logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Sveiki,
Prisegu nuotrauką, kurioje pažymėjau, kuri detalė turi laisvumą ir judinant statmenai jos judėjimo krypčiai skleidžia labai panašų garsą, kurį girdžiu važiuodamas net per mažiausią kelio nelygumą. Detalė, už kurios užsikabina šitas "kablys", yra padengta plastmase, kuri yra gerokai apsitrynus, o ir užvyniojus nemažą sluoksnį izoliacinės juostelės, garsas gal tik minimaliai ir laikinai apmažėja. Taigi, gal kas buvot susidūrę su šia mano ausim nemiela problema? Būtų malonu išgirsti kaip ją išsprendėt.

Pridėti bylą:



jpg  latch.jpg (60.04 KB)
2132_4ba8e30066ab4.jpg 604X332 px

Rašyta: 2010.03.23 17:51
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.10.20 16:28
Vilnius LT
Pranešimų: 630
Atsijunges
Turėjau šitą problemą.
Išsprendžiau labai paprastai: apsukau tą plastmasinę detalę 180 laipsnių kampu . Suveikė puikiai.

Rašyta: 2010.03.23 19:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.06.29 21:18
Kaunas
Pranešimų: 1064
Atsijunges
Nu ir pas mane ta pati problema.Reiks pasinaudoti patarimu

Rašyta: 2010.03.23 22:22
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2008.04.13 20:21
Klaipėda
Pranešimų: 233
Atsijunges
Kažkaip nerealiai skamba, apsukti????

Rašyta: 2010.03.24 18:04
_________________
Kartais nežinomybė nervina (nunu) (box)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.10.20 16:28
Vilnius LT
Pranešimų: 630
Atsijunges
Ta detalė, tai metalinis strypelis, ant kurio užmautas plastmasinis cilindras, iš viršaus prisuktas varžtu. Kablys, kabindamasis už to strypo, plastmasę "graužia" tik iš vienos pusės. Kai ta pusė išsidėvi (per 15+ metų), atleidi varžtą, apsuki plastmasę, priverži ir opia, dangtis nebarška. Gaila, neturiu jau to auto, nufotkinčiau, bet Mindas112 tai galėtų įmesti foto.

Rašyta: 2010.03.24 19:18

Redagavo Darius112 2010/3/24 20:10:11
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2008.03.19 11:38
Kretinga
Pranešimų: 248
Atsijunges
Citata:

Darius112 rašė:
Ta detalė, tai metalinis strypelis, ant kurio užmautas plastmasinis cilindras, iš viršaus prisuktas varžtu. Kablys, kabindamasis už to strypo, plastmasę "graužia" tik iš vienos pusės. Kai ta pusė išsidėvi (per 15+ metų), atleidi varžtą, apsuki plastmasę, priverži ir opia, dangtis nebarška. Gaila, neturiu jau to auto, nufotkinčiau, bet Mindas112 tai galėtų įmesti foto.
Pritariu Dariui ir as taip pat padariau savo auto praejusia vasara

Rašyta: 2010.03.24 22:45
_________________
(labas) 1994 LE 3.3 l (ok)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Dėkui jums už patarimus, tačiau manęs jie neišgelbėjo... Ta detalė jau labai išsidėvėjus, todėl plastmasė lengvai sukasi apie metalinį strypelį, ir jei ją pasuki taip kaip nori, tai uždarius bagažinę, ji vėl atsisuka į tą vietą kurioje ji labiausiai išsidėvėjus. Na bet tai jau neproblema, nes nusipirkau visiškai naują tą detalę. Tačiau barškėjimas niekur nedingo! Taigi, būčiau labai dėkingas, jei kas nors pas save pažiūrėtų, ar tas "kablys" pas jus barška (judinant statmenai jo judėjimo krypčiai)? Jei nebarška, tai reikės ieškot šrote to užrakto, o jei barška, tai išardyt visą bagažinės dangtį ir ieškot problemos...

Pridėti bylą:



jpg  sena - nauja.jpg (54.13 KB)
2132_4bc85cc52d16b.jpg 500X390 px

Rašyta: 2010.04.16 15:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.10.20 16:28
Vilnius LT
Pranešimų: 630
Atsijunges
Pabandyk išsiimti visas sėdynes, tada išgirsi kas barška. Iš patirties žinau, kad labiausiai barška sėdynės. Be to, kiek pamenu, spyna yra reguliuojama, pabandyk susireguliuoti, kartais padeda. Arba kas nors viduj durų "mėtosi".

Rašyta: 2010.04.16 16:49
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Darius112 rašė:
Pabandyk išsiimti visas sėdynes, tada išgirsi kas barška. Iš patirties žinau, kad labiausiai barška sėdynės. Be to, kiek pamenu, spyna yra reguliuojama, pabandyk susireguliuoti, kartais padeda. Arba kas nors viduj durų "mėtosi".

Dabvar nelabai(arba visai)negirdziu "savo bagazine", bet iki siol man reikejo suregulioti spyna,paskui sonose irgi stovi "varztai" su gumite(kaip uporai ,grybai)--tai juos suregulioti ir dar jeigu ka,tai galima pazaisti su"zavesu reguliavima" (virsui)....gal ir tau pades!
P.S.
Bet aisku is pirmo pabandyk buti salone, o kitas zmogus prades stipriai traukti uzdaryta dangti(arba pats) ir tada turi pamatyti kur yra (nezianau kaip pasakyti...) dideli tarpai,atstumai...tarp dangti ir kebulo...

Rašyta: 2010.04.16 19:49
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Čia kalbam apie tą užraktą, kur prisegiau pirmoj nuotraukoj? Papasakokit plačiau kaip ten reguliuojasi... O vat šonuose, tai jau senai pastebėjau, kad kažko trūksta... prie kėbulo yra kažkokios detalės ant spyruoklių, o ant dangčio tik skylės varžtams... Čia turbūt tie "grybai" turėtų būt? Gal dėl to, kad jų nėra ir barška man ten viskas?
P.S vis dar būčiau dėkingas, jei kas pas save pažiūrėtų, ar tas "kablys" pas jus skleidžia kokius nors garsus (judinant statmenai jo judėjimo krypčiai)?

Rašyta: 2010.04.16 20:22
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.10.20 16:28
Vilnius LT
Pranešimų: 630
Atsijunges
Citata:

Daren rašė:
Čia kalbam apie tą užraktą, kur prisegiau pirmoj nuotraukoj? Papasakokit plačiau kaip ten reguliuojasi... O vat šonuose, tai jau senai pastebėjau, kad kažko trūksta... prie kėbulo yra kažkokios detalės ant spyruoklių, o ant dangčio tik skylės varžtams... Čia turbūt tie "grybai" turėtų būt? Gal dėl to, kad jų nėra ir barška man ten viskas?
P.S vis dar būčiau dėkingas, jei kas pas save pažiūrėtų, ar tas "kablys" pas jus skleidžia kokius nors garsus (judinant statmenai jo judėjimo krypčiai)?


Taip tas užraktas reguliuojasi. Atleidi varžtus, kuriais jis prisuktas ir reguliuoji. Jei nedaręs, geriau iš karto kreipkis pas specus. O į tas skyles varžtams ir įsisuka "grybai". Jų ieškok svlkėse. Garsų patikrinti negaliu, nes jau, dėja, nebeturiu antruko .

Rašyta: 2010.04.16 20:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Del tu "grybu" ir gali barsketi dangtis(o jeigu juos nera tai visai s...is).Juos turi buti apie 30mm skiersmuo ir apie 15mm storio(cia pati guma) ir ja uzdeta(panasi)i spilka,verzleM6(gal M8--patikrink ant masinos) skiles turi buti ant kebulo(ne ant dangcio) nuo galiniu zibintu i virsu apie 100-150mm.
Bet man rekejo ir zavesus reguliuoti kad ir grazu ir tylu butu ...

Rašyta: 2010.04.16 21:46
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Na tie "grybai" tai pas mane yra. Aš juos kažkiek atsukau, tai kiek mažiau barška, reikės dar labiau atleist, jei varžtai visai neišsisuks Tačiau vistiek man kažko trūksta. Prisegu nuotrauką, tai man paaiškinkit, kokią funkciją atlieka šita detalė su spyruokle, ir kas turi būt toj vietoj ant dangčio, nes pas mane ten tik dvi skyles...

Pridėti bylą:



jpg  0417.jpg (61.11 KB)
2132_4bca1431a0195.jpg 500X667 px

Rašyta: 2010.04.17 23:04
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.10.20 16:28
Vilnius LT
Pranešimų: 630
Atsijunges
Citata:

Daren rašė:
Na tie "grybai" tai pas mane yra. Aš juos kažkiek atsukau, tai kiek mažiau barška, reikės dar labiau atleist, jei varžtai visai neišsisuks


Reik atleisti, perstatyt į kitą vietą, kur mažiau barška, ir vėl PRIVERŽTI O kas turi bųti toj vietoj ant dangčio nufotkint negaliu, nes, kaip jau minėjau, antruko nebeturiu

Rašyta: 2010.04.18 8:56
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Čia kaip suprantu tai kalbi apie užraktą. Aš kalbejau apie tuos "grybus", o užraktas ir taip iki pačio galo nustumtas, tai reiks nebent pasukt skersai pabandyt... Ir būtų įdomu sužinot ko ten man trūksta...

Rašyta: 2010.04.18 14:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Daren rašė:
Čia kaip suprantu tai kalbi apie užraktą. Aš kalbejau apie tuos "grybus", o užraktas ir taip iki pačio galo nustumtas, tai reiks nebent pasukt skersai pabandyt... Ir būtų įdomu sužinot ko ten man trūksta...

Rytoj ant savo paziuresiu...gal ir nufotkinsiu

Rašyta: 2010.04.19 21:32
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2008.03.19 11:38
Kretinga
Pranešimų: 248
Atsijunges
Citata:

Daren rašė:
Na tie "grybai" tai pas mane yra. Aš juos kažkiek atsukau, tai kiek mažiau barška, reikės dar labiau atleist, jei varžtai visai neišsisuks Tačiau vistiek man kažko trūksta. Prisegu nuotrauką, tai man paaiškinkit, kokią funkciją atlieka šita detalė su spyruokle, ir kas turi būt toj vietoj ant dangčio, nes pas mane ten tik dvi skyles...
Ant danktcio turi but prisuktos plastmasines atrameles

Rašyta: 2010.04.19 23:10
_________________
(labas) 1994 LE 3.3 l (ok)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.07.12 19:52
kaunas
Pranešimų: 11
Atsijunges
Citata:
Ant danktcio turi but prisuktos plastmasines atrameles

Tai va man jas reikės nusipirkt. Žiurėjau (prieš atleidžiant tuos "grybus") važiuojant žvyrkeliu dangtis į šonus labai važinėja...

Rašyta: 2010.04.19 23:18
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Daren rašė:
Citata:
Ant danktcio turi but prisuktos plastmasines atrameles

Tai va man jas reikės nusipirkt. Žiurėjau (prieš atleidžiant tuos "grybus") važiuojant žvyrkeliu dangtis į šonus labai važinėja...

Tau reikia va situos dalykelius(2vnt.)
Pastatysi ir vaziuosi tyliai

Pridėti bylą:



jpg  IMG047.jpg (61.86 KB)
447_4bcdd6d858c96.jpg 640X480 px

jpg  IMG048.jpg (55.83 KB)
447_4bcdd6e12e3d3.jpg 640X480 px

Rašyta: 2010.04.20 19:29
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Barška antruko bagažinės dangtis
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2008.04.15 20:27
Kaunas, LT
Pranešimų: 31
Atsijunges
Sveiki kolegos ir as turejau sita problema kol Narepu srote nusipirkau, naudota varsta, kurio plastmase buvo pratrinta ir tas kreipenciases su spyruoklem.O dabar tylu,net nejauku be barskalu vaziuot kazkaip...

Rašyta: 2010.04.25 21:52
_________________
anksciau gyvenom gerai,o paskuj dar ir dvirati pavoge...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas