logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 »


#61 Re: IV Galinių durų problemos
Dziugesiukas Rašyta: 2010.03.19 9:24
joo...cia dazna beda mano senesniam irgi tas darosi. sutepliok pries ziema ir po ziemos bet ten ne pacia spynele reikia, bet pamatysi pats patampes uz centrinio uzrakto kur reikia sutept. net su ranka bus sunku tampyti, kol nesutepta.


#62 Re: IV Galinių durų problemos
nierka Rašyta: 2010.06.22 19:01
Man reikia kazkaip atidaryti is vidaus, bandziau kaip kazkas rase makaluoti pirstu, bet nezinant koki veiksma reikia atlikti, tai nieks ir nepavyksta


#63 Re: IV Galinių durų problemos
arunka Rašyta: 2010.06.22 19:15
Citata:

nierka rašė:
Man reikia kazkaip atidaryti is vidaus, bandziau kaip kazkas rase makaluoti pirstu, bet nezinant koki veiksma reikia atlikti, tai nieks ir nepavyksta

ten svirtele tokia reikia nuspaust,paimk koki atsuktuva bus patogiau,dar geriau butu pasisviesti su prozektoriuku,tada kazkiek matytum kas ir kaip (cia treciukui,bet gal ir IV tas pats)


#64 Re: IV Galinių durų problemos
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.22 21:16
kad pas IV-tuka elektrine rankenele, o pas III-ciuka mechanine. bet gal kas nors panasaus, nes skyle yra visuose.


#65 Re: IV Galinių durų problemos
papajus Rašyta: 2010.12.15 17:00
chebryte ,kur klaipedoje nusipirkti galinio dagcio elektrine rankenele .Dodge 2001.


#66 Re: IV Galinių durų problemos
Arnas Rašyta: 2010.12.15 17:39
Gali bandyt lauzyne Upelio gatveje arba Dilnijoj.


#67 Re: IV Galinių durų problemos
papajus Rašyta: 2010.12.15 18:59
o nauja? kad naudoti visi supuve


#68 Re: IV Galinių durų problemos
papajus Rašyta: 2010.12.16 18:19
nusipirkau nauja dilnijoj 127lt. viskas veikia labai gerai, net traukia geriau


#69 Re: IV Galinių durų problemos
Aidas . Rašyta: 2010.12.16 18:58
maniske nuo salcio ir dregmes pradejo pati suveikineti , reiks atsidaryti ir isvalyti . praeita ziema buvo tas pats , tai isvaliau sutepiau ir veike iki sios savaites .


#70 Re: IV Galinių durų problemos
Žydrius Rašyta: 2011.01.15 14:42
Siekiant netureti problemos su galinio dangcio atidarymo el. "rankenele" - rekomenduojama bent pries dregnaji sezona ja issiardyti, issivalyti ir susitepti, tuos 2-u varztus, kurie isisuka i ivores, taip pat butinai !
Pas mano T&C supuve kontaktai mikriko visiskai + vienas varztas atsukant prasisuko su ivore..., ardoma si vieta turbut ir nebuvo iki siol, o dregmes ten papuola pakankamai
Paieskomas bus naujas.
Gal kas is kaunieciu pirko ta visa rankenele ???


#71 Re: IV Galinių durų problemos
Mindas112 Rašyta: 2011.01.15 16:51
Citata:

Zydrius rašė:
Siekiant netureti problemos su galinio dangcio atidarymo el. "rankenele" - rekomenduojama bent pries dregnaji sezona ja issiardyti, issivalyti ir susitepti, tuos 2-u varztus, kurie isisuka i ivores, taip pat butinai !
Pas mano T&C supuve kontaktai mikriko visiskai + vienas varztas atsukant prasisuko su ivore..., ardoma si vieta turbut ir nebuvo iki siol, o dregmes ten papuola pakankamai
Paieskomas bus naujas.
Gal kas is kaunieciu pirko ta visa rankenele ???

Iš kur,Žydriau,tu tokias mašinas "trauki"?Tuoj visą perrinksi skersai išilgai...


#72 Re: IV Galinių durų problemos
Žydrius Rašyta: 2011.01.15 19:55
to Mindas112

tai va.... - nusiperki ir susidares sarasa eini keliais apie T&C su irankiu dezele.... - kol susitvarkius niekas nebarskes....


#73 Re: IV Galinių durų problemos
BOSAS Rašyta: 2011.01.16 9:28
Citata:

Mindas112 rašė:

Iš kur,Žydriau,tu tokias mašinas "trauki"?Tuoj visą perrinksi skersai išilgai...


Iš tokio ir girdim

O ta Žydriau rankenele esu remontavęs ir viskas gerai gavosi. šrotuose kazkaip kainos buvo neralios ir ju mažai buvo.


#74 Re: IV Galinių durų problemos
Žydrius Rašyta: 2011.01.16 10:44
Ta prasme pakeitei i neorginalu mikrika Raimi ?
Pas mane spyruokle jau luzusi per puse, kontakto plokstele taip pat.
Reikia susiieskoti pvz. Lemonoje koki atitikmeni ir priklijuoti senojo korpuso viduje, kad junginetusi ?
Bet ten dar varza yra (spalvu nebesimato), esu skaites, kad tiesiogiai trumpinant laidus nejungineja uzrakto...

Pasidalinsi savo patirtimi is praktikos ???

P.S. is siukslyno pirkti manau neverta, bus tokios pat "papuvusios", nebent pirkti nauja, jei neremontuoti originalo.


#75 Re: IV Galinių durų problemos
BOSAS Rašyta: 2011.01.16 11:29
Man mikru keist nereikėjo, su tais pačiais viskas gavosi. O tavo atveju paieškočiau kažkokio panašaus dydžio mikriko ir priklijuočiau, o varža bus reikalinga be jos neapsieisi, nes ten yra keitikliai analogas kodas ir jei įtampa bus ne ta neatliks reikiamos f-jos. Varža bėdos atveju gali su potenciku susirasti, jei tikrai niekur nepavyks gauti jos nominalo.

Šeip čia reikalingas kūrybinis pažaidimas, kuriam turėsi skirti nemažai laiko.


#76 Re: IV Galinių durų problemos
Žydrius Rašyta: 2011.01.25 23:32
tai vat kolektyvas, emiausi si vakara galines el. rankenos.

Is Lemona nupirktas mikrikas "Mygtukas lit. į plokštę 3mm 12x12mm, kodas prekybinis M/TACTSW-030B/R " uz 2,5 Lt
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=40974

Isardzius reikia butinai pasitikrinti varza, ar gyva ?!!! Turi rodyti 4,8 - 4,9 k Omu. Pas mane buvo dar nesupuvus, keisti nereikejo, siaip kainuoja centus ji.
Pradedam instaliuoti mikrika:
a) lituojam viena koja uz varzos, rodykle foto raudonos spalvos;
b) kita koja prie tokios "aiksteles" kitoje puseje rasit kontakta. Pas mane jau nebuvo grandines su sekanciu laidu, teko isdurti skyle ir pravesti laida naujai, ji ir prilitavau prie kitos mikriko kojos.
c) Mikrikui "galvute" teko patrumpinti, dangtelio originalaus viduje rasit toki pipsa, ji taip pat nukirpt rekomenduoju. Turi veikti be strigimu su cik cik garsu , testeris ijungiant turi rodyti tuos pacius 4,9 k Omus.

Surenkam, uzdedam tarpine gumine ir vualia
Samata darbu (jei darai pats) max 5,- Lt !!!
P.S. atsiprasau uz blogos kokybes foto...., bet esme suprast pavyks !

Pridėti bylą:



jpg  korpus_a.JPG (20.66 KB)
2189_4d3f418b82c52.jpg 462X318 px

jpg  korpus_b.JPG (15.03 KB)
2189_4d3f41b69ee94.jpg 387X289 px

jpg  mygtukas.JPG (8.05 KB)
2189_4d3f41d6b9ca5.jpg 272X250 px


#77 Re: IV Galinių durų problemos
Žydrius Rašyta: 2011.03.28 0:02
Gal kas is kolegu gali pasakyti kam reikalingas sis laikiklis ???
Cia truksta dar kokios detales ?
Dangtis nesikelia, tik nusileidzia, kai "nuotaika" tam turi....
Reikia susitvarkyti....

Pridėti bylą:



jpg  Atvaizd034.JPG (28.74 KB)
2189_4d8fa5eda8c11.jpg 336X448 px


#78 Re: IV Galinių durų problemos
gytman Rašyta: 2011.03.28 0:25
Paieškoje neradau apie šonines duris, naujos temos nekurdamas paklausiu čia.
Pas mane ketvirtuke šoninės durys kartais nenori atsidaryti. Paspaudus mygtuką varikliukas subirbia, pradeda vos atidarinėti ir sustoja (tarytum suveikia apsauga, kad durys atsirėmė į kliutį). Atidarius vieną kartą ranka ir vėl uždarius, viskas veikia nuo mygtuko normaliai. Dantračius sutepiau grafitiniu tepalu - nepadėjo. Galvojau gal dėl šalčio durniuoja, bet atšilo ir tas pats, tai galvoju reikia ieškoti priežasties. Gal kam taip buvo ir kaip susitvarkėt?


#79 Re: IV Galinių durų problemos
intar Rašyta: 2011.03.28 0:38
dar kazkur tose duryse smiaro ir gal isvalyt truksta.


#80 Re: IV Galinių durų problemos
Arnas Rašyta: 2011.03.28 10:19
Visu pirma prasiskambint kabelius slenkstyje, kurie i duris eina.
Jei ten ok gali buti davikliu atmintis nusimusus. Kaip ta tvarkyt nezinau, bet Silberis man yra dares.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas