logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
nzn net ikuria tema rasyt tai rasau cia nes iskilo idomus klausimas
tarkim jei vaziuoji dujomis ir bake laaabai mazai benzo(tarkim liras kox) tai pradeda vonia gest,trukcioja trukcioja kol uzgesta,tox vaizdas kad kompas mato jog nera benzo ir gesina ta masina pats,nors vaziuojama ant duju,ar gali but tokia nesamone?,nes isipili benzo ir tada viskas gerai,niekas nebegesta
cia aisku variantas kad reik bake visada tureti benzo,bet vat man idomu ar taip gali but?siaip kazkaip nelogiska man cia....

Rašyta: 2011.02.25 8:18
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Velnias,tikrai įdomus klausimas . Bet bala nematė to kompo nuomonės,vieną tiksliai žinau:kai nusprogs siurblys-nebevažiuos.Nei dujom,nei benzu.Arba vidury kelio krapštysies atjunginėdamas rėles ir keisdamas saugiklius,kad dujom parvažiuotum namo,arba tempsi pas meistrus.

Rašyta: 2011.02.25 13:46
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2010.04.10 12:42
mazeikiai LT
Pranešimų: 74
Atsijunges
manau kad gali buti uzsikises duju filtras, ir kai gazo duodi tai nebeuztenka duju ir persijungia ant benzo, tai ir kai jo pradeda trukti masina uzgesta

Rašyta: 2011.02.25 14:36
_________________
chrysler voyager 2,8crd 2004.10
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Cia gal Ruslis galetu paaiskinti....

Rašyta: 2011.02.25 15:45
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.03.23 20:06
plunge lt
Pranešimų: 117
Atsijunges
ar tau neima kartu bendzina,ir dujas,tai labai imanoma,nuvaziuok iki dujininku.ar nemazeja bendzinas?

Rašyta: 2011.02.25 21:22
_________________
Myliu vaikus, automobilius,ir dar kaika (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
nu vat mintis man tokia irgi kad kartu eda bet kaip taip gali but?kiek klausinejausi sako nedirbtu motoras visiskai.o rodykle tai pas mane ten ta benzo grybauja as net nebekreipiu demesio,ji pastoviai mazeja,tox vaizdas kad kompas galvoja kaip tu cia vaziuoji ir ja automatiskai leidzia zemen,nes uzsipylus net uz 50lt benzo ji pakyla ciut ciut ir po kokiu 3min vaziavimo nusileidzia ant dugno(tas dalykas irgi nervina)

duju filtras pakeistas nauju,duodant gazo kad ir trukumas duju nemeta atgal i benza pas mane,tiesiog apsukos kyla o masina stoja

yra pas mane avarinis uzvedimas tiesiai ant duju,tai as galiu ji kurt ir tiesiai ant duju(nu tipo jei benzo nebutu),bet kad tas padla nenori vaziuot kai benzo nera

Rašyta: 2011.02.27 8:17
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Va,kad rodyklė krenta-tai i mane biesina.Niekad nežinai,kiek to benzo yr,skaičiuoju iš akies,kad tuščias nebūtų ir kame šaknys-neaišku. Ir kaip pas tavy apsukos kyla,o greitis mažėja? Mąstau ir nieko nepagaunu.Burtai kokie tai.Kad galios trūksta kai baiginėjas dujos-tai taip,bet ,kad apsukos kiltų,o lėtėtų-nesiriša man niekaip


Tavo vietoj,atjungčiau kčiortu siurblį ir bandyčiau dujom. Tada žinotum kas daros iš tiesų ir kur toliau ieškot.

Rašyta: 2011.02.27 9:12
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
nu i vel ne taip gal biski issireiskiau tarkim vaziuoji numini dugna,pradeda valint iki tarkim koke 3700 rpm o toliau gaunas taip kad neuztenka duju tai baigiasi tas pagreitis tiesiog kyla apsukos o masina ciut ciut greiteja,is to ir iskyla tox jaumsas kad apsukos kyla o masina stoja DDD
Bet cia neesme,su situo dalyku viskas ok,tiesiog noriu pasakyt kad neuztenkant duju man nemusa i benza

nu vasara gal ir ideja butu atsijungt siurbli ir paziuret kaip ten kas nes dabar is ryto tiesiai ant duju tai be sansu uzsikurt

Rašyta: 2011.02.27 14:19
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

efka rašė:
nu vat mintis man tokia irgi kad kartu eda bet kaip taip gali but?kiek klausinejausi sako nedirbtu motoras visiskai.o rodykle tai pas mane ten ta benzo grybauja as net nebekreipiu demesio,ji pastoviai mazeja,tox vaizdas kad kompas galvoja kaip tu cia vaziuoji ir ja automatiskai leidzia zemen,nes uzsipylus net uz 50lt benzo ji pakyla ciut ciut ir po kokiu 3min vaziavimo nusileidzia ant dugno(tas dalykas irgi nervina)

duju filtras pakeistas nauju,duodant gazo kad ir trukumas duju nemeta atgal i benza pas mane,tiesiog apsukos kyla o masina stoja

yra pas mane avarinis uzvedimas tiesiai ant duju,tai as galiu ji kurt ir tiesiai ant duju(nu tipo jei benzo nebutu),bet kad tas padla nenori vaziuot kai benzo nera


Jau cia tu efka tikriausiai su ateiveis jamet.
Nes visos tavo problemos kazkokios is kosmines erdves ir su zemes trukos jega nieko bendro neturi

Kaip suprogramino tau duju kompa taip ir turi. Bake rodykles varza pasiremontuoti ar pasikeisti irgi gali ir nerodys pievu.

Ir duju filtrus pasikeisk VISUS o ne kazkoki viena.

Rašyta: 2011.02.27 15:20
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
na matai raimi kai prasideda kosmosai tada ir kreipiuos minciu
nemanau kad ten varzos sudile,nes taip pasidare su rodykle is kart po duju dejimo(kaip pvz vaziavau is kart i palanga isidejes dujas ir benzo buvo puse bako,kol davaziavau iki palangos rodykle nusileido beveik iki lemputes uzsidegimo,aisku benzo nepyliau bet atvazinejau gal menesi su tiek kiek buvo,bet su rodykle anomalijos pastoviai )

o kox kur dar duju filtras stovi isskyrus ta viena ant slangu?

vat man dar klausimas idomus,tai kaip ten is tikro, benzas+dujos kartu, jei vartoja tai variklis normaliai dirba ar turetu purtytis ar dar kokios nesamones jam darytis,nes pastebeta kad benzo grauzia tai ojojoj
150km vaziuoju su 50lt ant duju ir 60lt ant bezno! nesamone

Rašyta: 2011.02.27 16:33
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
jei persijungimo laikai belekokie tai pilno bako benzo uztenka 3 menesiams vazinejant vien tik dujomis cia pasildymui tiek iseina. Padariau kad dujas jungtu nuo 27 laipsniu ir baigesi tas benzo deginimas. Aisku i ta tarpa degina dujas ir duju sanaudos pakilo.

Kitas duju filtras stovi ant duju vamzdzio magistrales. O del po benzo rodykles pasakiau savo nuomone tau rinktis tiketi ja ar ne.

Rašyta: 2011.02.27 17:15
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
na nereiktu to bako krapsyt lauk kad istraukt siurbly tikrai istraukciau ir nufotkiciau tau kad ten viskas ok
dujas pas mane prie 30 laipsniu jungia,bet is visko issirutulioja kad gali but jog eda kartu su dujomis ji,tai vat jau klausiau ar gali but ir laukiu atsakymo is to kas zino ar teko susidurt su tokiu reikalu

Rašyta: 2011.02.27 19:48
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Važiuot gali.Man taip buvo.Bet ne su vojadžeriu.Jei tai bent kiek paguos.

Rašyta: 2011.02.27 20:38
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
na va bedele ispresta pas dujininkus,kazka ten pakoregavo kompe is trecio karto ir viskas ok,labai spjaudes sake negali taip but,bet neatlipau nuo ju tai persiskambino per kelis kart telefu su kazkuo ir padare kazka kas sutvarke "jamima su ateiviais "
benzo ryjimas baigesi duju eda norma
BEDA ISSPRESTA!

Rašyta: 2011.03.03 7:46
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2007.06.25 23:57
Šilutė
Pranešimų: 749
Atsijunges
Išspresta tai išspresta,bet vat ką tas dujininkas pakoregavo ir sutvarkė taip ir lieka paslaptimi???....

Rašyta: 2011.03.07 20:26
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2011.03.06 11:56
ukmerge
Pranešimų: 3
Atsijunges
labutis noreciau paklausti del lemda zondu kiek zinau 3.3 motore stovi du kam jie reikalingi jei sugenda ar turi klaidu lepute uzsidegti vazineju su dujom ir benzu duju normaliai valgo tarp 14-16 litru o benzo daugoka 90-100 vaziuojant kompas rodo13-14lit. paskaiciavus panasiai gaunas

Rašyta: 2011.03.07 21:02
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
ten jie patihariam kazka snekejo tai kiek nugirdau kad kazka apie kazkokia varna neuzdeta kalbejo ir apie kazkokias temperaturas kad rodo 0,bet tixliai nepasakysiu.Esme kad dabar viskas ok

Rašyta: 2011.03.08 8:38
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Pas kuriuos čia dujininkus buvai?

Rašyta: 2011.03.08 9:04
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
ant studentu gatves sankryzos,tik nzn su kokia ten gatve kertas

Rašyta: 2011.03.14 21:20
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: benzas-dujos keistenybes
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2010.11.30 10:04
Vilnius,LT
Pranešimų: 41
Atsijunges
Sveiki visi,

Turiu keistenybių su dujom nuo pat pradžių ir nerandam to "užrūdyjusio sraigtelio". Nusprendžiau tautos nuomonės išklausyt. Slavai irgi kaip tai nesiseka rast bėdos. Žvakes pakeitėm, purkštukus iš raudonų į juodus irgi (neklauskit modelių nepamenu ), Slava pravedė dar papildomą šildymą purkštukams, reguliavo n kartų. Situacija kažkiek kisdavo, nors gal greičiau nuo oro temperatūros lauke, bet problema išliko. O situacija tokia:

- Žiemą, kai buvo šalčiau, persijungus į dujas užgęsta. Kartais iš kart, kartais vėliau (netgi nuvažiavus kokius 10 km.). Užgęsta kai atleidžiu gazą prie sąnkryžos ar šiaip kamštyje lėtai judant. Apsukos pora kart šokteli ir dingsta pulsas.

- Dabar kai šilčiau, negęsta, bet praktiškai visada persijungus į dujas ir negazuojant apsukos šokinėja nuo 1000 iki 1300 maždaug kas sekundę. Po kokių 10 ciklų pamažu nurimsta iki sekančio pagazavimo ir atleidimo.

Labai be ryšio kai tenka važiuot lėtai arba parkuotis. Tie šokčiojimai turbūt ir dėžei ne į naudą, nes kai taip nutinka persijungiant bėgiui kartais jaučiasi toks kaip smūgis. Ir šiaip iš pašalies atrodo, kad irkluoju

Dar keletas detalių:
Perjungus į benzą nieko panašaus nesidaro. Pagazavus ir atleidus apsukos gražiai pamažu nusileidžia.
Taip pat viskas prapuola nuvažiavus geroką kelią. Tiksliai nepastebėjau kada jos dingsta, bet tarkim po 50 km elgiasi gražiai.
Dujų sąnaudos (matuojant nuo užpylimo iki užpylimo) kažkur 17l. Maršrutas - 20 km, 4 sąnkryžos po minutę gal dar greičiau, vidutinis greitis 60-70km/h, nežinau ar čia skaitosi miesto ar mišrus maršrutas?

Aš kažkaip įtariu dujų kompą, nors Slava sako čia jis tikrai ne prie ko. Negaliu ginčytis, apie kompus suprantu, bet ne apie dujinius Taigi, gal kam teko panašią problemą gvildent?

Esu dėkingas už betkokius pasiūlymus.

Rašyta: 2011.03.20 12:13
_________________
|Dodge Grand Caravan SXT 3.8l/2005|
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas