logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.16 14:34
sveiki.tokios temos neradau.tai turiu klausima?(Recall)tai kek zinau cia gamiklinis brokas.ir eigu ira tas rekol mano masinoj tai as galiu nuvaziot i craisler centra ir man viska naxaliavu sutvarkis???


#2 Re: (Recall)
Vitalijus 771 Rašyta: 2011.03.16 15:11
O tavo mashina buvo pirkta cia Lietuvoj ish salono? Nes kiek suprantu tas dalykas taikomas naujoms mashinoms ish salono..


#3 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.16 15:30
ne masina atvarita is usa,todel man ir kilo toks klausimas


#4 Re: (Recall)
Arnas Rašyta: 2011.03.16 15:46
Jei nuzaviuosit i Silberi su atvezta is amerikos - issius velniop. Kazkada klausiau. Po to uzklausiau pacio Chryslerio USA. Gavau atsakyma, kad atstovas salyje vis tiek privalo tvarkyti. Siule pasiimti is ju gauta laiska/atsakyma ir su juo eiti i Silbery. Jei vis tiek netvarkys-pranesti. Bet... kadangi gedimu pagal recalus nebuvo, toliau temos nepletojau. Daugiau smalsu buvo kaip pas mus veikia si sistema


#5 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.16 16:14
Citata:

Arnas rašė:
Jei nuzaviuosit i Silberi su atvezta is amerikos - issius velniop. Kazkada klausiau. Po to uzklausiau pacio Chryslerio USA. Gavau atsakyma, kad atstovas salyje vis tiek privalo tvarkyti. Siule pasiimti is ju gauta laiska/atsakyma ir su juo eiti i Silbery. Jei vis tiek netvarkys-pranesti. Bet... kadangi gedimu pagal recalus nebuvo, toliau temos nepletojau. Daugiau smalsu buvo kaip pas mus veikia si sistema

vat ape ka ir eina kalba kad oficalus atstovas turetu sutvarkit,nesvarbu is kur masina.nusiunciau i silbera uzklausa.paziuresim ka atsakis??


#6 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.16 16:24
Recall and Customer Satisfaction Notification Information:
Click on description to view document
Description Type Issue Date Status
UPPER POWER STEERING RETURN HOSE
SAFETY
09/21/2004
INCOMPLETE

POWER STEERING HOSES
CUSTOMER SATISFACTION
06/23/2003
INCOMPLETE
cia ismete man pagal rekall paeska.gal galit paaiskint kas cia parasita.reikia kazka tvarkit ar ne??


#7 Re: (Recall)
AERO_DD Rašyta: 2011.03.16 19:24
Nezinau kaip dabar,bet pries 5m. kai tik nupirkau savo II-ka, suzinuojau apie recall-us( kas tai yra). Paskui atsiunciau el.laiska su savo VIN. nr. i Major-chrysler.ru sajta(jei ne klystu Maskvos Chrysler atstovybe) ir po pora dienu gavau atsakyma su pora(3vnt) Recall-us(ten buvo visi saugos su pati"zasiolkes" dirzai.,trosas kapoto ir dar kazkas). I mano klausyma, ka man daryti,atsake varyti masina i savo salyje Chrysler atstovybe ir viska sutvarkys. Paskambinau i Silberi ir pasakiau "taip ir taip". Jie paparase VIN. numeriuko ir paparase po men.(nes buvo uzsakes dalys ir reikejo palaukti,kol atvaziuos cia) atvaryti pas juos auto. Taip ir buvo,po 1men. man paskambino, atvariau masina ir kita diena jau paemiau . Ir ne reikejo moketi,nereikejo nieko sakyti ,tipo jus privalote sita tvarkyti--viskas buvo graziai. Nors mano II-as buvo nupirktas is salono Voketijoj+pora metu iki manes dar vaziavo po Lietuva.


#8 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.16 19:33
vo cia jau geros naujenos.dziugu kad nepasiunte ku toliau.cuju reikes man pas jos uzsukt kokia dena.


#9 Re: (Recall)
AERO_DD Rašyta: 2011.03.16 19:38
Citata:

oleg rašė:
vo cia jau geros naujenos.dziugu kad nepasiunte ku toliau.cuju reikes man pas jos uzsukt kokia dena.

Tu pabandyk jiems pasukti. Gal tik paklaus VINa nr. ir atvaziuosi tik tada kai jie tures daliu


#10 Re: (Recall)
ru22 Rašyta: 2011.03.16 19:41
Nesuprantu apie ką kalba vyksta. Silberauto lyg ir nebeturėjo būt oficialus atstovas?
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... t_id=79337#forumpost79337
Ar visgi niekas nepasikeitė?


#11 Re: (Recall)
AERO_DD Rašyta: 2011.03.16 19:44
....As tik parasiau is savo patirties,kas buvo pries 5m. Kaip dabar bus nezinau...Ir manau reikia paskambinti ten ir bus viskas aisku


#12 Re: (Recall)
Arnas Rašyta: 2011.03.16 21:05
Citata:

ru22 rašė:
Nesuprantu apie ką kalba vyksta. Silberauto lyg ir nebeturėjo būt oficialus atstovas?
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... t_id=79337#forumpost79337
Ar visgi niekas nepasikeitė?

Nauju masinu lygtai nebepardavineja (nebent isparduoda kas dar uzsiliko). Daro tik garantini servisa. Ir tik Vilniuje.
O uz babkes ir Klp sutvarko jei reikia


#13 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.18 10:58
skambinau i silbera.jokiu rekolu mano masinai nera,sake kad buvo du bet sutvarkita.
Ir silberauto iki siol oficiaulus atstovas!!!


#14 Re: (Recall)
PetrasL Rašyta: 2011.03.25 18:13
O kur tuos recall`us galima pasižiūrėt? Čia kažkokia bazė yra?




#16 Re: (Recall)
Makena Rašyta: 2011.03.27 16:52
Labai įdomu būtų daugiau sužinot,kokia patirtis ir pas kitus yra,kas liečia recall'us.Kaip susitvarkė,ar problemų buvo kokių,ar verta terliotis.
Pas mane trys yra:
B24 CLOCKSPRING / LIFETIME WARRANTY
895 FUEL RAIL
8251 RADIATOR FAN RELAY
Va ir galvoju-verta prasidėt ir ieškot šaknų,ar tik nervų ir laiko gaišimas


#17 Re: (Recall)
oleg Rašyta: 2011.03.28 14:21
Citata:

Makena rašė:
Labai įdomu būtų daugiau sužinot,kokia patirtis ir pas kitus yra,kas liečia recall'us.Kaip susitvarkė,ar problemų buvo kokių,ar verta terliotis.
Pas mane trys yra:
B24 CLOCKSPRING / LIFETIME WARRANTY
895 FUEL RAIL
8251 RADIATOR FAN RELAY
Va ir galvoju-verta prasidėt ir ieškot šaknų,ar tik nervų ir laiko gaišimas

paskAMBINK i silbera paprasik pasiziuret rekolaa,ir jeigu ira kokiu tikrai svarbiu gedimu,tai surimontok,vistek xaliava!!!


#18 Re: (Recall)
Makena Rašyta: 2011.03.28 17:18
Ne tame reikalas.Viskas tvarkoj pas mane.Tik "nepanaudoti" trys recall'ai. Tad ir klausiu,ar verta dėl jų ten terliotis,beje dar ir į Vilnių važiuot,ar pamiršt ir palikt ramybėj?


#19 Re: (Recall)
Arnas Rašyta: 2011.03.28 17:23
O ka sako Silberis? Verta vziuoti?


#20 Re: (Recall)
Makena Rašyta: 2011.03.28 17:33
Tai čiort znajet,nesinori kvailio vieton pakliūt.Jiems kaip ir priklausytų sutvarkyt,bet Vilniuj,sako,tik.Be to,juk viskas tvarkoj,kol kas.Blyn,susitarsi,tarkim,nuvarysi,pasijuoks ir grįšiu kaip durnas.Neteko susidurt su jais tokiu klausimu niekad dar.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas