logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 7 8 9 (10) 11 »


Re: Vibruoja automobilis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.04.27 19:46
Raseiniai,Lt
Pranešimų: 9
Atsijunges
O kaip patikrint, kad pusašis parėjęs? Ir kaip sužinot, kurios pusės?

Rašyta: 2011.03.30 20:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
uzsimetem vasarinius batukus. nuo 150km/h drebam. kazkas ziema blogo nutiko vaziuoklej ko gero. o gal paduskos?

Rašyta: 2011.03.30 21:07
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
cia reiketu batukus gerai ziureti, gal koks kitaiskas ratlankis papuvo ir gavosi papildomas svoris kaip svarelio

Rašyta: 2011.03.30 21:33
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
tai kad pries uzdejima: balansuoti, oro puciuoti ir net dulkes nuvalytos.

Rašyta: 2011.03.30 22:00
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.05 18:01
Kaunas, LT
Pranešimų: 367
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
tai kad pries uzdejima: balansuoti, oro puciuoti ir net dulkes nuvalytos.

Man yra taip buve - buvo ziedas balansavimo pamestas bekeiciant ratus. Butent ant didesnio greicio ir pasijaucia. Pasiziurek Gintarai del visa ko.

Rašyta: 2011.03.30 22:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
Citata:

Žydrius rašė:
Citata:

intar rašė:
tai kad pries uzdejima: balansuoti, oro puciuoti ir net dulkes nuvalytos.

Man yra taip buve - buvo ziedas balansavimo pamestas bekeiciant ratus. Butent ant didesnio greicio ir pasijaucia. Pasiziurek Gintarai del visa ko.


mausiu rytoj dar ziuret tada atgal pas juos. nu dar naujas verzles nupirksiu lietiems ratams. jei nepades, tada pas bosa, vaistu ieskot.

Rašyta: 2011.03.30 22:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.26 22:37
dublinas ie
Pranešimų: 246
Atsijunges
O ka bendro turi vaziuokle ir paduskos?Ir kokios paduskos,-aibegai?Nu ne,del situ tai nedrebes!

Rašyta: 2011.03.30 23:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
radom beda. pasirodo, padanga kai sumontuoji tada geriau pravaziuot su ja, kad i vieta atsistotu, o tada balansuot. tik sumontavus buvo balansuotos, o pravaziavau ir balansas pabego. dabar dar karta ,pravaziuotas subalansavo ir viskas ciki.

Rašyta: 2011.03.31 16:11
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.04.27 19:46
Raseiniai,Lt
Pranešimų: 9
Atsijunges
Citata:

gebela rašė:
Sveiki, prašau pagalbos! Kiek paskaitinėjau, drebėjimų būna įvairių, tačiau neradau panašaus į savo. Mano DODGE GRAND CARAVAN 3 ltr. 97 m. automatas. Drebėjimas atsiranda stipriau paspaudus greičio pedalą pradedant važiuot ir prie mažo greičio. Spaudžiant tolygiai ir prie didesnio greičio(maždaug virš 60 km/h) nedreba. Gal tai ir sutapimas, bet prasidėjo po dujų dėjimo, nors dreba ir su benzinu, ir su dujom. Servise įtarė vidinę granatą.


Dar pastebėjau, kad suvibruoja, persijungiant iš pirmos į antrą pavarą. Taip pat pabandžiau su atbulinia pavara stipriau paspaustir nieko, visai nedreba. Pradėjau abejot, ar tikrai bėda vidinėj granatoj.

Rašyta: 2011.04.01 11:17
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
radom beda. pasirodo, padanga kai sumontuoji tada geriau pravaziuot su ja, kad i vieta atsistotu, o tada balansuot. tik sumontavus buvo balansuotos, o pravaziavau ir balansas pabego. dabar dar karta ,pravaziuotas subalansavo ir viskas ciki.

Pirmą kartą girdžiu tokį fokusą...

Rašyta: 2011.04.01 12:47
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.26 22:37
dublinas ie
Pranešimų: 246
Atsijunges
Taip Wongai.Visad susimontavus padangas,po poros tks patartina perbalansuoti.

Rašyta: 2011.04.01 23:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
radom beda. pasirodo, padanga kai sumontuoji tada geriau pravaziuot su ja, kad i vieta atsistotu, o tada balansuot. tik sumontavus buvo balansuotos, o pravaziavau ir balansas pabego. dabar dar karta ,pravaziuotas subalansavo ir viskas ciki.


Su tokiu atveju nesusiduriaus ir nelabai noreciau sutikti.
Labiau sutikciau, kad koki tai svareli pametet, arba bloga subalansavo.

Rašyta: 2011.04.02 7:40
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.26 22:37
dublinas ie
Pranešimų: 246
Atsijunges
Intar atveju tai aisku,kad svareli pamete.Bet siaip,tai visad perbalansuoju.

Rašyta: 2011.04.02 7:44
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Nežinau,gal patarimas ir teisingas,bet pirmą kart tokį girdžiu,nors ir draugai balansuoja man ir ne metus važiuoju-neteko nei girdėt,nei du kart balansuot

Rašyta: 2011.04.02 10:54
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Versija, kad nuskrido svarelis tai tiketina... Tai tiek.

Rašyta: 2011.04.02 11:38
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
taip tai tiesa kad reik perbalansuot antra kart,bet dazniausiai pinigu taupymo sumetimais taip nedarome(nors pats tai zinau sia ziema uzdejas naujas padangas antra kart nebalansavau)

Rašyta: 2011.04.03 21:52
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.05 19:26
Vilnius
Pranešimų: 9
Atsijunges
Sveiki, visi. Panašu kad ir aš įstojau į vibruojančių klubą, tik nežinau kuri vieta vibruoja . Viskas prasidejo žiemą, viena ryta važiuojant į darbą. tarp 80-90 km/h staiga atsirado didelė, progresuojanti (dusli, užgulanti ausis) vibracija per visa korpusą. Galvojau ratas, sustojau viskas tvarkoij (stabdand jokiu vibracijų vaire ir stabdzio pedale). Pradejau vaziuoti - jokiu vibracijų ir taip kokias 4 dienas, jokiu panašių požymių. Po to vel pasikartojo, ir kuo toliau tuo dažniau, jau kas antra diena panašiam grečio diapazone (karta buvo ir prie 60 km/h). Pagal visus pojūčius panašu kad vibracija gale nes vairas nevibruoja.
Pakeitus i vasarinius ratus vibracijos požymiai truputi pasikeite (pasidarė mažesnė ir nebeprogresuojanti) ir pastoviai jaučiama ties 45 km/h ir virš 90 km/h.
Tiesa dar pastebėjimas - įtariu kad galinis dešinys guolis i pabaiga, nes keiciant ratus buvau nuėmes galinius stabdžių būgnus (paziuret kiek dar kaladziu likutis) ir sukant stebule girdisi labai nezymus garsas (lyg kažkas viduj kliūtų - trakstelėjimas). Guolis nekliba bet lyg pradeda skleisti įtartina garsa nuo 110 km/h. Klausimas - ar guolis galėjo sukelti tokias vibracijas. Kitas klausimas kaip patikrinti pusašius, nes situoj temoij jie įvardinti kaip galima priežastis.

Rašyta: 2011.04.06 9:48
_________________
Chrysler Grand Voyager 2.4 APD 1999 Benzas/dujos (Šikna tai ne atramos taškas - šikna tai dvasios būsena...)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.05 18:01
Kaunas, LT
Pranešimų: 367
Atsijunges
Citata:

gaudvilgaudautautas rašė:
Sveiki, visi. Panašu kad ir aš įstojau į vibruojančių klubą, tik nežinau kuri vieta vibruoj

Pirmiausia savo profilyje isirasom koki Van'a turim (modelis, variklis, metai), paskui gali tiketis ats.

Rašyta: 2011.04.06 12:59
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.05 19:26
Vilnius
Pranešimų: 9
Atsijunges
Sorry. Jau sutvarkyta. Auto 1999m Grand Voyager, 2.4 Benzas/Dujos APD

Rašyta: 2011.04.06 13:18
_________________
Chrysler Grand Voyager 2.4 APD 1999 Benzas/dujos (Šikna tai ne atramos taškas - šikna tai dvasios būsena...)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Vibruoja automobilis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.05 19:26
Vilnius
Pranešimų: 9
Atsijunges
Tai va viena didelė bėda buvo galiniam rato guolyje. Paskutini kart gryztant namo tas rats net aštunkes paišyt pradejo, o apie vibracijas as jau ir patyliu. Tai va pakeiciau i šrotini uz 40 Lt. ir dar karta subalansavau ratus, rezultatas - vonia aina kap prosas iki 85-90 km/h, o toliau ir vel tos vibracijos gale (tik aciu dievui ne tokios baisios), itariu kad laukia ir antras guolis savo eiles. Beje isibegėjus virš 90 km/h ir atsiradus vibracijoms stabdant atsirado musimas per stabdziu pedala.

Rašyta: 2011.04.17 20:25
_________________
Chrysler Grand Voyager 2.4 APD 1999 Benzas/dujos (Šikna tai ne atramos taškas - šikna tai dvasios būsena...)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas