logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Galiniai langai (orlaidžiai)
ginasas Rašyta: 2009.03.22 21:32
kur yra galiniu langu darinejimo varikliuku fyskes? turiu itarima , kad jos yra pas mane atjungtos. Angliskai vadinasi Rear vent motor.


#2 Re: galiniu langu darinejimas
isdrs Rašyta: 2009.03.23 15:41
pas mane II tai varikliukai po plastmasem kur po lango ten pat ir fiskes...bet kad iki ju daeit tai teks visas plastmasines "apsifkes" nuimt aplink langa


#3 Re: galiniu langu darinejimas
Arnas Rašyta: 2009.03.23 16:08
Citata:

ginasas rašė:
kur yra galiniu langu darinejimo varikliuku fyskes? turiu itarima , kad jos yra pas mane atjungtos. Angliskai vadinasi Rear vent motor.


Keistas klausimas. Aisku, kad ne po kapotu. Bet kokiu atveju teks galine plasmase nuiminet , ten ir rasi.


#4 Re: galiniu langu darinejimas
ginasas Rašyta: 2009.03.23 16:33
gal kas nuiminejot ta galine plastmase ar sunkiai nusiima? varztu lyg nemaciau. jeigu sunkiai labai nusiima tai apsieisiu ir be tu orlaidziu


#5 Re: galiniu langu darinejimas
Arnas Rašyta: 2009.03.23 18:45
Kaip ir visa mashina - viskas ant "shponkiu".


#6 Re: galiniu langu darinejimas
isdrs Rašyta: 2009.03.23 20:45
na nezinau kiek ant sponkiu pas mane tai ta galine panele varzais prisukta kurie uzdengti dekoratyviniais tokiom kaip sponkutem darbo nemazai sy savaitgaly keiciau kilima tai darbo yra jei neskubant puse dienos teks paaukot...bet nesunku.
tik nesuprantu kam taip sudetingai viska padaryti kad jei nori prieiti prie lango reikia kone puse masinos nusiardyti


#7 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
ginasas Rašyta: 2009.03.24 23:41
tai nesupratau puse dienos darbo ta kilima pakeisti ar puse dienos vien ta plastmase galine nuimti ? nors jeigu pas tave antrukas, gal kitaip ten padaryta.


#8 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
Arnas Rašyta: 2009.03.25 9:23
Pas ketvirtuka per puse dienos nuardai visas kokiu penkiu masinu plasmases...
Kaip pas treciuka nzn, turetu buti panasiai..


#9 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
isdrs Rašyta: 2009.03.25 22:36
nu galima ir greit ten viska isardyt islupt as tai per puse dienos neskubedamas isiardziau isivaliau paneles ir kilima pasitiesiau paskui dar kazkiek laiko uztrukau surinkt atgal bet siaip tikrai skubant tai galima greit susisukt. tik sakau kad kazkaip ydomiai padaryta nori isiimt langa nuardyk ir apatines ir virsutines paneles...


#10 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
AERO_DD Rašyta: 2009.03.26 22:45
Citata:

isdrs rašė:
nu galima ir greit ten viska isardyt islupt as tai per puse dienos neskubedamas isiardziau isivaliau paneles ir kilima pasitiesiau paskui dar kazkiek laiko uztrukau surinkt atgal bet siaip tikrai skubant tai galima greit susisukt. tik sakau kad kazkaip ydomiai padaryta nori isiimt langa nuardyk ir apatines ir virsutines paneles...

nu nieko ten idomu ir sudetingo nera,skiubeti irgi niekur nereikia nes juvelirine darba visus pistonus graziai nuimti ir ne sulauzti ir atsukti visusu varztus ,o ten ju bus daug...O IIose visai linksmai padaryta--durys sonine tik viena ir todel obsivkes stovi laabai dideles salone bet nuimti vistiek nesunku---AMERIKONAS (o viena po kita padaryta--kad nebutu dideliu detaliu, graziai atrodytu,nebutu jokio triuksmo nuo plastmasine absivke+ne sudetinga konstrukcija(kaip atrodyta).....Tai va planuok darba i visa diena( su valymo) nieko nebijuok ir neskubek


#11 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
ginasas Rašyta: 2009.07.19 11:23
pasirodo pas mane tie varikliukai kalti. kartais suveikia, bet labai retai, su elektra patikrinau viskas ateina ok. gal galima ten su kokiu wd papurksti tuos varikliukus kad geriau vaiksciotu?


#12 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
nebeturiuauto Rašyta: 2009.07.19 13:51
dazniau darinek ir prasivaikscios


#13 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
ginasas Rašyta: 2009.07.19 16:02
Citata:

Tevelis rašė:
dazniau darinek ir prasivaikscios


tai kad istikruju tai tik viena karta pavyko atidaryti man, o bandziau milijona kartu, neatsidaro.


#14 Re: Galiniai langai (orlaidžiai)
Dziugesiukas Rašyta: 2009.07.19 16:36
gal geriau juos pakeist i weikiancius? neturetu butu brangus,beto nebijosi kad wd isgaruos o tada wel purkst tex







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas