logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Svečias_
sveiki.. zodziu buvo taip, rudeni pabiro kompresoriaus guolis.. as atjungiau kompresoriu uzdejes trumpesni dirza kad nesuktu kompresoriaus, ziema atvazinejau be jo, o dabar pakeiciau guoli ir apvijas,uzpildziau ir jis pradejo kalti.. pries tai nekale.. gal kas zinote kas galetu buti, kur kas tvarko arba turi parduoti (voyager iki 2000metu 2.4i doch) PADEKIT...

Rašyta: 2007.05.09 18:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Svečias_
Ar is karto pradejo kalti ar tik po kuri laika? Kai sakai pakeitei guoli, ar tas guolis sankaboje ar paciam kompresorioje? Kai uzpildei, ar pridejei tepamo skysti? Skamba kad pats kompresorius gesta. Kaip jauciasi kai suki kompresori su ranka?

Rašyta: 2007.05.09 23:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

saulenas rašė:
sveiki.. zodziu buvo taip, rudeni pabiro kompresoriaus guolis.. as atjungiau kompresoriu uzdejes trumpesni dirza kad nesuktu kompresoriaus, ziema atvazinejau be jo, o dabar pakeiciau guoli ir apvijas,uzpildziau ir jis pradejo kalti.. pries tai nekale.. gal kas zinote kas galetu buti, kur kas tvarko arba turi parduoti (voyager iki 2000metu 2.4i doch) PADEKIT...

bandyk i Zenka kreiptis jis panasia beda turejo
o kompresorius devetas apie 500 lt (iv-uko)

Rašyta: 2007.05.09 23:15
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Adminas
Prisijungė:
2006.02.20 13:22
Kaunas, LT
Pranešimų: 760
Atsijunges
Kompresoriu pasikeiciau, jei kokios dalys tiktu, sena dar turiu (pas mane saknaba parejus buvo). Jei gerai pamenu, tai III kitoks dedasi, nei IV.
Kondicionieriu pakeite garazuose, Partizanu gale, sale troleibusu aiksteles.

Rašyta: 2007.05.10 20:19
_________________
Chrysler Town & Country LX 3.3l/2001
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2007.03.21 14:30
kaisiadorys
Pranešimų: 21
Atsijunges
va va, pas mane irgi bedos su kondyske. viskas prasidejo nuo pastoviai veikianciu ventiliatoriu... kompresoriaus maitinimas atjungtas buvo, pas meistru nuvariau, uzpyle freono, pajunge ta fyske, padirbo biskuti kondyske ir pradejo dumeliai kilti. kaskas ten sake gali but su sankabele to kompresoriaus. turejot kas reikalu? bandet ardytis? priejimas ten toks chrenovas, kad nzn ar imtis paciam darbo ar ka daryt...

Rašyta: 2007.05.13 13:20
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Svečias_
Karooli, gal sankaboje pateko alyva kur tik reikia isvalyti, arba tarpas per didelis.

Rašyta: 2007.05.14 18:54
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2006.04.15 21:15
Biržai, LT
Pranešimų: 77
Atsijunges
Citata:

karoolis rašė:
va va, pas mane irgi bedos su kondyske. viskas prasidejo nuo pastoviai veikianciu ventiliatoriu... kompresoriaus maitinimas atjungtas buvo, pas meistru nuvariau, uzpyle freono, pajunge ta fyske, padirbo biskuti kondyske ir pradejo dumeliai kilti. kaskas ten sake gali but su sankabele to kompresoriaus. turejot kas reikalu? bandet ardytis? priejimas ten toks chrenovas, kad nzn ar imtis paciam darbo ar ka daryt...


Karooli parašyk kaip išsprendei tą problemą su sankabėlės dumeliais, pas mane ta pati problema atsirado.

Rašyta: 2007.07.18 21:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.11.21 17:04
vilnius,dublinas
Pranešimų: 80
Atsijunges
man pradejo cypt kondicionieriaus kompresorius,norejau paklaust ar tik nuo dodzo caravan 97 tinka ar ir nuo voyageriu? ir kokiu metu tinkami? jau baisiai cypia seniai,laikas keisti,tas pats klausimas butu apie generatoriu,pristabdzius prigesta sviesos ir vel atsistato,manau atgyveno ..tai ar ir generatorius tiktu nuo kito automobilio ir kokio? jei nesunku pasakykit orentacine kaina...zinociau ar is lt parsivezt ar cia uzsisakyt..dekui

Rašyta: 2009.04.24 16:34
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Klubo narys
Prisijungė:
2006.06.29 21:18
Kaunas
Pranešimų: 1064
Atsijunges
Citata:

peteris rašė:
man pradejo cypt kondicionieriaus kompresorius,norejau paklaust ar tik nuo dodzo caravan 97 tinka ar ir nuo voyageriu? ir kokiu metu tinkami? jau baisiai cypia seniai,laikas keisti,tas pats klausimas butu apie generatoriu,pristabdzius prigesta sviesos ir vel atsistato,manau atgyveno ..tai ar ir generatorius tiktu nuo kito automobilio ir kokio? jei nesunku pasakykit orentacine kaina...zinociau ar is lt parsivezt ar cia uzsisakyt..dekui


O esi 100% tikras kad kondiškės siurbliui o gal diržo įtempėjas pamiręs ir neįtempia diržo gerai, taip pat jis gali cypti, gali ir diržas cypti ir generatorius gali nedakrauti jei diržas prabuksuoja.O siurbliai nesvarbu dodge ar chrysler tik reik žiūrėt kad patrubokai tiktu ir tvirtinimas

Rašyta: 2009.04.24 18:33
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.11.21 17:04
vilnius,dublinas
Pranešimų: 80
Atsijunges
na man keite itempeja ir vandens pompa bet vistiek cypia ir tas garsas sklinda nuo kompresoriaus puses...ir man cypia tik kai saltas variklis,veliau ikaista ir normaliai dirba,tik nebent pagazuoji stipriau pradeda cypt..

Rašyta: 2009.04.25 2:32
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2008.01.13 16:33
Panevėžys
Pranešimų: 476
Atsijunges
Citata:

peteris rašė:
na man keite itempeja ir vandens pompa bet vistiek cypia ir tas garsas sklinda nuo kompresoriaus puses...ir man cypia tik kai saltas variklis,veliau ikaista ir normaliai dirba,tik nebent pagazuoji stipriau pradeda cypt..

prie viso to reikejo ir dirza pasikeist

Rašyta: 2009.04.25 18:52
_________________
VOYAGER 2.4L/96m.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.11.21 17:04
vilnius,dublinas
Pranešimų: 80
Atsijunges
na dirza suprantama pakeite ,gal galit kas pasakyt kokiu metu modeliu tinka kompresoriai?

Rašyta: 2009.04.26 1:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.20 11:09
Vilnius-Pasilaiciai :)
Pranešimų: 179
Atsijunges
Visi kompresoriai skirtingi bandziau asmeniskai surinkt is dvieju viena tai pavyko tik is keturiu vienas .Tinka tik nuo 96-99(treciuko) 33-38 vienodi ir 00-07(ketvirtuko)33-38 vienodi .Buvo praktikoi kalenimai, 90% reikejo padidint tepalo kieki kompresoriuj ir viskas susitvarkydavo .

Rašyta: 2009.04.27 9:14
_________________
[i][b][color=0000FF]Chrysler T&C V6/3.8L/2001[/color][/b][/i] Visi Autoelektros darbai Vilniuje ,sueuropinim
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2009.01.05 9:48
Kedainiai
Pranešimų: 231
Atsijunges
o kiek kainuoja srote toks kompresorius

Rašyta: 2009.04.27 22:21
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Man sekasi ;)
Prisijungė:
2008.10.01 14:58
Kaunas,LT
Pranešimų: 81
Atsijunges
treciuko 200-250lt o ketvirtuko apie500lt

Rašyta: 2009.04.27 22:26
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.10.10 20:03
Jonava ,LT
Pranešimų: 128
Atsijunges
Sveiki,pas mane guolis kompresoriaus parėjo,kaip ijungi kondiske tai tiesiog kaip kiaulė žviegia.Kur ir paska varyt remontuot?Kiek tai galėtu kainuoti?

Rašyta: 2009.04.28 15:52
_________________
Dodge Caravan 3.0 l 1998m.[/quote] http://www.skelbiu.lt/parduodu-komplekta-2-dvd-masininiai-su-monitoriai-600
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.10.10 20:03
Jonava ,LT
Pranešimų: 128
Atsijunges
Taip manau ,kad guolis o gal kas kito?Žviegimas atsirado prieš žiema,tai nuėmiau dirželį.Bet orai šiltėja ,kaškaip reiktu susitvarkyt...

Rašyta: 2009.04.28 15:58
_________________
Dodge Caravan 3.0 l 1998m.[/quote] http://www.skelbiu.lt/parduodu-komplekta-2-dvd-masininiai-su-monitoriai-600
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.11.21 17:04
vilnius,dublinas
Pranešimų: 80
Atsijunges
o kokia kaina naujo kompresoriaus? p.s. gal atsirastu kas parduoda kompresoriu ir generatoriu? dodge caravan 97 3.3 ?

Rašyta: 2009.04.28 17:59
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.11.21 17:04
vilnius,dublinas
Pranešimų: 80
Atsijunges
dar toks klausimas iskilo,pvz pas mane cypia nesvarbu ijungta kondiske ar ne,ar uztektu guolius pasikeist ar visa kompresoriu reiktu keisti? beje kazka minejo kad trumpesni dirza dejo,imanoma tai padaryt ant 3.3 l variklio?

Rašyta: 2009.05.21 14:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Sugedo kondicionieriaus kompresorius
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Seip hebra nepamirskit kad kondikam yra pravartu pakeisti tepala kompresoriuje. Tai reiketu daryti bent kas 1- 2 sezonus jei norit kad siurbliai nenueidinetu saibom.

Kada savo siurbli isardziau ir issiaiskinau tuos bajerius.
Tas tepalas su laiku isgaruoja ir susijungia su freonu.
Buna kad rodos kondikas uzpiltas bet prastai saldo.
Tokiu atveju perpili freona nauju uzpili naujus tepalus ir puikiai saldo.

Rašyta: 2009.05.21 19:43
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas