logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 »


#61 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
raimmis Rašyta: 2008.07.18 22:25
vokieciuose ir prancuzuose nereiks o pirkt de belgijos ir atskira del olandijos kazint ar apsimokes seip palieki 50 euru uzstata ir beveik visi duoda seip jei reikia bandyk lazdynuose kur siltnamiai yra firma prekiaujanti iranga gal tures


#62 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
BGAsas Rašyta: 2008.07.18 22:41
Citata:

raimmis rašė:
vokieciuose ir prancuzuose nereiks o pirkt de belgijos ir atskira del olandijos kazint ar apsimokes seip palieki 50 euru uzstata ir beveik visi duoda seip jei reikia bandyk lazdynuose kur siltnamiai yra firma prekiaujanti iranga gal tures


aciu
bandysim prasimust
ispanai, idomu, kaip su dujom draugauja?


#63 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Egis Rašyta: 2008.07.18 23:33
Ispanijoj benzinas kainuoja apie 1-1,20 eur, ir duju pas juos nera, kaip bebutu keista, taciau duju yra portugalijoj. Taip, kad ispanijoj gali ju neieskoti. Gal kur prasilenksim ispanijoj, galesim pasisveikinti Antgalio ieskok, duju montavimo firmose, Kaune "Propanas" tikrai turi.


#64 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
BGAsas Rašyta: 2008.07.19 9:22
Citata:

Egis rašė:
Ispanijoj benzinas kainuoja apie 1-1,20 eur, ir duju pas juos nera, kaip bebutu keista, taciau duju yra portugalijoj. Taip, kad ispanijoj gali ju neieskoti. Gal kur prasilenksim ispanijoj, galesim pasisveikinti Antgalio ieskok, duju montavimo firmose, Kaune "Propanas" tikrai turi.


turetumem prasilenkt ispanija gi mazyte


#65 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
VASIA Rašyta: 2008.07.21 16:45
Belgijoje ir Olandijoje degalinėse būna žarnų su įvairiais antgaliais(aišku nevisuose) Aš nesenai buvau ten tai beveik neprireikė antgaliu, o šeip degalinėse turi tik nelabai nori duot, bet sutart eina. Ispanijoje dujų neradau, nors Prancuzijos degalinėje gavau bukletą su Europos dujinių degalinių žemėlapiu, tai buvo kelios Ispanijoje pažymėtos


#66 Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
BOSAS Rašyta: 2008.07.31 9:56


#67 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
monta Rašyta: 2008.07.31 13:46
kur galima butu gauti navigacini diska su Lietuvos zemelapiu tinkanti originaliai sistemai?


#68 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
ru22 Rašyta: 2008.07.31 19:50
Citata:

monta rašė:
kur galima butu gauti navigacini diska su Lietuvos zemelapiu tinkanti originaliai sistemai?

Manau pas atstovus O jei zinotum viska tiksliai kokia programine iranga ir t.t. tada butu galima ieskot ir internete...


#69 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
ru22 Rašyta: 2008.07.31 19:55
Citata:
Nuejau o tenai visiskai jokios info.. Arba mano rankos kreivos.. Paveiksliukas imestas o nuorodu kur butu surasytos koordinates - ne vienos


#70 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
eddas Rašyta: 2008.07.31 20:09
Citata:

ru22 rašė:
Citata:
Nuejau o tenai visiskai jokios info.. Arba mano rankos kreivos.. Paveiksliukas imestas o nuorodu kur butu surasytos koordinates - ne vienos
ir man taip oziavos,bet surink tik pagrindine nuoroda,atsidarys ir tada ten jau seimininkauk savarankiskai.yra zemelapiai,servisai ir t.t


#71 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
Aidas . Rašyta: 2008.07.31 22:57
buvau susikroves i 8 iGo duju degaliniu POI , trai nuo ju man smigo navigacija , gerai kad buvau pasiemes kortele su senesne versija 6 iGO , tai sita nepavede .


#72 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
BOSAS Rašyta: 2008.08.01 9:23
Citata:

ru22 rašė:
Citata:
Nuejau o tenai visiskai jokios info.. Arba mano rankos kreivos.. Paveiksliukas imestas o nuorodu kur butu surasytos koordinates - ne vienos


Vadinasi rankos tikrai kreivos
spausk cia http://www.gjelstenli.no/lpg/index-filer/Page626.htm
pasirink download
irasyk ka parsisiuntei i mapso direktorija ir psio.
Parsisusti reikia 2 failiukus.


#73 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
BOSAS Rašyta: 2008.08.01 9:37
Taip pat cia galima parsisiusti navigatoriams visoskio gerio
http://www.gps-data-team.com/poi/germ ... etrol/LPG_Autogas-DE.html

Yra ir degalines ir radarai ir t.t.
Radarai net lietuvoje esantys sudeti.
Ir dar vienas didis geris, kad visu tipu navigatoriam paruosti failiukai.


#74 Re: Norvegijos ir Svedijos Duju degaliniu GPS kordinates Tom Tom navigacijai
ru22 Rašyta: 2008.08.01 17:05
Citata:

BOSAS rašė:
Taip pat cia galima parsisiusti navigatoriams visoskio gerio
http://www.gps-data-team.com/poi/germ ... etrol/LPG_Autogas-DE.html

Yra ir degalines ir radarai ir t.t.
Radarai net lietuvoje esantys sudeti.
Ir dar vienas didis geris, kad visu tipu navigatoriam paruosti failiukai.



#75 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Darius112 Rašyta: 2008.11.14 21:33
Šią vasarą su savo senuku (Chrysler Grand Voyager 3,3 1991) išmaišiau Slovakiją, Vengriją, Rumuniją ir pusę Bulgarijos, tai su dujomis problemos buvo tik Rumunijoje ir tai ne visoje, o tik labiau nutolusiuse rajonuose nu didesnių miestų. Antgaliai visose šalyse tiko be problemų.


#76 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Darukas Rašyta: 2008.11.25 22:21
Gal kas žinot, ar Lenkijoje pila dujas naktį?
Ir kokie antgaliai tinka UK ?


#77 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
slava Rašyta: 2008.11.25 22:28
antgaliai tokie pat kaip Olandijoje.T.y.ne tokie ,kaip lietuvoje ir lenkijoje.Pas tave koks antgalis dabar?
Lenkijoje dideles degalines nakti dujas pila (Orlen,Lukoil),o ir mazesnes neretai nakti dirba.Nemanau,kad turesi bedu su dujoms lenkijoje...


#78 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Darukas Rašyta: 2008.11.26 1:51
Pas mane antgalis lietuviškas, t.y. pilant dujas Lietuvoje jokio perėjimo nereikia.


#79 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Mindas112 Rašyta: 2008.11.26 7:40
Jei,Daruk,neilgam važiuoji,tai galiu olandišką- anglišką,taip pat vokišką- belgišką, paskolinti... Arba paieškok Aleksoto turguj-abu kainuoja po 20 lt


#80 Re: Vokietijos LPG degaliniu saitas
Darukas Rašyta: 2008.11.26 11:23
Citata:

Mindas112 rašė:
Jei,Daruk,neilgam važiuoji,tai galiu olandišką- anglišką,taip pat vokišką- belgišką, paskolinti... Arba paieškok Aleksoto turguj-abu kainuoja po 20 lt


Važiuoju Kalėdų ir Naujųjų švesti
Jei ką tai skambtelsiu.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas