logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 37 »




#42 Re: CD grotuvas.
GALSTAS Rašyta: 2006.02.20 16:23
Išsiaiškau. Interfeisas man kainuotų 500 Lt ir galima jungti bet kokį Alpine keitiklį, arba reik originalaus.


#43 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 17:34
nx - geriau dėčiau normalų magelį ir psio.....


#44 Re: CD grotuvas.
EiMiS Rašyta: 2006.02.20 19:42
Man atrodo, kad jūs be rekalo ta linkme vystot mintį. Mano manymu, CD changeriai jau yra morališkai pasenęs dalykas - jį keleriopai pakeičia elementarus CD grotuvas, palaikantis mp3. Pranašumas - tiek kaina, tiek užimama vieta, beveik kiekvienas dabar turi kompiuterį - jokios problemos įsirašyt, persirašyt mp3 CD, ir telpa daugiau, ir vietos mažiau užima, nei sauja diskų. Kompiuteriais prekiaujančiose firmose jau teko matyti tokių grotuvėlių, kuriuose yra USB jungtis - galima prijungti flash atmintį su muzika.

Kol kas aš ramus sėdžiu su originaliu magu+CD, bet kai atšils orai, tai jis skris out ir įsimesiu kokį nors su mp3 - turėjęs tiek mp3, tiek changerį, todėl skirtumus žinau


#45 Re: CD grotuvas.
GALSTAS Rašyta: 2006.02.20 19:54
Na man kažkaip mažesnis magelis vietoje dabartinio nesiderintų prie panelės. Na čia skonio reikalas.


#46 Re: CD grotuvas.
gadintojas Rašyta: 2006.02.20 19:57
Citata:

Galstas rašė:
Na man kažkaip mažesnis magelis vietoje dabartinio nesiderintų prie panelės. Na čia skonio reikalas.

Tai daryk kaip pas vieną iš voyageristų. Lai tas didelis būna savo vietoj, o biški žemiau inkalk tokį magiuką kokį nori ir baigtas kriukis


#47 Re: CD grotuvas.
EiMiS Rašyta: 2006.02.20 19:57
Galima nebūtinai dėt mažesnį su perėjimu - būna ir didesnių normalių. Pasidairyk, tikrai surasi.


#48 Re: CD grotuvas.
Andriux001 Rašyta: 2006.02.20 20:51
taigi lankeli galima nusipirkt i to DIN2 formato vieta.. ir tikrai kulturingai atrodo..


#49 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 21:30
Citata:

EiMiS T&C rašė:
....Mano manymu, CD changeriai jau yra morališkai pasenęs dalykas - jį keleriopai pakeičia elementarus CD grotuvas, palaikantis mp3. Pranašumas - ........................


O gal dabar apie minusus dar?.....
Morališkai pasenęs ....


#50 Re: CD grotuvas.
Andriux001 Rašyta: 2006.02.20 21:32
jau darenas ryskiai turbut changery turi, kad gina..


#51 Re: CD grotuvas.
EiMiS Rašyta: 2006.02.20 21:35
Citata:

Andriux001 rašė:
jau darenas ryskiai turbut changery turi, kad gina..

Greičiausiai nežino, kas yra mp3, tik neišsiduoda


#52 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 21:38
Citata:

EiMiS T&C rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
jau darenas ryskiai turbut changery turi, kad gina..

Greičiausiai nežino, kas yra mp3, tik neišsiduoda


a pats matau nežinai, kas yra geras garsas....


#53 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 21:39
Citata:

Andriux001 rašė:
jau darenas ryskiai turbut changery turi, kad gina..


turiu ir tą, bet priklausomybės nuo jo dar nėra...


#54 Re: CD grotuvas.
EiMiS Rašyta: 2006.02.20 21:44
Citata:

darėnas rašė:
a pats matau nežinai, kas yra geras garsas....

1 - mašina man nėra ta vieta, kurioje būtų galima apie gerą garsą kalbėt
2 - mp3 formato kokybė priklauso nuo suspaudimo lygio, nemanau, kad tu esi tas žmogus, kuris iš klausos atskirtų, kur groja CD, o kur bent 192 kbit/s bitreitu suspaustas mp3
3 - daugiau nefleiminam, ne toks klausimas buvo


#55 Re: CD grotuvas.
Andriux001 Rašyta: 2006.02.20 21:48
ir isvis darenai.. jau 487 ispejimas.. oj arteja.. oj arteja..


#56 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 21:53
Citata:

EiMiS T&C rašė:
Citata:

darėnas rašė:
a pats matau nežinai, kas yra geras garsas....

1 - mašina man nėra ta vieta, kurioje būtų galima apie gerą garsą kalbėt
2 - mp3 formato kokybė priklauso nuo suspaudimo lygio, nemanau, kad tu esi tas žmogus, kuris iš klausos atskirtų, kur groja CD, o kur bent 192 kbit/s bitreitu suspaustas mp3
3 - daugiau nefleiminam, ne toks klausimas buvo


empetrioškių žinovas......


#57 Re: CD grotuvas.
darėnas Rašyta: 2006.02.20 21:54
Citata:

Andriux001 rašė:
ir isvis darenai.. jau 487 ispejimas.. oj arteja.. oj arteja..


ble, reiks tada išsitraukt......


#58 Re: CD grotuvas.
Rašyta: 2006.02.20 22:20
mano radija
Open in new window

cd changerio niekur nera, tik po keleivio sedynem
kazkokie laidai, vienas su kvadratiniu kistuku su keturiom skylem, kitas toks kaip molex'as tik didesnes skyles dviem eilesm , is viso kokiu 12-18 (neskaiciavau )
tai ten ir turetu jungtis cd changeris ?


#59 Re: CD grotuvas.
xamas Rašyta: 2006.02.21 11:39
A kuriu metu sita iskasena? Turbut geriau but nusipirkt naujesni ir ji isidet vietoj sito.


#60 Re: CD grotuvas.
Andriux001 Rašyta: 2006.02.21 14:50
issiardai ir pamatai, ar yra vieta ar ne kur changerio laida kist.. nes gal kas nors issiime su visu laidu, o tu ieskai kazkur, kur sliekai iesko







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas