logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2006.08.21 14:00
Vilnius, Lt
Pranešimų: 307
Atsijunges
Praeita savaite ploviausi masina EMSI savitarnos degalineje.. Visad zinojau, kad nereikia naudoti ju sepeciu, bo chebra pasveicia kokius ratus, tas prisirenka smulkiu akmenuku ir sekanciam vairuotojui tai tampa nervu isbandymas pamacius "nuplauta" auto... Tai gi, dabar ant mano sono puikuojasi grazios nubrauktos astuoniukes.. Mastau ar cia pavyks kaip nors ta "grozi" uzpoliruoti...
Taigi sekmes ir atsargiai. Plovimo sezonas prasidejo!

Rašyta: 2006.11.17 10:43
_________________
[b]Chrysler Town&Country Limited 3.8l/2000, AWD[/b]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.16 13:38
Kaunas
Pranešimų: 382
Atsijunges
Vot todėl ir nepatinka man tos savitarnos Geriau jau keliais litukais daugiau chebrytej duot...gražiai su kempinytėm ir nusausina!

Rašyta: 2006.11.17 11:31
_________________
Chrysler Town&Country LXi 3.8l/2003
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2006.08.21 14:00
Vilnius, Lt
Pranešimų: 307
Atsijunges
Aj, cia viskas per skubejima.. Kiek turejau masinu, niekad nesubraiziau, nes ramiai nuvaziuodavau nusiplaudavau, o dabar reikejo vezti i servisa, tai pagailo meistriuku, nes masina buvo kaip po off-road'o...

Rašyta: 2006.11.17 11:42
_________________
[b]Chrysler Town&Country Limited 3.8l/2000, AWD[/b]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.04.16 23:14
Wilno, LT
Pranešimų: 549
Atsijunges
turedams daugiau laiko geriau varyk i textiline plovykla, salia Neste degalines, kauno ir svitrigailos gatviu sankryzoj, ten ir gerai nuplauna, ir dar mergos nusausina greiciau nei rankom nuplauna, ir paciam nereik rankyciu slapint ir teptis

Rašyta: 2006.11.17 11:57
_________________
...tik negalvok, kad kitas tai nedurnas (tooth) '07 Dodge Grand Caravan (nunu)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
visa laika masina plaunuosi arba pats kieme arba savitarnoj.. bet vienas svrbus niuansas: visada numetu ta sepety ant zemes ir praplaunu su aukstu spaudimu.. privarau dar putu i ta sepety ir tada nemetu net zetono kai reikia sepety naudot aisku po tokiu plovimu ir lieka akmenukai sekanciam vartotojui

Rašyta: 2006.11.17 14:56
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Svečias_
Citata:

Bruno rašė:
Aj, cia viskas per skubejima.. Kiek turejau masinu, niekad nesubraiziau, nes ramiai nuvaziuodavau nusiplaudavau, o dabar reikejo vezti i servisa, tai pagailo meistriuku, nes masina buvo kaip po off-road'o...


Ai, vakar nusprendziau, kad auto siaubingai purvinas ir nuploviau. Siandien jis jau vel toks pats purvinas, blin Pinigu metymas i bala, ne kitaip

Rašyta: 2006.11.17 16:20
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.09.13 15:22
Plunge, LT
Pranešimų: 655
Atsijunges
siaip nesenai buvo nuotykis su zmonos masina, ( rover 200) nuvaziavau i statoila , galvoju nusiplausiu, ir manau daugelis zinot kad pas siuos 200 roveriukus yra gamyklinis spoileris , toks prigludes prei galinio lango...tai isvaziavau is plovyklos be jo...... aisku statoile surase visus dokumentus draudimui ir t.t. ..kai nuvaziavau i draudima ir pasakiau is kur , tai ten hiebryte tik atsidusi ir sako ,,tu sia savaite jau 4 nukentejes nuo statoil plovyklu" (as ploviau penktadieni), jie pasakojo ,kad pries mane bahuriukui su audi A6 ..virsutinis volas su sepeciu , labai smagiai ,,pavolino" stoga, kad sake paprasciau nauja stoga keist , nei ta pati tvarkyt ..vat taip

Rašyta: 2006.11.17 16:41
_________________
Paroje - 24 valandos. Alaus dėžėje - 24 skardinės. Galvojate čia šiaip sutapimas?...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.10.23 9:04
Vilnius,LT
Pranešimų: 144
Atsijunges
As asmeniskai niekada neplaunu svitarnos plovyklose:visu pirma nuplaut gerai masinos-nenuplausi,statoile man irgi teko pabuvot,kazka ir buvo nulupe,na kartais nuvaziuju y lukoila,ten tikrai neblogai,na o geriausias budas tai kempine rankose ir plaunam,niekam jokiu priekaistu,na ir malonu pasiziuret y savo darba

Rašyta: 2006.11.17 19:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.11.13 22:15
Vilnius,LT
Pranešimų: 105
Atsijunges
plaunu dazniausiai tekstilinej plovykloj.gaila ,kad ju nera daug.vilniuj berods tik svitrigailos/kauno sankryzoj.norint nusiplaut per visa miesta vaziuot reikia.bet kol kas nusiskundimu neturiu.kai silta ,aisku, geriausia su kempine rankoj,tik su stogu problematiska

Rašyta: 2006.11.17 20:40
_________________
Dodge Grand Caravan SE 3.3L/ 2003
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.05.28 18:22
Kaunas, LT
Pranešimų: 1926
Atsijunges
Citata:

Andriux001 rašė:
visa laika masina plaunuosi arba pats kieme arba savitarnoj.. bet vienas svrbus niuansas: visada numetu ta sepety ant zemes ir praplaunu su aukstu spaudimu..



Gera mintis, net nepagalvojau, kaip galima būtų tą šepetį nuplauti... bet tuo pačiu atėjo mintis, kad tokių savitarnų savininkai privalėtų pasirūpintų, kad tas šepetys turėtų būti kokiame nors inde su vandeniu praskalavimui, kad klientui nekainuotų jo plovimas ...reiks pasidomėti...

Rašyta: 2006.11.18 11:40
_________________
Mano voyager'is - mano tvirtovė! Chrysler Grand Voyager Euro 3.3l/1996
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.09.11 16:50
klaipeda
Pranešimų: 690
Atsijunges
buvau ir aš savaitgali STATOILE kur plauna tik su aukštu spaudimu automatinė be šepečių nu ir tipo nuplovė apspjaudė vašku išvažiavau žiuriu, kad dar kokius du kartus pravarytu gal ir nuplautu tinkamai. Galvojau nueiti pasiskusti, bet pažiurėjau atgal į plovyklos eile ir išvažiavau.
Taip pinigai į vėjus tokiu oru plauti o dar ir topaties tinkamai nepadaro

Rašyta: 2006.11.19 21:19
_________________
Gimes ilsėtis, bet priverstas dirbti
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.04.16 23:14
Wilno, LT
Pranešimų: 549
Atsijunges
auksto spaudimo plovykla tinkama nebent tik lengvom dulkem nuplaut, ir tai jei pries tai esi makina kur normalei nuploves, tada gal ji kazkiek ir pamacys, o siaip tai x-nia ten nor "shepetine" plovykla irgi ganetinas gaidys, palieka nenuplauta arba prastai nuplauta apatine kebulo dali, po moldingais...

Rašyta: 2006.11.19 23:29
_________________
...tik negalvok, kad kitas tai nedurnas (tooth) '07 Dodge Grand Caravan (nunu)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

BGAsas rašė:
plaunu dazniausiai tekstilinej plovykloj.gaila ,kad ju nera daug.vilniuj berods tik svitrigailos/kauno sankryzoj.norint nusiplaut per visa miesta vaziuot reikia.bet kol kas nusiskundimu neturiu.kai silta ,aisku, geriausia su kempine rankoj,tik su stogu problematiska

ant ratu reikia palipt ir viskas

Rašyta: 2006.11.20 8:55
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2006.08.21 14:00
Vilnius, Lt
Pranešimų: 307
Atsijunges
Ant kokiu ratu? - lipi is kart ant kapoto ir bus chiki

Rašyta: 2006.11.20 11:08
_________________
[b]Chrysler Town&Country Limited 3.8l/2000, AWD[/b]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

hellion rašė:
auksto spaudimo plovykla tinkama nebent tik lengvom dulkem nuplaut, ir tai jei pries tai esi makina kur normalei nuploves, tada gal ji kazkiek ir pamacys, o siaip tai x-nia ten nor "shepetine" plovykla irgi ganetinas gaidys, palieka nenuplauta arba prastai nuplauta apatine kebulo dali, po moldingais...

tu teisus , po moldingais , dar reik paciam skurliu brukstelet , bet siaip , kaip uz 9 lt , neislipus is makinos ir nesuprakaitavus ...visai shepetinese nieko ...

Rašyta: 2006.11.20 12:28
_________________
interest in mbg (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

Bruno rašė:
Ant kokiu ratu? - lipi is kart ant kapoto ir bus chiki

tokie 4 apvalus guminiai

Rašyta: 2006.11.20 12:58
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.04.16 23:14
Wilno, LT
Pranešimų: 549
Atsijunges
Citata:

sporttruck rašė:
tu teisus , po moldingais , dar reik paciam skurliu brukstelet , bet siaip , kaip uz 9 lt , neislipus is makinos ir nesuprakaitavus ...visai shepetinese nieko ...


ja, bet jei pastovei shepetinese ruryt makina, tai atrodys kaip kai kurie VAD automobiliai - jokio blizgesio, matinis pavirsius nuo tu shepeciu

Rašyta: 2006.11.20 23:17
_________________
...tik negalvok, kad kitas tai nedurnas (tooth) '07 Dodge Grand Caravan (nunu)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.09.27 15:51
Vilnius, LT
Pranešimų: 538
Atsijunges
Jeigu norit svariai nusiplauti ir saugoti savo auto plauti reikia tik rankiniu budu.
Ar paciam ar pas svaros brolius ar kitur tai tikrai gerai nuplauna ir dazai nesibraizo.
As visada pas brolius plaunu 20 lt bet svara ir spindesys.
Daug kartu norejau pasidaryti su apsauginiu vasko ar teflono kokiu ten sluoksniu sauganciu nuo visko, bet vis laiko nerandu ir orai labai jau netinka.
Gal kas bandes kaip efektas ar ilgalaikis?

Rašyta: 2006.11.21 9:03
_________________
[u][b][size=medium][color=CC3300][font=Verdana][/font][/color][/size][/b][/u] [size=small][color=CC3333][font=Verdana] T
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Nesubraizykit kebulo plaudami auto!!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

Atomas rašė:
Jeigu norit svariai nusiplauti ir saugoti savo auto plauti reikia tik rankiniu budu.
Ar paciam ar pas svaros brolius ar kitur tai tikrai gerai nuplauna ir dazai nesibraizo.
As visada pas brolius plaunu 20 lt bet svara ir spindesys.
Daug kartu norejau pasidaryti su apsauginiu vasko ar teflono kokiu ten sluoksniu sauganciu nuo visko, bet vis laiko nerandu ir orai labai jau netinka.
Gal kas bandes kaip efektas ar ilgalaikis?

dariau su vashku raudonai lagunai - superr!!! Puse metu vazinejau kaip su nauju kebulu , kad ir apdulkedavo , svarios vietos blizgejo ir sviete , chebra sake , kad perdaziau ...dariau Unox sheshkinej , kaina buvo irgi negresminga - 30 ar 40 lt..., bet tai buvo gerokai seniau

Rašyta: 2006.11.21 10:53
_________________
interest in mbg (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas