logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 klubas
stasa Rašyta: 2011.02.17 14:58
Noriu įstoti į klubą.Koks kelias toliau?


#2 Re: klubas
Aiva Rašyta: 2011.02.17 15:04
Tam reikia atlikti tam tikrą veiksmų seką:
1. Turėti atitinkamą miniveną (čia jokia diskriminacija - patys žinot, kur patekot ).
2. Dalyvauti klubo renginiuose (nematytiems asmenims tikimybė tapti klubo nariais atvirkščiai proporcinga praleistų mytų kvadratui).
3. Užpildyti prisegtą prašymo formą, nusiųsti ją kartu su paminėtų dokumentų kopijomis (tech. pasas, asmens dokumentas) registruotu laišku klubo adresu:
Mindaugas Šiupšinskas
Vištyčio 22,
Kaunas
LT-46271
4. Pervesti vienkartinį stojamąjį mokestį - 30 Lt - į klubo sąskaitą:
sąsk. nr.: LT057300010105239922
įmonės/gavėjo kodas: 301498674
užrašyti pastabą, kad "Stojamasis mokestis"
5. Gavus patvirtinimą apie patenkintą prašymą, pervesti metinį nario mokestį - 100 Lt;
6. Dalyvauti artimiausiame G.M. ir laukti įšventinimo į klubą .

P.S.1 - prieš stojant vertėtų pasiskaityti klubo įstatus ir žinoti, dėl ko stojate.
P.S.2 - stojamasis mokestis nebus grąžintas net tuo atveju, jei Jūsų prašymas nebus patenkintas.


#3 Re: klubas
stasa Rašyta: 2011.02.17 15:05
Ps.Sąlygas skaičiau,gal kas pasikeitė?


#4 Re: klubas
MUNDIS Rašyta: 2011.02.17 15:51
Gal tu pradziai apsizvalgyk save parodyk kitus pamatyk o tada bandyk stoti.


#5 Re: klubas
Makena Rašyta: 2011.02.17 19:46
Citata:

MUNDIS rašė:
Gal tu pradziai apsizvalgyk save parodyk kitus pamatyk o tada bandyk stoti.
Iš principo,tai viskas taip,ok.Bet... Štai 2 punktas. Na gal ne visi yra "kompaneiski",gal yra drovių,taip sakant-vienišių ar pan.? Dar tas išventinimas:oba,auditorija(šokas žmogų kitą gali ištikt,vien apie tai pagalvojus),nors bendrauja,taip sakant normaliai,bet gerai jaučias tik dviejų-trijų žmonių būry. Teko ne vieną panašų sutikt,tai pagalvojus,tokiems šansų būt klubo nariu,nėr.Ar ne teisingai suprantu? Tarp kitko tik klausimėlis


#6 Re: klubas
Plymouth V6 Rašyta: 2011.02.17 20:41
Tai koks tolkas zmogui stoti i kluba, jei jis bijo zmoniu, nieko nepazysta ir pazint nenori? Ir koks klubui tolkas is tokiu ''inkaru''? Nesuprantu kartais ''rasytoju''.


#7 Re: klubas
Makena Rašyta: 2011.02.17 20:53
"Inkarams"- nuolaida ar lipdukas,ar šiaip jausmas...
Klubui-vienas kitas rublis.
Gaila,kad nesupranti.Matyt per kvaila mintis man toptelėjo...


#8 Re: klubas
Plymouth V6 Rašyta: 2011.02.17 20:55
Makena, buvai kada meete?


#9 Re: klubas
Mindas112 Rašyta: 2011.02.17 21:30
Citata:

Makena rašė:
"Inkarams"- nuolaida ar lipdukas,ar šiaip jausmas...
Klubui-vienas kitas rublis.
Gaila,kad nesupranti.Matyt per kvaila mintis man toptelėjo...

Norint paaukoti "rublių" klubui,tikrai nebūtina tapti ofocialiu jo nariu(kas ir nėra taip jau paprasta,kaip laikraštį nusipirkti )Galim įsigyti juodąjį klubo rėmėjo lipalą,paaukojant 30lt.Šiap tai tikrai,sudalyvavus kokiame nors,bent jau vietiniame meetuke,miestų atstovai papasakotų,taptų aiškiau .Artimiausias kauniečių meetas už sav.,vasario 24d,ketvirt.,atvažiuok,pabendrausim,paaiškinsiu detaliau


#10 Re: klubas
BOSAS Rašyta: 2011.02.17 21:33
Citata:

stasa rašė:
Noriu įstoti į klubą.Koks kelias toliau?


Ar nori i kluba stoti ar tapti klubo remeju.
Klubo narys ir klubo remejas skirtingi dalykai. O jei nori buti klubo nariu tai irgi turi suprasti kokios tavo pareigos ir atsakomybe, bei isipareigojimai atsiranda.


#11 Re: klubas
Žydrius Rašyta: 2011.02.17 21:39
Manau teisinga klubo tarybos pozicija, kad nepuolama agituoti ir priimti super lengvai ir primityviai visus norincius i kluba.
Gautusi panasiai kaip su forumu: vieni "sedi" aktyviai bendraudami nuo jo pradzios ir reguliariai pastoviai, kiti uzsiregistruoja, paklausia ko ir "dingsta" ant amziu...
Reziume - reikia pelnytai uzsitarnauti tapti tikruoju nariu, ko ir sau palinkeciau


#12 Re: klubas
algelis Rašyta: 2011.02.18 1:28
Saunuolis Zydriau,pagauni minti
dauguma net maiso,forumo dalyvio ir tikro klubo nario statusa,bet laikui begant ir padalyvaujant meetuose,visi supranta kas tai yra.Vieni atkrenta ir dingsta,kiti lieka ir toliau sauniai bendraujam.
P.s.Nera cia jokios sektos ir jokius isventinimo apeigu,turim ir tyliu ir netyliu ir ramiu ir neramiu zmoniu viskas vyksta labai smagiai ir fainaireiktu bent karta apsilankyt meete(to Makena) ir tada galetum nusprest...
IKI susimatymo!


#13 Re: klubas
LadyDi Rašyta: 2011.02.18 9:03
Sveiki,

Pasiskaičiau diskusijas, forume informaciją. Mūsų šeimą vilioja galimybė jungtis prie jūsų, bet norėčiau su kuo nors gyvai padiskutuot: klubo nario privalumai, trūkumai, atsakomybė, pareigos, ką veikiate, ko siekiate, kokia įvairiapusė nauda man ar klubui....Deja, šiauliečiai išmirę, kaip jau matau nėra kam perduoti visko, plėsti, populiarinti klubo šiame krašte. Pasiskaičius popierius- nu ne tas. Šiaip aš pagaunu mintį kas yra klubo narys (vyras kitam priklauso), bet čia gali būti pas jus kažkas kitaip, kažkas taip pat...

Ką man patarsit? Atvažiuot į kitų miestų mytą?


#14 Re: klubas
ru22 Rašyta: 2011.02.18 10:41
Citata:

LadyDi rašė:
Sveiki,

Pasiskaičiau diskusijas, forume informaciją. Mūsų šeimą vilioja galimybė jungtis prie jūsų, bet norėčiau su kuo nors gyvai padiskutuot: klubo nario privalumai, trūkumai, atsakomybė, pareigos, ką veikiate, ko siekiate, kokia įvairiapusė nauda man ar klubui....Deja, šiauliečiai išmirę, kaip jau matau nėra kam perduoti visko, plėsti, populiarinti klubo šiame krašte. Pasiskaičius popierius- nu ne tas. Šiaip aš pagaunu mintį kas yra klubo narys (vyras kitam priklauso), bet čia gali būti pas jus kažkas kitaip, kažkas taip pat...

Ką man patarsit? Atvažiuot į kitų miestų mytą?

Šiauliuose Diana, situacija sudėtingesnė - pritariu. Mano galva lieka tokie dalykai:
1. Derinti sudalyvavimą kitų miestų susibėgimuose kartu aplankant draugus ar gimines tarkim.
2. Patariu sudalyvaut šią vasarą grand myte (būna labai smagu)
3. Reikia pastoviai bandyti pajudinti šiauliečius šioje temoje Galbūt vertėtu parašyt ar paskambint tiem kurie paskutinį kartą buvo susitikę.
Žiūrėk jei aktyvumo netrūks gal turės Šiauliai naują vadą, o klubas - narę.


#15 Re: klubas
Trioškis Rašyta: 2011.02.18 14:34
Citata:

LadyDi rašė
...Deja, šiauliečiai išmirę, kaip jau matau nėra kam perduoti visko, plėsti, populiarinti klubo šiame krašte. Pasiskaičius popierius- nu ne tas. Šiaip aš pagaunu mintį kas yra klubo narys (vyras kitam priklauso), bet čia gali būti pas jus kažkas kitaip, kažkas taip pat...

Ką man patarsit? Atvažiuot į kitų miestų mytą?


Na nors as ne Šiaulietis, bet vis vien is to krasto. O gal is kart ne tik i klubo narius, bet ir Šiaulieciu vado vieta uzimti reiketu. Gal inestum kazkoki pajudinima i ta stagnacijos laiveli . Kaip sako : nauja sluota ... (cia juokais ir rimtai, bet jokiu budu ne piktai)


#16 Re: klubas
Makena Rašyta: 2011.02.18 16:09
To Plymouth V6:
Sorry,nebuvau,todėl ir neklausiu,kaip tapt nariu.
To Mindas 112:
Dėkui už kvietimą,kad tik spėtų vojų sutvarkyt iki ketvirtadienio,būtinai atlėksiu.
To Zydrius:
Viskas natūralu-kas ieško info,užduoda klausimą ir džiaugias jei gauna atsakymą.Jam to pakanka(neteršia forumo,ta prasme).
To Algelis:
Viskas OK,ir suprantama ir šaunu.Tiesiog turiu draugą,su vojum,kurčnebilį,tad pagalvojau apie jį.Jam tai trauma ir mytai ir t.t.(manau patys suprantat).Iki susimatymo!


#17 Re: klubas
LadyDi Rašyta: 2011.02.18 18:32
Citata:

ru22 rašė:

Šiauliuose Diana, situacija sudėtingesnė - pritariu. Mano galva lieka tokie dalykai:
1. Derinti sudalyvavimą kitų miestų susibėgimuose kartu aplankant draugus ar gimines tarkim.
2. Patariu sudalyvaut šią vasarą grand myte (būna labai smagu)
3. Reikia pastoviai bandyti pajudinti šiauliečius šioje temoje Galbūt vertėtu parašyt ar paskambint tiem kurie paskutinį kartą buvo susitikę.
Žiūrėk jei aktyvumo netrūks gal turės Šiauliai naują vadą, o klubas - narę.


1. Kiti miestai- arciausiai Kaunas, Klaipeda. Kol kas neisivaizduoju, kaip tai savo fronte suderint, gal kada veliau
2. GM- cia jau jei neatsiras jokiu nenumatytu kliuciu- tai butinai
3. Nerandu forume nariu saraso pagal miestus, paieska man irgi nieko neduoda, sunku surasti, kurie cia krastieciai, ir kada kas buvo susitikes. Nebent siaulieciu susitikimu tema panagrinet

I vadus nesiverziu. Mieste laaabai daug masinu vazineja- nu netikiu, kad nera aktyviu, idomiu ir fainu zmoniu, kurie noretu jungtis ir kazka veikti siauliu kraste


#18 Re: klubas
algelis Rašyta: 2011.02.19 17:18
Citata:

Makena rašė:
To Plymouth V6:
Sorry,nebuvau,todėl ir neklausiu,kaip tapt nariu.
To Mindas 112:
Dėkui už kvietimą,kad tik spėtų vojų sutvarkyt iki ketvirtadienio,būtinai atlėksiu.
To Zydrius:
Viskas natūralu-kas ieško info,užduoda klausimą ir džiaugias jei gauna atsakymą.Jam to pakanka(neteršia forumo,ta prasme).
To Algelis:
Viskas OK,ir suprantama ir šaunu.Tiesiog turiu draugą,su vojum,kurčnebilį,tad pagalvojau apie jį.Jam tai trauma ir mytai ir t.t.(manau patys suprantat).Iki susimatymo!

viskas good Makena,manau pasnekejom telefonu ir tau dabar jau kita nuomone Lauksim taves meete,kai surinks tau voju


#19 Re: klubas
ru22 Rašyta: 2011.02.19 19:11
Citata:

LadyDi rašė:
3. Nerandu forume nariu saraso pagal miestus, paieska man irgi nieko neduoda, sunku surasti, kurie cia krastieciai, ir kada kas buvo susitikes. Nebent siaulieciu susitikimu tema panagrinet

Diana užeik čia: http://www.voyager.lt/modules/xmmemberstats/index.php Ir įrašyk žodį SIAULIAI. Išmes net 7 puslapius prisiregistravusių


#20 Re: klubas
Aleksandras Rašyta: 2011.03.10 12:29
Na man dabar 16 metu sitame forume pasiskaitau jau gal 4menesius +- biski Nerasau cia beveik nieko , siaip tik skaitau Bet kai bus 18 turesiu teises oi is tevo Chrysleri imsiu ir pas jus leksiu !







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas