logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





Keistas garsas duju reduktoriui
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.18 17:35
kauno raj., LT
Pranešimų: 4
Atsijunges
Sveiki, turiu tokia problemele. Kazkoks garsas atsirado duju reduktoriui, toks vaizdas (tikslaiu garsas) kad membrana pulsuoja, o tuo paciu isgirdau kaip ir koki pasalini garsa varikli, kaip koks voztuvas klapsetu. Kas cia gali but? Dujos paprastos. Auto Dodge Grand Caravan 1996, 3,8L. Dekingas uz mintis

Rašyta: 2010.10.26 20:47
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2007.06.25 23:57
Šilutė
Pranešimų: 749
Atsijunges
Nu pradžiai išsiardyk reduktorių,gal ten iškart rasi sliekus.

Rašyta: 2010.10.26 20:50
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.18 17:35
kauno raj., LT
Pranešimų: 4
Atsijunges
reduktorius nesenas, neturetu dar kas labai but, siaip dirba ir normaliai, ir ant laisvu ir vaziuojant, tik atidares kapota ta garsa isgirdau, anksciau negirdejau nieko panasaus, nors ne pirmi metai su dujinem masinom vazineju, na su tuo 3,8 tai neseniai, anksciau su 3,3 laksciau, ale nieko panasaus negirdejes buvau, reiks ryt aiskintis bandyt. ta garsa siandien isgirdau, dar tiesa, siandien uzgesinant masina sove dujos, kazin galima tai susiet?

Rašyta: 2010.10.26 20:58

Redagavo linas 2010/10/28 9:10:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2007.06.25 23:57
Šilutė
Pranešimų: 749
Atsijunges
Na jeigu šaudo tai tikrai turi pradėt nagrinėti,kažkas tai nedirba taip kaip turėtų dirbti.Nu bandyk pradžiai reduktorių..

Rašyta: 2010.10.26 21:01
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.18 17:35
kauno raj., LT
Pranešimų: 4
Atsijunges
Na svarbiausia sove uzgesinant varikli, ir tas klapsejimas varikli? Vaziuojant tai nesaudo. Bet bandysiu gal tada ryt reduktoriu skerst

Rašyta: 2010.10.26 21:14
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.18 17:35
kauno raj., LT
Pranešimų: 4
Atsijunges
Issiaiskinau tiek, kad tas garsas ne is reduktoriaus, o po juo stovi kazkoks voztuvas, i ji pajungta vakumas ir elektra, tai jis ir klaksi, kas ten kazi per voztuvas. Reduktorius stovi desinej pusej (keleivio).

Rašyta: 2010.10.27 16:32
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Keistas garsas duju reduktoriui
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2007.04.18 11:20
Kaunas, LT
Pranešimų: 858
Atsijunges
Turbūt tai benzino garų nuotėkio sistemos vožtuvas. Per jį nutraukinėjami benzino garai iš bako į kolektorių. Pas mane jis irgi klaksi, kaip suprantu - dirba.

Rašyta: 2010.10.27 16:48
_________________
"... užteks galvot - einam baliavot! ..." Dodge grand caravan, '96 3,8l dujos
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas