logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





2.5 CRD stabdziu kaladeles ir diskai
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.08 10:07
utena
Pranešimų: 10
Atsijunges
gal kas susidure ir zinot kur galima rasti Bendix firmos kaladeles ir priekinius stabdziu diskus voyageriui nuo 2001m,senesniam yra o va kiek ieskau naujesniam nerandu tokiu net AUTOTERPEJ, gal zinot ka gero patikimo galima ideti ir be bendix?Buvau rades anglijos ebay tokius diskus kaip sporte naudoja o su jais ir specialios kaladeles,bet kazkur buvau skaites kad tos kalades nelabai tinka,nors ten buvo naudota su paprastais diskais,o cia diskai su ispjovom gal tam pritaikyti ir nekeltu problemu,zodziu reik normaliu rimtu detaliu kad butu patikimos...aisku ir kainos proto ribose,nes nu "tipo" originalius diskus uz 600lt galima ir autotrpej uzsakyt,bet cia gal ir daugoka kiek,visam komplektui su kaladem manyciau kokiu 500lt turetu uztekt,jau neziurint i tuos pigius variantus kur viska uz kokius 250 galima nupirkt.

Rašyta: 2011.02.26 12:15
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: 2.5 CRD stabdziu kaladeles ir diskai
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2007.11.03 21:58
Vilnius-Kaunas, LT
Pranešimų: 269
Atsijunges
Citata:

kipshas rašė:
gal kas susidure ir zinot kur galima rasti Bendix firmos kaladeles ir priekinius stabdziu diskus voyageriui nuo 2001m,senesniam yra o va kiek ieskau naujesniam nerandu tokiu net AUTOTERPEJ, gal zinot ka gero patikimo galima ideti ir be bendix?Buvau rades anglijos ebay tokius diskus kaip sporte naudoja o su jais ir specialios kaladeles,bet kazkur buvau skaites kad tos kalades nelabai tinka,nors ten buvo naudota su paprastais diskais,o cia diskai su ispjovom gal tam pritaikyti ir nekeltu problemu,zodziu reik normaliu rimtu detaliu kad butu patikimos...aisku ir kainos proto ribose,nes nu "tipo" originalius diskus uz 600lt galima ir autotrpej uzsakyt,bet cia gal ir daugoka kiek,visam komplektui su kaladem manyciau kokiu 500lt turetu uztekt,jau neziurint i tuos pigius variantus kur viska uz kokius 250 galima nupirkt.


abejoju kad rimtų diskų komplektas į 500lt tilptų. Sportinės kaladės netinka nes jų optimali darbinė temperatūra aukštesnė, todėl mieste ir mažesniais greičiais važiuojant netinka.

Rašyta: 2011.02.26 23:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: 2.5 CRD stabdziu kaladeles ir diskai
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.06.22 12:12
bruxselles.be
Pranešimų: 749
Atsijunges
taigi bendix Dagris prekiauja

Rašyta: 2011.02.27 0:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: 2.5 CRD stabdziu kaladeles ir diskai
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.26 22:37
dublinas ie
Pranešimų: 246
Atsijunges
Pries pusmeti viska pirkau E-bay.Pasirinkimas gal is 2000.Nezinau Lt kainu,negaliu pasakyti ar Tau apsimoka.Tiesiog palandziok,manau rasi.

Rašyta: 2011.02.27 0:33
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: 2.5 CRD stabdziu kaladeles ir diskai
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.05.08 10:07
utena
Pranešimų: 10
Atsijunges
dagris neturi jau domejausi...na o ebejuj yra didelis pasirinkimas tik neaisku kokiu gamintoju,kai kurie skelbiasi kokios firmos produkcija bet dauguma kaladeles ir diskai neaisku kieno gamybos,o bendix uztikau tik galinius diskus....

Rašyta: 2011.02.27 21:31
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas