 6 (7) 8 9 10 ... 14 »


#121 Re: DVD Voyageryje
maris Rašyta: 2008.03.30 8:53
daliux>pas mane ne toks(2003 tc)
nera apacioj tu 6 mygtuku
o nero7 bandyk per torentus,dc,emules. siaip as tai suvedziau googlej nero7 ir radau rapidshare nuoroda . 20min baimes i turi


#122 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.30 16:31
Nero jau turiu, dekui isirasiau diska NTSC sistema, bet vistiek nepasileida


#123 Re: DVD Voyageryje
Arnas Rašyta: 2008.03.30 17:57
Ir koki pranesima ismeta?


#124 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.30 20:03
Ekranas net neužsidega, o ant CD grotuvo panelės išmeta užraša error. Jei dedu originalu dvd, tai ant ekrano parodo, kad regionas netinka.


#125 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.30 20:16
Dar viena problema, kad distancinio nera. Kaskur buvau skaites, kad per meniu galima ta regiona pakeist. Bet pasileist manau turetu ir be distancinio, arba pranesima kitoki mestu.


#126 Re: DVD Voyageryje
maris Rašyta: 2008.03.30 20:45
klausims:a ijungus degima uzsideg(ar pastoviai deg) lempikes tos sesias virs mygtuku? man viens ismanantis zmogens pasakoja(nes apie dvd jo klausinejau) ka jeigu uzsideg a pastoviai deg a sumirks tos lempikes,tai reik ji keist. o tas keitims vykst tu duodi sava dvd+50lituokliu,o tau duod kita dvd bet jau gera. ten jiem kazkas nusimus kai nused akums,bet da juos kazkur naudoj. karoce nuostolis 50 i da paieskas kas uzsijam keitimu. daugiau nieka nezinau.


#127 Re: DVD Voyageryje
Arnas Rašyta: 2008.03.30 21:01
Citata:

Daliux rašė:
Ekranas net neužsidega, o ant CD grotuvo panelės išmeta užraša error. Jei dedu originalu dvd, tai ant ekrano parodo, kad regionas netinka.


Nusipirk turgini "originala" pabandymui. Su regionu "All". Ir bandyk vel. Jei neveiks - tikrai su magu kazkas negerai.
Ir dar gali patikrinti ar kai rasai su Nero - regionas yra O arba All (nepamenu tiksliai kaip ten Nero zymisi).


#128 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.30 21:10
Citata:

mariss rašė:
klausims:a ijungus degima uzsideg(ar pastoviai deg) lempikes tos sesias virs mygtuku? man viens ismanantis zmogens pasakoja(nes apie dvd jo klausinejau) ka jeigu uzsideg a pastoviai deg a sumirks tos lempikes,tai reik ji keist. o tas keitims vykst tu duodi sava dvd+50lituokliu,o tau duod kita dvd bet jau gera. ten jiem kazkas nusimus kai nused akums,bet da juos kazkur naudoj. karoce nuostolis 50 i da paieskas kas uzsijam keitimu. daugiau nieka nezinau.


Tos lempikes rodo kuriam stalciuj yra diskas, jei idetas vienas diskas tai viena dega, jei 6 tai sesios. O akuma tai buvau atjunges kol tvarkiau, bet radija ein be problemu ir DVD manau visai neveiktu jei koks kodas butu nusimuses.


#129 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.30 21:22
Citata:

ArnasQ rašė:
Citata:

Daliux rašė:
Ekranas net neužsidega, o ant CD grotuvo panelės išmeta užraša error. Jei dedu originalu dvd, tai ant ekrano parodo, kad regionas netinka.


Nusipirk turgini "originala" pabandymui. Su regionu "All". Ir bandyk vel. Jei neveiks - tikrai su magu kazkas negerai.
Ir dar gali patikrinti ar kai rasai su Nero - regionas yra O arba All (nepamenu tiksliai kaip ten Nero zymisi).


Turginiu kiek dejau, rase error. O ant nero, kad regionas nusistatytu, tai visai neradau. Dave tik sali pasirinkt, tai pasirinkau Kanada, nes USA net nebuvo.


#130 Re: DVD Voyageryje
Nikon Rašyta: 2008.03.30 21:39
Pasikartosiu.

Įdėjau orginalų DVD iš amerikės atvežta viską rodė.
Įdėjau orginalų LT pirktą nerodė.
Įdėjau keptą ant blyno nerodė.

Ir galų gale įsidėjau blyną ir kepiau nustatęs NTSC be jokių regionų apsaugos, ir PASILEIDO.

Padariau išvadą, kad pas mane DVD yra NTSC, gal būt ir regionas uždėtas. Bet akdangi diskas buvo be regiono pririšimo DVD playeriui dzin buvo ką rodyt.

Svarbiausia NTSC. Kepiau su Adobe Premiere, nes filmuką dariausi įsirašęs iš palydovinės TV.


#131 Re: DVD Voyageryje
Arnas Rašyta: 2008.03.31 0:20
Daliukai, kokia dar Kanada?
Filmo "kurimo" metu, kai reikalas ateina iki mygtuko "Burn",pries ji spaudziant apacioje reikia atidaryti "Video options "nustatymu meniu ir pasirinkti vaizdo parametrus, tuo paciu ir spalvine sistema (pagal nutylejima ji yra PAL, o tau reikia pasirinkti NTSC).


#132 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.03.31 7:36
Jau koki 20 disku esu iskepes, visokius variantus isbandziau ir nieko. Geriausiai butu amerikini diska gaut ir pabandyt ar is vis tas grotuvas veikentis, bet kiek ieskojau nieks neturejo


#133 Re: DVD Voyageryje
SoBoS Rašyta: 2008.03.31 13:31
Daliux, pas mane lygiai tas pats buvo/yra.
Ir NTSC nepadedavo, kol neisidejau naujesnio NERO. Su senu nepasileisdavo, o su naujesniu (berods 7.5 ar kazkas panasaus) viskas veikia.
Irasineji kaip sake ArnasQ ir jokiu problemu.


#134 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.04.18 14:21
Nu vo, ir pas mane pasileida . Gavau nero 8 ir rasiau su nero vision. O ten, kur 7 nero buvo tik Kanada, tai tam ir United State NTSC yra ir jokio regiono nereikia nustatinet, o sali dar ir del to nustatyt reikia, kad tu NTSC irgi ne viena yra. Pas mane telike duoda rinktis NTSC 4.43 ir NTSC 3.58.


#135 Televizoriai (LCD televizoriai)
Indukas Rašyta: 2008.04.28 16:19
Sudomino nuo kuriu metu Chrysler (Dodge)pradejo deti LCD televizorius i automobilius...
senuosiuose grand voyager kuriuose budavo imontuotas telikas - budavo paaukstintas stogas, o su LCD telikais jokio paaukstinimo nesimato.
Todel ir pasistojo toks klausimukas nuo kuriu metu nedaro voyager su paaukstintu stogu...


#136 Re: Televizoriai (LCD televizoriai)
Nikon Rašyta: 2008.04.28 19:59
Pas mane 2003m. LCD yra.


#137 Re: Televizoriai (LCD televizoriai)
arunka Rašyta: 2008.04.28 20:34
tai kad neber reikalo aukstint,LCD telikas atsilenkia is lubu ir viskas ok.O dar teko matyti (tik nuotraukose) ir sedyniu atramose galvoms.


#138 Re: Televizoriai (LCD televizoriai)
Plymouth V6 Rašyta: 2008.04.29 8:20
Citata:

Indukas rašė:
Sudomino nuo kuriu metu Chrysler (Dodge)pradejo deti LCD televizorius i automobilius...
senuosiuose grand voyager kuriuose budavo imontuotas telikas - budavo paaukstintas stogas, o su LCD telikais jokio paaukstinimo nesimato.
Todel ir pasistojo toks klausimukas nuo kuriu metu nedaro voyager su paaukstintu stogu...


Tai kad kiek suprantu tie praaukstinti stogai buvo firmos, tiuninguojancios mopar masinas (chrysler-dodge-plymouth), darbas, panasiai kaip amg ir brabus tiuniguoja mersus, alpina-bambalius. Cia ne is gamyklos tokius paleido.


#139 Re: DVD Voyageryje
Daliux Rašyta: 2008.05.04 21:56
Gal kas esat distancini ar ausines parinkineje? Pagal ka ten reietu ziuret? Parduotuvese kiek klausiau, sako be sansu pririnkt. Kazkoki universalu distancini bandziau, tai nieko nesigavo .


#140 Re: DVD Voyageryje
arunka Rašyta: 2008.05.05 9:59
tu universaliu irgi marios visokiu yra,reik bandyt kitokius,gal kuriu nors koda pagaus.Siaip parduotuvese original tai nerasi







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas