logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/modules/newbb/include/functions.php on line 377

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/modules/newbb/include/functions.php on line 391

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/Frameworks/art/object.php on line 148

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/Frameworks/art/object.persistable.php on line 232

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


Žibintų stiklai rasoja iš vidaus
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2006.07.14 19:29
Kaunas, LT
Pranešimų: 25
Atsijunges
Esu naujox, apturejau country ir nesuprantu kodel priekiniai zibintai prakaituoja. Buvau isemes, apziurejau, lyg ir viskas nepriekaistingai, o prakaituoja nuo lietaus arba po plovyklos . gal ka galite patarti ?

Rašyta: 2006.08.16 20:05

Redagavo Marčius 2007/2/21 16:36:47
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Zibintai tikriausiai ne europietiski. "Europinti" nebande, t.y. i zibintus iskiepyti baltus gabaritus?

Rašyta: 2006.08.16 20:19
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2006.07.14 19:29
Kaunas, LT
Pranešimų: 25
Atsijunges
Ne, neeuropinti. Apziurejus - kaip ka tik gime, tik matosi vandens lašu paliktos zymes ant reflektoriaus. Mechaniniu pazeidimu neaptikau

Rašyta: 2006.08.16 20:31
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Prakaituoja ir pas mane vienas - stiklinis...
Ir nsprantu - ventiliacijos identiškos abiejų a viens šlampa a kits ne...

Rašyta: 2006.08.16 21:43
_________________
Saab 9-5 3.0 (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Citata:

darėnas rašė:
Prakaituoja ir pas mane vienas - stiklinis...
Ir nsprantu - ventiliacijos identiškos abiejų a viens šlampa a kits ne...


Viens prie vieno ir pas mane karts nuo karto islenda tox klausimux-buvau ir nuemes ir vienaip ir kitaip bandziau zaist su jais-tas pats sss...unikumas taip sakant

Rašyta: 2006.08.17 6:31
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Klauskit - atsakysiu!
Prisijungė:
2006.05.09 19:20
Kaunas - Druskininkai
Pranešimų: 947
Atsijunges
Mano europietiški irgi prakaituoja Taip pat sukau sau galvą, bet nieko neprigalvojau Dar va po didelio lietaus prieš porą dienų, kai grįžinėjau iš Druskininkų, pastebėjau, kad įtrūkimų pagausėjo Suknista plastmasė

Rašyta: 2006.08.17 12:08
_________________
valentin.marinionok@gmail.com... +370 616 98989... www.eukanuba.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Nekuriant naujos temos, bet prie zibintu, - gal kas zinote, kas, kur , Vilniuje galetu ideti mano turimus europinius, priekinius ir galinius zibintus i T&C 2003m. ir kiek tai gali kastuoti ?

Rašyta: 2006.08.17 12:19
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Klauskit - atsakysiu!
Prisijungė:
2006.05.09 19:20
Kaunas - Druskininkai
Pranešimų: 947
Atsijunges
Citata:

Mariakas rašė:
Nekuriant naujos temos, bet prie zibintu, - gal kas zinote, kas, kur , Vilniuje galetu ideti mano turimus europinius, priekinius ir galinius zibintus i T&C 2003m. ir kiek tai gali kastuoti ?


Jei neklystu - tai ir pats gali pasikeisti, pas III tai tikrai nesudetinga, o va kaip pas IV nesu tikras...

Rašyta: 2006.08.17 12:20
_________________
valentin.marinionok@gmail.com... +370 616 98989... www.eukanuba.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

Mariakas rašė:
Nekuriant naujos temos, bet prie zibintu, - gal kas zinote, kas, kur , Vilniuje galetu ideti mano turimus europinius, priekinius ir galinius zibintus i T&C 2003m. ir kiek tai gali kastuoti ?


Jei neklystu - tai ir pats gali pasikeisti, pas III tai tikrai nesudetinga, o va kaip pas IV nesu tikras...

ten chebra ziurejo, lyg ir priekini bamperi reikia nuimineti o ir su pajungimu kaip? Gal geriau kas ismano darytu

Rašyta: 2006.08.17 12:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Klubo narys
Prisijungė:
2006.04.21 8:55
Vilnius,LT
Pranešimų: 1220
Atsijunges
Rasoja tik del nesandarumo. kito varianto nera

Rašyta: 2006.08.17 17:37
_________________
:pint: katafalkas, ir nieko cia nebepakeisi :pint:Dodge Grand Caravan 2003, 3.8l
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
turiu tokia pacia beda su volvo s60 xsenonu, jau trecia fara des(tipo garatija), sausa viskas ok, truputi dregmes ir uzrasoja, tai kiek issiaiskinau jas veza is lenku, o ten auksarankiai ima is dauztu masinu, taiso, klijuoja, spakliuoja(plastmase ) ir gaunasi sveika, bet matosi, kad iki galo nepadaro, gal ir pas tamsta toks atvejis, nes su pardaveju snekejau tai jei reikia amerikancui optika keisti i europieti, viska is ten veza

Rašyta: 2006.08.17 17:49
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.17 19:05
Kaunas
Pranešimų: 142
Atsijunges
Citata:

Mariakas rašė:
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

Mariakas rašė:
Nekuriant naujos temos, bet prie zibintu, - gal kas zinote, kas, kur , Vilniuje galetu ideti mano turimus europinius, priekinius ir galinius zibintus i T&C 2003m. ir kiek tai gali kastuoti ?


Jei neklystu - tai ir pats gali pasikeisti, pas III tai tikrai nesudetinga, o va kaip pas IV nesu tikras...

ten chebra ziurejo, lyg ir priekini bamperi reikia nuimineti o ir su pajungimu kaip? Gal geriau kas ismano darytu



Buferio nuimti tikrai nereikia, lempos an 3 varztu laikosi ir issiima labai lengvai. Daugiausiai darbo pasidaryti naujus prijungimus prie EU lempu, nes jungtys nuo USA netinka. Gavus EU jungties antra dali, viskas labai lengva, jos neturint, reikia pasikeisti abi dalis, t.y ta kur lempoje issivesti laidus ir pakabinti viena dali, o ateinancius i lepmpa nukarpyti nuo senos ir uzdeti nauja. Kai turesi jungties abi dalis darbas uztruks pusdieni. Jungtis pirkau srote dave nuo slankiojanciu duru, nepamirsk, kad sroves nemazos, kontaktai turi buti geri, dideli ir laidai neploni.

Rašyta: 2006.08.17 19:18
_________________
[color=000066]Chrysler T&C LXi 3.8l/2001[/color]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Citata:

linas rašė:
Rasoja tik del nesandarumo. kito varianto nera


tai ką veikia tada faroje ventiliacijos angos iš viršaus ir apačios?.....

Rašyta: 2006.08.17 21:20
_________________
Saab 9-5 3.0 (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.05.28 18:22
Kaunas, LT
Pranešimų: 1926
Atsijunges
Citata:

linas rašė:
Rasoja tik del nesandarumo. kito varianto nera


...yra lineli, ryškiai rexon nuo prakaito nenaudoja...

Rašyta: 2006.08.17 22:00
_________________
Mano voyager'is - mano tvirtovė! Chrysler Grand Voyager Euro 3.3l/1996
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Citata:

linas rašė:
Rasoja tik del nesandarumo. kito varianto nera


na sita ideja ir as ismasciau,bet kiek knisausi-nieko-sandaru...vadinas unikumas

PS.Kitas variantas pamastymui-bloga ventiliacija pacio zibinto...bet ne ten irgi suo pakastas-tiesiog argumentas posakiui kad "kito varianto ner"

Rašyta: 2006.08.18 6:36
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

linas rašė:
Rasoja tik del nesandarumo. kito varianto nera


tai ką veikia tada faroje ventiliacijos angos iš viršaus ir apačios?.....



Rašyta: 2006.08.18 6:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.20 17:18
Kaunas
Pranešimų: 476
Atsijunges
Vat teko matyt lietuviu darba, kaip iklijuotas i galini zibinta geltonas stiklas posukiams. NU super, atrodo gerai ir sviecia dar geriau. Zmogui dare panevezy uz 130lt su visais perjungimais. Reiks koordinates paprasyt, jeigu prades knist prota sergetojai.

Rašyta: 2006.08.18 8:59
_________________
[u][b][color=003399]Chrysler Town&Country LX 3.3 2002[/color][/b][/u]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.05.01 22:13
Kaunas
Pranešimų: 1044
Atsijunges
neverkit del to prakaitavimo ir pas naujus japonus ir nrt vokiecius prakaituoja taip ju yr-- temperaturu kaita ir nereik cia galvos sukt nes net ir IV golfo stiklai rasoja tai ka cia musu plastikams

Rašyta: 2006.08.19 23:02
_________________
Dodge Grand Caravan sport 3.3/2001 :D
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Svečias_
Tai va, pridaviau savo autobusa faru pakeitimui, tai meistriukas(siek tiek pazystamas) pasake, kad tai nera taip paprasta ir norint, kad viskas normaliai funkcionuotu reikes laidus pratampyti, plius posukiai priekiniuose sparnuose

Rašyta: 2006.08.25 6:25

Redagavo Marčius 2007/2/21 16:38:37
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Žibintai prakaituoja !!!
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2006.08.21 14:00
Vilnius, Lt
Pranešimų: 307
Atsijunges
Citata:

Mariakas rašė:
Tai va, pridaviau savo autobusa faru pakeitimui, tai meistriukas(siek tiek pazystamas) pasake, kad tai nera taip paprasta ir norint, kad viskas normaliai funkcionuotu reikes laidus pratampyti, plius posukiai priekiniuose sparnuose


Mariakas, buk zmogus informuok kaip ten sekseis su tu EU zibintu keitimais, kokios proceduros nu ir butu neblogai zinot kiek visas tas dziaugsmas kastuoja.. Nes speju manes labai greitu laiku laukia tokia pati procedura, kadangi techninkine baigiasi lapkricio menesi..

Rašyta: 2006.08.25 9:10
_________________
[b]Chrysler Town&Country Limited 3.8l/2000, AWD[/b]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas