logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





Kaip isvalyti kompo klaidas?
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2010.04.06 19:50
Utena,LT
Pranešimų: 35
Atsijunges
Sveiki, gal kas zinote kaip galima "nunulinti" kompiuterio rodomas klaidas. Pas mane 2005 metu modelis, ismeta P 0406 ir P 0138

Rašyta: 2010.04.27 11:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Kaip isvalyti kompo klaidas?
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Citata:

Mantvydas rašė:
Sveiki, gal kas zinote kaip galima "nunulinti" kompiuterio rodomas klaidas. Pas mane 2005 metu modelis, ismeta P 0406 ir P 0138


Issiaiskink, kodel meta klaidas, tai pirmoj eilej. Po to galvok apie ju numetima. Atjunk akuma 5 -10 min. ir viskas.. Siulau paskaityti cia:
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... =ASC&type=&mode=0&start=0

Rašyta: 2010.04.27 13:32
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Kaip isvalyti kompo klaidas?
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2010.04.06 19:50
Utena,LT
Pranešimų: 35
Atsijunges
Issiaiskink, kodel meta klaidas, tai pirmoj eilej. Po to galvok apie ju numetima. Atjunk akuma 5 -10 min. ir viskas.. Siulau paskaityti cia:
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... =ASC&type=&mode=0&start=0



Va kai isvalysiu kompa ir ismes tas pacias klaidas, tada ir iekosiu prblemos. Tik kolkas neissiaikinau det klaidos P0406

Aciu uz info

Rašyta: 2010.04.27 21:21
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Kaip isvalyti kompo klaidas?
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Dek klaidos koda i paieska virsuje ir rasi atsakyma kur ieskoti.

Rašyta: 2010.04.27 22:37
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas