logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 5 »


#1 Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.11 23:19
taigis turiu prooblema: karts nuo karto prietaisų skydelyje užsidega lemputė "Alarm set" (na ji visada užsidega ijungus masę, bes paskui užgęsta), nepriklausomai nuo to ar važiuoji ar ne. Kuomet važiuojant ji užsidega (dažnai kartu su ja užsidega ir "abs" lempikė), tai nusprogsta visas prietaisų skydelis, greičio, apsūkų ir viso kito neberodo arba tarkim greičio rodyklė nukrenta į priešinga pusę o kai sustoji tokiu atveju ir nori vėl užgesinęs variklį užvestį ir pradėti važiuoti - šūds gaunasi, variklis užsikuria ir po kokių 2-3 sek, užgęsta . Na tada tenka viską išjungti, įjungti signalizaciją ir kaip kada - kartais vėl gali užsikurti variklį po kokių 5 min. o kartais tenka laukti ir porą val. - įjungi masę, o ta lempikė tik sumirksi ir psio, šviečia ir nors tu kaaa...
Ir visa tai įvyksta labai skirtingai: kartais pora savaičių ramu, o kartais per dieną kelis kartus taip sudurniuoja ... labai nervija.
Gal jau buvo kas su kažkuo panašaus susidūręs ir išsprendė kažkaip šį kvailumą





p.s. ištrauka iš vieno forumo kuriame irgi apie panašią problema kalba (deje aš tų lektroautomobiliotechninių sąvokų nyyy bum bum :


"<... another friend of mine bought a used '97 Grand Caravan back in mid '05. He told me a similar thing happened to his a few times, but he fixed it!

"You fixed it?" I asked.
"Yep, fixed it permanently" he replied.
"No way!"
"Yes, way!"
"And how'd you do that?"
"I sold it..."
" ...oh" "

va taip va


#2 Re: Problema: "ALARM SET" !
Rašyta: 2006.07.11 23:41
Kazkodel man atrodo kad reiktu ieskot galu signalizacijoje. Arba varyk i Jotvingiu g., pas Zydriu, ant kompo pragros, elektrine dali ir bus aisku. Telefona kazkur jau rasiau jo.


#3 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.11 23:55
Citata:

Arnis rašė:
Kazkodel man atrodo kad reiktu ieskot galu signalizacijoje. Arba varyk i Jotvingiu g., pas Zydriu, ant kompo pragros, elektrine dali ir bus aisku. Telefona kazkur jau rasiau jo.


Pritariu, kad žodis "alarm" turi kažką bendro su signalizacija O čia Jotvingių g. tai kur? Klaipėdoje? biški toloka iš Vilniaus mynt ...


#4 Re: Problema: "ALARM SET" !
Wongas Rašyta: 2006.07.12 0:20
Tokios gatves Klp nezinau
Panasu, kad Kaune esu girdejes toki pavadinima


#5 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 0:34
Citata:

Wongas rašė:
Tokios gatves Klp nezinau
Panasu, kad Kaune esu girdejes toki pavadinima


Na jei nežinai, tai nemanau, kad jos ten nėra .... , bet vis tiek ne Vilniuje .. brrrr


#6 Re: Problema: "ALARM SET" !
Rašyta: 2006.07.12 0:55
Sorry, is tikro ta gatve yra Klp. Rasydamas nepaziurejau kad ne Klp esi .
bet kokiu atveju varyciau prie kompo pasitikrint. O "Alarm" tai nieko zodis neturi bendro su signalizacija. Jis reiskia: "Pavojus"


#7 Re: Problema: "ALARM SET" !
hellion Rašyta: 2006.07.12 0:55
Citata:

Simas_TD rašė:
Citata:

Arnis rašė:
Kazkodel man atrodo kad reiktu ieskot galu signalizacijoje. Arba varyk i Jotvingiu g., pas Zydriu, ant kompo pragros, elektrine dali ir bus aisku. Telefona kazkur jau rasiau jo.


Pritariu, kad žodis "alarm" turi kažką bendro su signalizacija O čia Jotvingių g. tai kur? Klaipėdoje? biški toloka iš Vilniaus mynt ...


nu a tau pirma kart problemos su signalke, ir dar gamykline? pac gi pasakojei, kai is ispanu gryzai, "i pzdc mashyne bojevoj" - nenio uzsivest greiciausiai kad signalke durnavoj, gal kox laidux papuves. Jei taip, tai ziema isvis gali but chana


#8 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 1:02
Citata:

hellion rašė:
<..>
nu a tau pirma kart problemos su signalke, ir dar gamykline? pac gi pasakojei, kai is ispanu gryzai, "i pzdc mashyne bojevoj" - nenio uzsivest greiciausiai kad signalke durnavoj, gal kox laidux papuves. Jei taip, tai ziema isvis gali but chana


pasakojau tai pasakojau, paskui kažkaip užsikūrė ir veikė be problemų iki pat šio sekmadienio, kai jau galutinai mane už....pypino o dėl laidukų tai net nežinau - pervariau puse net'o forumų , radau nemažai post'ų su panašiom problemom, bet sprendimų ... unfortunately no Tai va ... tokios tos pas mane bėdos.

p.s. o dar žmona šiandie vairuotojo pusės veidrodžio stiklą pamatė tai visai linksma pasidarė ....


#9 Re: Problema: "ALARM SET" !
hellion Rašyta: 2006.07.12 1:06
a kas stiklui?


#10 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 1:06
Citata:

Arnis rašė:
Sorry, is tikro ta gatve yra Klp. Rasydamas nepaziurejau kad ne Klp esi .
bet kokiu atveju varyciau prie kompo pasitikrint. O "Alarm" tai nieko zodis neturi bendro su signalizacija. Jis reiskia: "Pavojus"



nebuk jautras, .... avarinis signalas, signalizacija, ... koks skirtumas kaip pavadinsi

p.s. "alarm […‹la:m]
1 aliarmas, pavojaus/avarinis signalas; <...>"


#11 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 1:10
Citata:

hellion rašė:
a kas stiklui?


a stiklui ... reiks jau tikrai ieškoti kur te Kalvarijų gatvėje daro tuos veidrodžius, nes pagaliau iš mūsų VAN'o jis iškrito ... kažkur (čia ji taip sakė, - tiesiog dingo....gal pavogė ).... nieko tokio, būna...


#12 Re: Problema: "ALARM SET" !
Pacukas Rašyta: 2006.07.12 9:15
Cia gamykline signalizacija. Tik dar turetu isijungt avarinis, sviesos mirkciot ir signalas vekti. Bent jau pas mane taip. Man kartais ji pradeda veikt, bet nevaziuojant, o bandant uzvest varikli. Isjungiu taip - ikisu uzvedimo rakteli i vairuotojo dureliu spynele, atrakinu duris ir rakinant pora-trejetu sekundziu palaikau pasukta rakteli. Paprastai viskas nutyla, ir galima vaziuot toliau. O kad ateity tai nesikartotu, gali nuvaziuot pas elektrikus, kad ta reikala isoperuotu.


#13 Re: Problema: "ALARM SET" !
Arcis Rašyta: 2006.07.12 10:49
Taip tai gamykline signalizacija. Dar pultelis su Chrysler Logo. Pas mane tai irgi pamirkcioja, bet tik tada kai ijungiu paprasta signalizacija. Matyt prisiduoda . Pabandyk gamyklines signalizacijos pultelio mygtukus pamaigyti. O gal baterkes joje nusilpo.


#14 Re: Problema: "ALARM SET" !
Gran Martin Rašyta: 2006.07.12 11:02
Citata:

Simas_TD rašė:
Citata:

hellion rašė:
a kas stiklui?


a stiklui ... reiks jau tikrai ieškoti kur te Kalvarijų gatvėje daro tuos veidrodžius, nes pagaliau iš mūsų VAN'o jis iškrito ... kažkur (čia ji taip sakė, - tiesiog dingo....gal pavogė ).... nieko tokio, būna...

Kemi buna jau ispjautu, kainuoja 15 lt


#15 Re: Problema: "ALARM SET" !
Jerry Rašyta: 2006.07.12 11:28
Man toks ispudis bus susiknisusi gamikline signalizacija/imobilaizeris, o sia visa nesamone valdo kompas. Tau butu pigiausia ir idealiausia vaziuoti kad patikrintu su kompu. Kaune tai daro lygtais lbm, bet jie brangininkai. Bet vis del to jiems gali paskambinti ir susitarti, pasiklausti kiek kainuoja, ir tartis kad tikrintu a/m sistema ne iki pirmos klaidos, o pilnai. Nes jiems atvarai masina ir jie ima ir tikrina iki pirmos didesnes klaidos, o toliau netikrina, tai susitari kad padarytu pilna diagnostika.
Seip lygtais ir UAB DAGAS, turi ta programa, bet 100%neisitikines.
Siu firmu kontaktus gali rasti:
www.lbm.lt
www.dagas.lt

Tiesa, dar atsiminiau kazkada man pakelbejo meistreliai garazose Partizanu g-ve 87a, Kaune. Jie irgi turi visa kompiuterine iranga.

Tai sekmes.


#16 Re: Problema: "ALARM SET" !
Gran Martin Rašyta: 2006.07.12 14:37
Citata:

Jerry rašė:
Man toks ispudis bus susiknisusi gamikline signalizacija/imobilaizeris, o sia visa nesamone valdo kompas. Tau butu pigiausia ir idealiausia vaziuoti kad patikrintu su kompu. Kaune tai daro lygtais lbm, bet jie brangininkai. Bet vis del to jiems gali paskambinti ir susitarti, pasiklausti kiek kainuoja, ir tartis kad tikrintu a/m sistema ne iki pirmos klaidos, o pilnai. Nes jiems atvarai masina ir jie ima ir tikrina iki pirmos didesnes klaidos, o toliau netikrina, tai susitari kad padarytu pilna diagnostika.
Seip lygtais ir UAB DAGAS, turi ta programa, bet 100%neisitikines.
Siu firmu kontaktus gali rasti:
www.lbm.lt
www.dagas.lt

Tiesa, dar atsiminiau kazkada man pakelbejo meistreliai garazose Partizanu g-ve 87a, Kaune. Jie irgi turi visa kompiuterine iranga.

Tai sekmes.

taigi rase bicas kad jis is VILNIAUS
skambink Virgiui


#17 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 20:07
Citata:

Marčius rašė:
Kemi buna jau ispjautu, kainuoja 15 lt


Na susiradau te kur gamina tuo stiklus - 50,-lt (sferinis, pašildomas, su montavimu). Tiesa netoli Kauno yra vieta kur dar pigiau daro Augija, na bet jei ten važiuot tai gausis ganėtinai brangiau


#18 Re: Problema: "ALARM SET" !
Simas_TD Rašyta: 2006.07.12 20:11
Citata:

Marčius rašė:
taigi rase bicas kad jis is VILNIAUS
skambink Virgiui


Jau skambinau ... tam momentui ir jis nieko gero nepasakė, na bet ką nors bandysim


#19 Re: Problema: "ALARM SET" !
hellion Rašyta: 2006.07.12 21:33
Citata:

Simas_TD rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Kemi buna jau ispjautu, kainuoja 15 lt


Na susiradau te kur gamina tuo stiklus - 50,-lt (sferinis, pašildomas, su montavimu). Tiesa netoli Kauno yra vieta kur dar pigiau daro Augija, na bet jei ten važiuot tai gausis ganėtinai brangiau


joa, pasidarysi, tai ir man parodysi, kaip ten tau gavosis jei gerai, ie as keisiu ta savo pusakli veidrodi...


#20 Re: Problema: "ALARM SET" !
Gran Martin Rašyta: 2006.07.13 8:49
Citata:

hellion rašė:
Citata:

Simas_TD rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Kemi buna jau ispjautu, kainuoja 15 lt


Na susiradau te kur gamina tuo stiklus - 50,-lt (sferinis, pašildomas, su montavimu). Tiesa netoli Kauno yra vieta kur dar pigiau daro Augija, na bet jei ten važiuot tai gausis ganėtinai brangiau


joa, pasidarysi, tai ir man parodysi, kaip ten tau gavosis jei gerai, ie as keisiu ta savo pusakli veidrodi...

as sferini maziuka veidroduka uzlipinau
pigus 2 lt, geresnis -5lt
padeda







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas