logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1
Mr.Iksas Rašyta: 2006.08.04 20:07
Kadangi mūsų dauguma minivenų nuo dujų balionų svorio "susėda" tai atsiradus norinčių savo minivenus pakelti ne papildomų lingių pagalba, pabandžiau surinkti informaciją apie pripučiamas pagalves reguliuojamas iš salono kompresoriaus pagalba; taigi, šiaip ne taip pavyko surasti Kaune firmą, kuri už 2250 lt. su darbais, pasirengusi, įvertinus technines galinio tilto galimybes (tai jau padaryta su mano minivenu) bei visa tai įvertinus, lyg tai, su italų konstruktoriais ( ko gero visa įranga itališka), įstatyti visą tą įrangą norintiems to mūsų klubiečiams - tad reikėtų bent preliminaraus skaičiaus norinčiųjų, kadangi, būtent nuo to priklausys taikoma nuolaida galutinei kainai, kuri tikiuosi turėtu siekti bent keletą šimtukų... tad, norintieji registruokitės... beje, garantija duodama 1 metams...


#2
Pacukas Rašyta: 2006.08.04 20:14
Man siaip nereikia, bet ko gero rinkciaus linges, kaina gal 10 kartu skirias..


#3
Mr.Iksas Rašyta: 2006.08.04 20:17
Citata:

Pacukas rašė:
Man siaip nereikia, bet ko gero rinkciaus linges, kaina gal 10 kartu skirias..


na, ir dabar jau važinėjam kaip su vežimu, tad jei dar papildomos lingės - dantys išbyrės...


#4
Mindas112 Rašyta: 2006.08.04 20:28
Jamt reik...


#5
EiMiS Rašyta: 2006.08.04 20:34
Reikėtų pasidomėti, ar gamyklinis variantas nepigesnis - yra tokie dalykai sugalvoti, kaip optional komponentas montuojasi Pradėt reikėtų nuo Silberauto, išsiaiškinti, kaip tiksliai vadinasi, o paskui ir per aukcionus galima pasidomėt


#6
sporttruck Rašyta: 2006.08.04 20:38
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
Man siaip nereikia, bet ko gero rinkciaus linges, kaina gal 10 kartu skirias..


na, ir dabar jau važinėjam kaip su vežimu, tad jei dar papildomos lingės - dantys išbyrės...

jei nedardes - nebus sunkvezimis , tai , tipo , kaip didelis sedanas , iskraipoma makinos prigimtis ... ... tu pagalviu kaina - klaikoka...


#7
Mr.Iksas Rašyta: 2006.08.04 20:40
Citata:

EiMiS rašė:
Reikėtų pasidomėti, ar gamyklinis variantas nepigesnis - yra tokie dalykai sugalvoti, kaip optional komponentas montuojasi Pradėt reikėtų nuo Silberauto, išsiaiškinti, kaip tiksliai vadinasi, o paskui ir per aukcionus galima pasidomėt


Vilniuje tokie dalykai pas kauniečių konkurentus kainuoja apie 3000 - 4000 lt.; beje, jei turi kažkokią info apie tai ką rašei- tai sakyk ir tikrinam! beje, kažkada kažkokiame forume buvo foto tokio dalyko - kas prisimenate kur - permeskite ją į šį forumą...


#8
Gran Martin Rašyta: 2006.08.05 8:40
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Kadangi mūsų dauguma minivenų nuo dujų balionų svorio "susėda" tai atsiradus norinčių savo minivenus pakelti ne papildomų lingių pagalba, pabandžiau surinkti informaciją apie pripučiamas pagalves reguliuojamas iš salono kompresoriaus pagalba; taigi, šiaip ne taip pavyko surasti Kaune firmą, kuri už 2250 lt. su darbais, pasirengusi, įvertinus technines galinio tilto galimybes (tai jau padaryta su mano minivenu) bei visa tai įvertinus, lyg tai, su italų konstruktoriais ( ko gero visa įranga itališka), įstatyti visą tą įrangą norintiems to mūsų klubiečiams - tad reikėtų bent preliminaraus skaičiaus norinčiųjų, kadangi, būtent nuo to priklausys taikoma nuolaida galutinei kainai, kuri tikiuosi turėtu siekti bent keletą šimtukų... tad, norintieji registruokitės... beje, garantija duodama 1 metams...

Nejaugi 40 ltr duju sveria daugiau nei 70 ltr benzo?


#9
darėnas Rašyta: 2006.08.05 10:03
mdaaa.....
pasirodo dujos ne tik variklius, bet ir linges gadina......


#10
GRIZLY Rašyta: 2006.08.05 17:08
Kaina didelė Su lingėm jau tada geriau prasidėt


#11
Andriux001 Rašyta: 2006.08.05 18:53
Iksai, o niekad nepagalvojai, kad ten pas tave gal linges pavargusios ar kazkas tokio.. aiksu pas mane balionas nedidelis.. 54ltr..
bet- vazineju dabar su pilnu baku.. ir neseniai veziau 550kg akmenu ir 3 zmones su vairuotoju.. kelio buvo visokio, bet balionas niekur net nebande siekti asfalto..

mindas kiek zinau dar su sunkesniais svoriais yra vaziaves, ale lyg nesake, kad liecia..


#12
Mr.Iksas Rašyta: 2006.08.05 19:27
Citata:

Marčius rašė:
Nejaugi 40 ltr duju sveria daugiau nei 70 ltr benzo?


Dujų balionų talpa mano minivene - 80 lt., prisipildo - 75 lt. plius balionų svoris bei pilnas automobilis keleivių - taip kad svoris ne šiaip sau bet koks...


#13
Pacukas Rašyta: 2006.08.05 19:54
Taigi pas Iksa ne toroidinis balionas, o tie tokie kaip akvalangisto balionai Is paskos kai vaziavau, tai jo pilnai pakrautai masinai labiau isisiubavus asfalta balionas liesdavo..


#14
Pacukas Rašyta: 2006.08.05 20:10
O siaip tai Iksai jauciu paprasciausia tau butu pasikeist i apvalu baliona dabar esanti, ir visos problemos issiprestu. Pas mane 55 litru, tiek ir telpa. Aisku dazniau i degaline uzsuku, bet is to tragedijos nedarau.


#15
Mr.Iksas Rašyta: 2006.08.05 21:00
Citata:

Pacukas rašė:
O siaip tai Iksai jauciu paprasciausia tau butu pasikeist i apvalu baliona dabar esanti, ir visos problemos issiprestu. Pas mane 55 litru, tiek ir telpa. Aisku dazniau i degaline uzsuku, bet is to tragedijos nedarau.


Matai, toks apvalus balionas - 600 lt., plius įdėjimas, be to jis labai aukštai vis tiek nepakyla nuo asfalto -tad geriau pora kartų daugiau, bet būsiu garantuotas kad problemų daugiau nebus... beje, pas minda toks ir įdėtas, bet jis taip pat nori pagalvių...


#16
Pacukas Rašyta: 2006.08.05 21:10
Nu balionas apvalus naujas apie 300 Lt, jei ne maziau, ir uzima jis tiek pat vietos, kaip ir zapaske, kuri idedama gamykloj.


#17
linas Rašyta: 2006.08.05 21:31
Citata:

Pacukas rašė:
O siaip tai Iksai jauciu paprasciausia tau butu pasikeist i apvalu baliona dabar esanti, ir visos problemos issiprestu. Pas mane 55 litru, tiek ir telpa. Aisku dazniau i degaline uzsuku, bet is to tragedijos nedarau.

Jei cia tiesa parasei apie savo baliono talpa, tai pirmadieni is pat ryto varyk pas dujininkus, bo i baliona turi piltis tik 85% viso baliono talpos. pas tave greiciausiai pludej beda bus. jei taip toliau vazinesi, bus .... (karti patirtis)


#18
Pacukas Rašyta: 2006.08.05 21:40
Plude pas mane isoperuota. Pilna baka pilu tik tada, kai iskart kazkur toliau vaziuoju. Pripiles pilna baliona masinos nestatau i aikstele ar garaza. Yra ir pas mane patirtis, pries tai gal 4 metus vazinejau taip pat su isimta plude, viskas tvarkoj buvo.
Balionas uzpildomas 85% turio, kad butu vietos dujoms plestis. Jei pripildai pilna baliona ir pastatai auto (o ypac vasara, kai karsta), aisku teoriskai visko galima tiketis.. Bet ten juk dar yra apsauginis voztuvas, jis turetu sudirbt, jei turis labai padideja.


#19
GRIZLY Rašyta: 2006.08.05 21:51
Citata:

Pacukas rašė:
Plude pas mane isoperuota. Pilna baka pilu tik tada, kai iskart kazkur toliau vaziuoju. Pripiles pilna baliona masinos nestatau i aikstele ar garaza. Yra ir pas mane patirtis, pries tai gal 4 metus vazinejau taip pat su isimta plude, viskas tvarkoj buvo.
Balionas uzpildomas 85% turio, kad butu vietos dujoms plestis. Jei pripildai pilna baliona ir pastatai auto (o ypac vasara, kai karsta), aisku teoriskai visko galima tiketis.. Bet ten juk dar yra apsauginis voztuvas, jis turetu sudirbt, jei turis labai padideja.


Tau gal nėra tekę matyt, ką gali padaryti dujos Patykėk... pamatytum - su savo balionu taip nejuokautum


#20
linas Rašyta: 2006.08.05 21:53
Citata:

Pacukas rašė:
Plude pas mane isoperuota. Pilna baka pilu tik tada, kai iskart kazkur toliau vaziuoju. Pripiles pilna baliona masinos nestatau i aikstele ar garaza. Yra ir pas mane patirtis, pries tai gal 4 metus vazinejau taip pat su isimta plude, viskas tvarkoj buvo.
Balionas uzpildomas 85% turio, kad butu vietos dujoms plestis. Jei pripildai pilna baliona ir pastatai auto (o ypac vasara, kai karsta), aisku teoriskai visko galima tiketis.. Bet ten juk dar yra apsauginis voztuvas, jis turetu sudirbt, jei turis labai padideja.

Tas voztuvas pas mane ir sudirbo. tik atsidares jis turejo vel uzsidaryt, isleide duju pertekliu . o jis uzstrigo. oi, kaip linksma buvo salone tada. o greitis buvo 140, greit sustot negalejau, o ir cigarete tik pries sekunde buvau ismetes. nuo to, plude mano geriausias draugas .







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas