logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





Svečias_
Ar kas keitėt iš mylių į kilometrus?
Kaip tai daroma, jeigu daroma?

p.s. Įdomiausi konkretūs atsakymai.

Rašyta: 2006.04.20 15:40
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.09 20:57
Vilnius-Lazdijai / LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Man tą darė Kaune Statybininkų g. iš mylių prprogramavo į km. Gavosi ne 224000 ml , o 298000 km. Tą daro kiek suprantu su ODB prietaisu prisijungiant prie auto kompo. Gali tuo pačiu ten ir atsukti jeigu reikia ridą.

Rašyta: 2006.04.20 16:07
_________________
[i][b][size=medium][color=009900][font=Georgia]Chrysler Voyager 3,3l '97[/font][/color][/size][/b][/i]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Svečias_
Matau, kad nepasiredagavo postas. Norėjau klausti apie spidometro ciferblato keitimą, nes atradau, kad važiuojant su didžiosiomis myliomis ir mažais kilometrais baisiai jaučiuosi nežinodamas iš pirmo žvilgsnio koks mano greitis.

Rašyta: 2006.04.20 16:22
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.22 23:49
Kaunas, LT
Pranešimų: 153
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Matau, kad nepasiredagavo postas. Norėjau klausti apie spidometro ciferblato keitimą, nes atradau, kad važiuojant su didžiosiomis myliomis ir mažais kilometrais baisiai jaučiuosi nežinodamas iš pirmo žvilgsnio koks mano greitis.

as pirma diena irgi pagal didelius skaicius vaziavau. nesijaudink- priprasi. saip mano nuomone keist ciferblatus yra golfistu reikalas, pinigu kist neapsimoka, nebent yra darbscios rankos ir laisvo laiko. siaip paiimi atsispauzdini ant pleveles cifeblata, nuimi rodykle, priklijuoji lipduka uzdedi rodykle ir vaziuoji

Rašyta: 2006.04.20 17:13
_________________
Dodge Caravan 3.3l/1999m
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Svečias_
Citata:
as pirma diena irgi pagal didelius skaicius vaziavau. nesijaudink- priprasi. saip mano nuomone keist ciferblatus yra golfistu reikalas, pinigu kist neapsimoka, nebent yra darbscios rankos ir laisvo laiko. siaip paiimi atsispauzdini ant pleveles cifeblata, nuimi rodykle, priklijuoji lipduka uzdedi rodykle ir vaziuoji


Manau, kad esu per senas pratintis prie tokių dalyklų. Apie plėveles ir kitus sumanymus šiuo klausimu kaip tik ir noriu pasikonsultuot. O tu pats klijavai???

Rašyta: 2006.04.20 17:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2006.04.04 20:13
Panevezys apskritis LT
Pranešimų: 205
Atsijunges
ziurint kokiam masiniukiui reikia,nes opel auropinis

Rašyta: 2006.04.20 20:11
_________________
ir vel as cia gal (alus)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Galima flomasteriu km skaiciukus stipriai padidinti , pagrazinti , paraityti visaip... ... cia bajeris

Rašyta: 2006.04.20 20:34
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
joo.. jau geriau nezaist su tos rodykles nuemimu, bo naujas spidikas irgi pinigus kainuoja..

Rašyta: 2006.04.20 23:06
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.22 23:49
Kaunas, LT
Pranešimų: 153
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Manau, kad esu per senas pratintis prie tokių dalyklų. Apie plėveles ir kitus sumanymus šiuo klausimu kaip tik ir noriu pasikonsultuot. O tu pats klijavai???


as i mazus skaiciukus ziuriu, draugelis taip savo golfa tuningavo.
o siaip galima ir nenuimant rodykles priklijuot, tik reikia ant to celofano pjuvi padaryt

Rašyta: 2006.04.20 23:32
_________________
Dodge Caravan 3.3l/1999m
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.01.16 13:48
Klaipėda - Ulvik
Pranešimų: 684
Atsijunges
man kazkaip dzyn tas ciferblatas
turiu kazkoky sesta greicio pojuty neiseina niekada virsyt 60 km mieste jei aky pastikrinimui uzmetu tai visada intervalas 55-58

ir tfu. tfu. tfu ner nuskalpave uz greicio virsijima

Rašyta: 2006.04.21 11:25
_________________
www.slifuojame.lt grindų atnaujinimas. www.dragunai.lt ...čia mano namai !
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Citata:
as pirma diena irgi pagal didelius skaicius vaziavau. nesijaudink- priprasi. saip mano nuomone keist ciferblatus yra golfistu reikalas, pinigu kist neapsimoka, nebent yra darbscios rankos ir laisvo laiko. siaip paiimi atsispauzdini ant pleveles cifeblata, nuimi rodykle, priklijuoji lipduka uzdedi rodykle ir vaziuoji


Manau, kad esu per senas pratintis prie tokių dalyklų. Apie plėveles ir kitus sumanymus šiuo klausimu kaip tik ir noriu pasikonsultuot. O tu pats klijavai???


Idomiai cia tuos klausimus gvildena..

http://www.chrysler-dodge.ru/forum/viewtopic.php?t=8179

Rašyta: 2006.04.23 16:01
_________________
interest in mbg (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Ka jus cia sukat galvas
paimat spido ciferblata ant skanerio
o paskui su kokia norit progra ir keitinejat pvz photoshop'as turetu gerai tikti
atsispauzdinat ir gerai uzsiklijuojat

Rašyta: 2006.04.23 16:07
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas