logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Tarska galinej pakaboj
Gran Martin Rašyta: 2006.08.11 13:42
Kas galetu but?
vaziuojant pe duobikes, toks uzknisantis tarskejimas yra (metalas i metala).
buvo itarimas gal kad stabdziu kalades per laisvai makaluojas, bet paspaudus stabdzius tas garsas nedingsta.
Any ideas?


#2 Re: Tarska galinej pakaboj
Irmantas Rašyta: 2006.08.11 14:02
Citata:

Marčius rašė:
Kas galetu but?
vaziuojant pe duobikes, toks uzknisantis tarskejimas yra (metalas i metala).
buvo itarimas gal kad stabdziu kalades per laisvai makaluojas, bet paspaudus stabdzius tas garsas nedingsta.
Any ideas?


linges vietoj?


#3 Re: Tarska galinej pakaboj
linas Rašyta: 2006.08.11 14:27
duslintuvas


#4 Re: Tarska galinej pakaboj
hellion Rašyta: 2006.08.11 15:30
visko gali buti, kazkaip pastaruoju metu pastebejau, kad nemazai makinu po LT raizo tarskanciais galais tex kelt ir ziuret, nelauk kol visais istarskes...


#5 Re: Tarska galinej pakaboj
ru22 Rašyta: 2006.08.11 15:41
Man irgi tarskejo.. Tai pakelus masina pamaciau kad duslintuvas i duju baka.. Patikrink ir tu sita varianta.. 5 minutes meistrui sutvarkyt..


#6 Re: Tarska galinej pakaboj
Rašyta: 2006.08.11 16:47
pritariu del dusliarkes


#7 Re: Tarska galinej pakaboj
Pacukas Rašyta: 2006.08.11 16:53
Paimk duslintuv uz galo ir pastumdyk i sonus, jei jis kaltas, manau isgirsi.


#8 Re: Tarska galinej pakaboj
Rašyta: 2006.08.11 17:23
bet palauk kol atsals


#9 Re: Tarska galinej pakaboj
Stariux Rašyta: 2006.08.11 17:31
Geriau nelauk ir daryk tai su pirstinemis


#10 Re: Tarska galinej pakaboj
Andriux001 Rašyta: 2006.08.11 17:42
pas mane tai galinis dangtis jau baigia uzp*** , randa laisvumo jis ten pasimakaluot.. o ir sureguliuot nesigauna..


#11 Re: Tarska galinej pakaboj
Rašyta: 2006.08.11 22:13
psiziurek mortiko ivores nes man toks bildesis buvo toi po to kai pasikeiciau ivores dingo


#12 Re: Tarska galinej pakaboj
minius Rašyta: 2006.08.13 19:33
Man buvo nemalonus barskesys atsirades, tai buvo varstas atsilaisvines kur amortikas prisisuka, laisvumas kokie 3mm o barska jo majo, per menkiausia duobute 9garsas kaip metalas i metala kaltu).


#13 Re: Tarska galinej pakaboj
Gran Martin Rašyta: 2006.08.14 13:36
Citata:

minius rašė:
Man buvo nemalonus barskesys atsirades, tai buvo varstas atsilaisvines kur amortikas prisisuka, laisvumas kokie 3mm o barska jo majo, per menkiausia duobute 9garsas kaip metalas i metala kaltu).

Va cia panasiausia.


#14 Re: Tarska galinej pakaboj
Egis Rašyta: 2006.08.16 15:35
Sveiki, barska ir pas mano auto gale vienam rate, bet tik vaziuojant per grindini arba smulkias duobutes, pakaboj viskas kaip ir gerai, meistriukai atsikase, kad barska rankinio kaladeles ir tipo nieko negali padaryti, ir is tikruju ko gero tai teisybe, numynus stabdi vistiek barska, o jei nuspaudi rankini bent per viena dantuka barskesys is karto prapuola, gal kas turit ideju kaip sutvarkyt toki dalyka ?


#15 Re: Tarska galinej pakaboj
Gran Martin Rašyta: 2006.08.16 15:49
Citata:

Egis rašė:
Sveiki, barska ir pas mano auto gale vienam rate, bet tik vaziuojant per grindini arba smulkias duobutes, pakaboj viskas kaip ir gerai, meistriukai atsikase, kad barska rankinio kaladeles ir tipo nieko negali padaryti, ir is tikruju ko gero tai teisybe, numynus stabdi vistiek barska, o jei nuspaudi rankini bent per viena dantuka barskesys is karto prapuola, gal kas turit ideju kaip sutvarkyt toki dalyka ?

man nedingsta







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas