logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


Rasoja langas
Svečias_
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

Rašyta: 2006.09.01 23:12
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.04.19 13:29
Vilnius
Pranešimų: 191
Atsijunges
Pas tavę įsijunge kodicionierius isijug šiluma arba nusuk oro putimą nuo piekinio stiklo ir bus viskas okei

Rašyta: 2006.09.01 23:24
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

a kam valytuvai?.....

Rašyta: 2006.09.02 9:39
_________________
Saab 9-5 3.0 (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

buvo
pac tema sukurt norejau
biski siluma padidink
nes bent jau pas mane kazkokiu mistiniu budu lauke oras siltesnis, nei pucia vejelis salone

Rašyta: 2006.09.02 14:14
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.04.13 22:43
Šiauliai
Pranešimų: 425
Atsijunges
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

buvo
pac tema sukurt norejau
biski siluma padidink
nes bent jau pas mane kazkokiu mistiniu budu lauke oras siltesnis, nei pucia vejelis salone
Kai pildžiau kondišina,man išaiškino tokį dalyką,kad pas kai kuriuos ''amerikonus''nustačius oro pūtimą vien į priekinį langą automatiškai pasijungia kondicionierius,net neusidega lemputė.Keista,nesuprantu kam to reikia,bet faktas,bandėm iš tikrujų dirba kond. siurblys.

Rašyta: 2006.09.02 15:30
_________________
[size=small][color=990000][font=Verdana]Chrysler Town&Country LX 3.3l/2000[/font][/color][/size]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.22 23:49
Kaunas, LT
Pranešimų: 153
Atsijunges
kai ateis ruduo, lauke lis, pastebesi teigiamus bruozus.
man labai patiko si funkcija, nes vaziuojant su bet kokia masina lyjant lietuj langai rasoja is vidasu, pas vienas maziau pas kitas daugiau, o dodge ijungus langu putima, greitai visi rasojimai nueina.

kaip as suprantu rasojima:
kai esant vesesniam orui paputi i langa, jis rasoja, o kondikas pucia vesu ora, del to tas rasojias ir dziusta, dar teko girdet kad kondikas sausina ora

Rašyta: 2006.09.02 16:30
_________________
Dodge Caravan 3.3l/1999m
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2006.08.19 14:54
kedainiai
Pranešimų: 57
Atsijunges
pas mane kai padarai kad pustu i priekini stikla o paskui isjungi pradeda rasoti is vidaus kazkoke nesamone..

Rašyta: 2006.09.02 20:00
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Citata:

NedaBytas rašė:
kaip as suprantu rasojima:
kai esant vesesniam orui paputi i langa, jis rasoja, o kondikas pucia vesu ora, del to tas rasojias ir dziusta, dar teko girdet kad kondikas sausina ora

rasa džiūsta dėl šalto oro?....


O paskutinė mintis teisinga - kondišinas atšaldo orą ir iš jo kondensuojasi drėgmė ant radiatoriaus(iš čia ir lašantis kondensatas) ir paskui šitas sausesnis oras per pečių patenka salonan. Sausesnis oras - mažiau rasojimo.....

Rašyta: 2006.09.02 22:37
_________________
Saab 9-5 3.0 (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.03.26 17:39
Vilnius
Pranešimų: 148
Atsijunges
Pas mane ir kondikas pats isijungia , nors lempute neziba, po biski sis bruozas pradeda nervinti nes kai tokiu oru kondiko nereikiam, o kuras nepigus tai ble ble...

Rašyta: 2006.09.04 20:52
_________________
Dodge Caravan 2.4/'98
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Kondikas isijungia nustacius oro srauto putima i priekini stikla arba priekinis langas+ortakiai ant paneles. Peciuko padetys - I, II.

Rašyta: 2006.09.04 20:59
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Svečias_
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

Rašyta: 2006.09.05 0:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Svečias_
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....

Rašyta: 2006.09.06 22:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.04.08 23:24
Palanga
Pranešimų: 144
Atsijunges
Pas mane irgi mechaninis europietis (TD) na tokių problemų nepasitaiko. Orai permainingi tai gal ir reguluoti dažniau reikia.

Rašyta: 2006.09.07 11:02
_________________
Chrysler Grand Voyager SE 2,5 TD/98 Už alkoholi (alus) už visų gyvenimo rūpesčių priežastį ir sprendimą (ura
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

deedee rašė:
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....

biski siltesnio oro , pora minuciu ir neberasoja

Rašyta: 2006.09.07 22:15
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.09 20:57
Vilnius-Lazdijai / LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Citata:

deedee rašė:
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....


Sveiki, ilgokai jau nerašiau. Išlendu po truputėlį iš pogrindžio. Panašią problemą ir aš turėjau. Viena dieną ryte radau iš vidaus aprasojusius visus langus, o po vairuotojo priekiniu kilimėliu vandens. maniau jog tai po praėjusios lietingos dienos. tačiau įjungus kondicionierių langų rasojimas dingdavo, o įjungus šildyma priekinis langas aprasodavo. is kart įtariau pečiuko radiatorių. ir neapsirikau. pasirodo šie radiatoriai yra lyg ir neblogi- vamzdeliai variniai, bet daugumoje jų prasta tarpinė kuri sandarina iš šonų vamzdelius ir plastikinį korpusą. tarpinė laikui suaižėja ir antifrizas pro korpuso kraštus pradeda bėgti į išorę. visa tai pataisoma. remonto kaina iki 50 lt.

Rašyta: 2006.10.14 14:31
_________________
[i][b][size=medium][color=009900][font=Georgia]Chrysler Voyager 3,3l '97[/font][/color][/size][/b][/i]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.09.13 15:22
Plunge, LT
Pranešimų: 655
Atsijunges
pas mane irgi is lauko rasoja , o langai is lauko rasoja tik del kondiskes....kad pucia salta ora . imanomi keli variantai..palauki kol masina susils ir pradesi tada vaziuot ( pus siltras oras ir nerasos)
arba ...atjungi nuo kondiskes laida , kad ji nebeisijungtu ( cia kalbu apie dabartini sezona) as asmeniskai istraukiau kondiskes rele is saugikliu bloko ir vsio...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )

Rašyta: 2006.10.14 19:01
_________________
Paroje - 24 valandos. Alaus dėžėje - 24 skardinės. Galvojate čia šiaip sutapimas?...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.09 20:57
Vilnius-Lazdijai / LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Sorryy, neįsiskaičiau gerai į pirmą postą. iš lauko rasoja bemaž daugumoje auto. o aš rašau kad rasoja iš vidaus. gal kam pravers ir tokia info.

Rašyta: 2006.10.15 10:47
_________________
[i][b][size=medium][color=009900][font=Georgia]Chrysler Voyager 3,3l '97[/font][/color][/size][/b][/i]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Citata:

Vladas rašė:
...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )

ats. aštuntam poste....

Rašyta: 2006.10.15 19:50
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

VLADAS
pas mane irgi is lauko rasoja , o langai is lauko rasoja tik del kondiskes....kad pucia salta ora . imanomi keli variantai..palauki kol masina susils ir pradesi tada vaziuot ( pus siltras oras ir nerasos)
arba ...atjungi nuo kondiskes laida , kad ji nebeisijungtu ( cia kalbu apie dabartini sezona) as asmeniskai istraukiau kondiskes rele is saugikliu bloko ir vsio...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )

.


tavo vietoi taip nedaryciau.
Tvarkysi kondika veliau del tokiu fintu.
Kondike sedi didelis slegis ir kuomet jis retkarciais prasukamas slegio pokyciai pasiskirsto tarp pacio kondiko mazgu ir visokiu salniku. Pagereja slegiu balansas ir mazeja visokiu isbegimu tikimybe.

Na cia taip labai grubiai parasiau.

Rašyta: 2006.10.15 21:43
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Rasoja langas
Klauskit - atsakysiu!
Prisijungė:
2006.05.09 19:20
Kaunas - Druskininkai
Pranešimų: 947
Atsijunges
Nu geras. Man kaip tik rasojimas dingsta, kai kondikas kartu su karštu oru pučiamas Ir dingsta bukvaliai per sekundes

Rašyta: 2006.10.15 22:56
_________________
valentin.marinionok@gmail.com... +370 616 98989... www.eukanuba.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas