logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 9 10 11 (12)


#221 Re: Problema su valytuvais
busas Rašyta: 2011.01.31 15:35
ant III neberadau priekyje vieno vandens pukstuko gal ledus valydamas nukaliau, liko styroti zarnele,ar ten lengvai ta galvute uzsideda? reiks lauzyne pasieskoti.


#222 Re: Problema su valytuvais
Daranius Rašyta: 2011.02.02 13:50
Citata:

busas rašė:
ant III neberadau priekyje vieno vandens pukstuko gal ledus valydamas nukaliau, liko styroti zarnele,ar ten lengvai ta galvute uzsideda? reiks lauzyne pasieskoti.


jei jau lengvai nusikalė, tia turėtų ir nesunkiai užsidėti

pasigirkit pas kas kokius ilgiausius valytuvus priekyje esat užsidėję? 3-iukui, dabar stovi 65cm, bet primečiau kad ir kokių 70cm turėtų puikiai tikti.


#223 Re: Problema su valytuvais
gytman Rašyta: 2011.02.02 21:20
Aš užsidėjau praeitą savaitę 700 Champion "bananus" - 650 nebuvo. Niekas nekliuva, bet po tuos 2cm galuose valo prastai, nes beveik neprispaudžia. Bet kokiu atveju nuvalomas šiek tiek didesnis plotas nei su 650, o tuos 650 bananas prispaudžia ir nuvalo labai puikiai. Už du valytuvus su nuolaida sumokėjau 120Lt, pirkau Intercars.


#224 Re: Problema su valytuvais
Mindas112 Rašyta: 2011.02.02 22:35
kada nors,jei noresi,sakyk-paimsiu "Alburnus" valytuvus 71 cm bananus, 30 lt uz abu.Valo ganetinai padoriai,nebaisu,kad pavogs,ir po pusmecio ar metu negaila dar kart pasikeisti .


#225 Re: Problema su valytuvais
Darius77 Rašyta: 2011.02.03 7:50
Kas ir kur prekiauja "Alburnais"?
Citata:

Mindas112 rašė:
kada nors,jei noresi,sakyk-paimsiu "Alburnus" valytuvus 71 cm bananus, 30 lt uz abu.Valo ganetinai padoriai,nebaisu,kad pavogs,ir po pusmecio ar metu negaila dar kart pasikeisti .


#226 Re: Problema su valytuvais
gytman Rašyta: 2011.02.03 8:19
Na kad vogtų valytuvus, tai labai jau senai girdėjau, kai nuo žigulių nusiimdavo visi ir nešdavosi namo Kas liečia po pusės metų, pasikeiti firmines gumytes už kelis litus ir nuolat turi geriausius įmanomus valytuvus.
O Alburns marke žymimos ir meškerės maksimoje? Ar klystu?


#227 Re: Problema su valytuvais
TomasK Rašyta: 2011.02.03 13:00
Buvau aš Rimi nusipirkęs bananus 70 cm už 35 Lt. Savo darbą metus laiko atliko visai neblogai.
Dabar uždėjau 65 cm. Viskas būtų kaip ir neblogai, jei nnervuotų iš po centrinio veidrodžio išlendantis nenuvalytas apie 2 cm ruožas.

Kitus pirksiu tik 70 cm


#228 Re: Problema su valytuvais
Mindas112 Rašyta: 2011.02.03 13:44
Citata:

gytman rašė:
Na kad vogtų valytuvus, tai labai jau senai girdėjau, kai nuo žigulių nusiimdavo visi ir nešdavosi namo Kas liečia po pusės metų, pasikeiti firmines gumytes už kelis litus ir nuolat turi geriausius įmanomus valytuvus.
O Alburns marke žymimos ir meškerės maksimoje? Ar klystu?

"Alburnus"-mano pažystamo firma,prekiaujanti automobilių aksesuarais.Jų prekės dažnai būna su "Alburnus" logo,nes specialiai jiems gaminamos.Aš jų valytuvus naudoju jau keli metai.


#229 Re: Problema su valytuvais
gytman Rašyta: 2011.02.03 14:10
Nepeikiu Alburnu, nes niekada nesu jų turėjęs ir nieko apie juos nežinau. Puikiai žinau kaip formuojami vietiniai brandai ir po jais pakišami kinietiški gaminiai, stengiantis atrinkti kokybiškesnius. Žinau ir tai, kad rimtieji brandai dalį ar net visą produkciją gaminasi Kinijoje, tik kontrolė žymiai griežtesnė.
Buvau girdėjęs, kad fuflekiški bananai pradeda kilnotis greitai važiuojant, todėl eksperimentuoti nenorejau, bet Mindu tikiu ir reiks pabandyti kada gal ant kokios kitos mašinos arba kai pavogs Championus nuo vonios


#230 Re: Problema su valytuvais
Bambizas Rašyta: 2011.02.04 9:35
Teko naudoti ir Bosch'us, ir Champion'us - ir vienais, ir kitais nusivyliau. Kokybė toli gražu neatitinka kainos. Mėnesį pusantro viskas ok, bet paskui visvien su ruožais pradeda valyti. Ir vieni ir kiti buvo pirkti originalūs (bent jau iš jų atstovų) už belenkiek. Nuo to karto nebeesu brandų vergas ir perku valytuvus už 20-30 Lt., kurių po sezono negaila išmesti. O kas dėl Alburnus - fantastiška kokybė už tokius pinigus.

P.s. nesu Alburnus platintojas, o tik paprastas vartotojas, už reklamą pinigų negaunu, tiesiog užėjo noras pasidalinti savo patirtimi...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas