logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4)


#61 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
dogeris Rašyta: 2010.12.21 18:33
Citata:

Zydrius rašė:
klausimas apie radio ir klimos lituojamas apsvietimo lemputes:
kiek ju yra ten viso ?
Per sventes imsimes sio reikalo, o tai tamsoka...


Per šventes reikia ilsėtis o ne dirbti :-)


#62 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
vejas666 Rašyta: 2010.12.21 19:26
Citata:

Zydrius rašė:
klausimas apie radio ir klimos lituojamas apsvietimo lemputes:
kiek ju yra ten viso ?
Per sventes imsimes sio reikalo, o tai tamsoka...

Jeigu gerai pamenu tai 6 bet nusipirk atsargos keles jeigu isduriau.
ir kai surinkinesi tai ziurek kad tiesiai stovetu lemputes ,as viena buvau idejes pasviruse tai skirtingai sviete
darbo ten pusvalandis nebent jeigu tai darysi su didele meile tai istempsi ir 2 valandas

kazkurios krastines lemputes pas mane isviso nebuvo ,tik matesi vieta jai ,tai ir ta idejau
.kai sulituosi tai dar nesurinkes nusinesk ir pasijunk fiske paziuresi ar visos veikia ir ar vienodai nes buna primaisyta kito voltazo tai iskarto perdega.
padegink kokia minute jeigu viskas gerai tai surenki ,idedi ir gero kelio

Nepyk kad isaiskinau kaip durnam ,bet jau ka moku tai moku


#63 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
kolektyvas Rašyta: 2010.12.21 22:05
Jo. Man irgi kai tvarke, tai 2 lempikes perdege beveik is karto. teko viska ardyt ir lituot is naujo. Po to kitos dvi perdege kita diena. Ir vel ardymas, litavimas. Na zodziu sake taip, visos tos lempikes yra KITAISKOS, ir jos yra didelis su....s. Pas mus kitokiu kaip ir nera. Kartais papuola ir kokybisku.


#64 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
vejas666 Rašyta: 2010.12.22 8:06
Citata:

kolektyvas rašė:
Jo. Man irgi kai tvarke, tai 2 lempikes perdege beveik is karto. teko viska ardyt ir lituot is naujo. Po to kitos dvi perdege kita diena. Ir vel ardymas, litavimas. Na zodziu sake taip, visos tos lempikes yra KITAISKOS, ir jos yra didelis su....s. Pas mus kitokiu kaip ir nera. Kartais papuola ir kokybisku.

Jos tokios pacios ira ir 6 ir 12 ir dar kazkiek tai voltu.o ant ju nieks neparasyta ,tai reiskia is vienos kruvos isitraukiai pavaiksciojai ,pamirsai ir nuejes i kita kruva padejai ,stai ir turi kazkas 6 voltu lempute.parvares ilituoja i 12vol.ir chana.del kokibes irgi sutinku.del to ir sakau zmogui kad nesusukes dar tik ilitaves su plata nueitu padegintu ir paziuretu kaip kas


#65 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
arunka Rašyta: 2010.12.22 19:13
Citata:

kolektyvas rašė:
Jo. Man irgi kai tvarke, tai 2 lempikes perdege beveik is karto. teko viska ardyt ir lituot is naujo. Po to kitos dvi perdege kita diena. Ir vel ardymas, litavimas. Na zodziu sake taip, visos tos lempikes yra KITAISKOS, ir jos yra didelis su....s. Pas mus kitokiu kaip ir nera. Kartais papuola ir kokybisku.

pirkite 14v lemputes,laikys ilgiau


#66 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
Žydrius Rašyta: 2010.12.28 17:49
o kolektyvas, kaip keiciasi sios (rodykle raudona) indikacines lemputes ? Po pradines apziuros - lengvai jos nera pasiekiamos ?

Pridėti bylą:



jpg  skydelio_LEMP.JPG (40.85 KB)
2189_4d1a0713a38e2.jpg 590X486 px


#67 Re: IV prietaisų skydelio lemputės
Jurij Rašyta: 2011.03.12 20:04
klausimas del viso spidometro keitimo ... jei paimsiu kita, nauja, ar naudota spidometra, ar jis rodis toki pat "probega" ir ar veiks visos lemputes ir panasei? niekas nebandes toki bajeri darit? pas mane be toxometro kaskodel skidelis, tai jei kita pastaticiau su spidometru ... ka zin kaip cia veiktu?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas