logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 20 21 22 (23) 24 25 26 ... 33 »


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
Citata:

raimmis rašė:
idomu ar voyageri tilptu toks uzpylimo variantas

berods maciau taip imontuota,bet pats nedariau.Turetu tilpti.

Rašyta: 2009.06.09 2:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
Slava issiunciau tau privacia zinute

Rašyta: 2009.06.09 13:32
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Duju irangos problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.06.29 21:18
Kaunas
Pranešimų: 1064
Atsijunges
Citata:

ShepasJ rašė:
O Kaune kur geriausia kreiptis?


Čia gali paskaitinėt apie meistrus : http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... .php?topic_id=635&forum=4
o Kaune tai aš asmeniškai galiu parekomenduot Žilviną (randasi išvažiuojant iš Kauno link Karmėlavos) tel.868655772.

Rašyta: 2009.06.09 16:45

Redagavo Mindas112 2009/6/10 8:56:05
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Duju irangos problemos
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2007.06.25 23:57
Šilutė
Pranešimų: 749
Atsijunges
Pas mane tokis bajeris prasidėjo,persijunginėja benzas-dujas,bet svarbiausia tai kad kai išmeta iš dujų rėžimo į benzą,bandau perjungti į dujas vistiek atgal meta į benzą.Tai šiandie prilėkiau prie dujininkų tai man pasiūlė MAP daviklį keisti?kurio kaina 180Lt.Prieš tai buvo praskambinta su kompu viską rodė čiki.Tai db įdėjo tą MAPĄ keliom dienom pavažinėti.Ar kam yra taip buvę?Auto Dodge Gr.Car IV.

Rašyta: 2009.06.10 14:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.09.27 15:51
Vilnius, LT
Pranešimų: 538
Atsijunges
Turiu klausimeli, gal kas vazinejat su Landi Renzo duju iranga Vilniuje ?
As gavau ta "geri " kartu su voyagerium ir jau po poros metu naudojimo ji mane ima labai bl.. zodziu negerai veikia.
Kai pirma kartra pradejo purtytis servise dujiniai sako reikia keist purkstuka. OK.
Kita karta po keliu men. vel tas pats . viskas butu dar puse bb jei ne kaina, vienas tas ciulptukas po 300 nuciulpia. Gal kas susidures su tokiu negeru ciulpimu.
Gal yra koks kitas budas tuos ciulptukus valyti, prapusti ar dar koki biesa.
Bukit zmones pasidalinkit kas tokioj bedoj buves.

Rašyta: 2009.06.16 15:18
_________________
[u][b][size=medium][color=CC3300][font=Verdana][/font][/color][/size][/b][/u] [size=small][color=CC3333][font=Verdana] T
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
programa turiu.Teko bishki krapstyti.Iranga tikrai nebloga ,bet purksukai tikrai bijo musu dujiciu.Blogai tai,kad purkstukai brangoki.Protingiau butu jas pakeisti i labiau tinkancius musu dujitem purkstukus.Nors ir i tuos pacius "Valtek".tada nereiks moketi uz sugedusius purkstukus-uzteks tik remontini komplekta pasikeisti ir tiek reikalu...

Rašyta: 2009.06.16 23:17
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.09.27 15:51
Vilnius, LT
Pranešimų: 538
Atsijunges
O tie Valtek tiksliai tinka pagal parametrus?
Kur juos galima gauti, kas jais prekiauja, gal kas koki meisteri gera zino, kuris aplamai apie dujas gerai ismano. Turiu minty nepriklausoma meistra Vilniuje ,kuris nedirba jokiai
dujines irangos firmai. Nes kiek teko klausti tai kiekvienas tik savo giria kitus arba peikia ar atseit oriai nutyli.
Va dar viena mintis. Jeigu jau musu dujos tokios levos, tai gal galima vietoj paprasto duju filtro meginti ideti pagerinta ar pora filtru, kurie geriau valytu nuo nereikalingu priemaisu. Manau sprendimas nera brangus ir tikrai pigiau du filtrus ideti ir keisti nei
purkstukus pirkti. Gal kas turi patirties.

Rašyta: 2009.06.17 14:29
_________________
[u][b][size=medium][color=CC3300][font=Verdana][/font][/color][/size][/b][/u] [size=small][color=CC3333][font=Verdana] T
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

Atomas rašė:
O tie Valtek tiksliai tinka pagal parametrus?
Kur juos galima gauti, kas jais prekiauja, gal kas koki meisteri gera zino, kuris aplamai apie dujas gerai ismano. Turiu minty nepriklausoma meistra Vilniuje ,kuris nedirba jokiai
dujines irangos firmai. Nes kiek teko klausti tai kiekvienas tik savo giria kitus arba peikia ar atseit oriai nutyli.
Va dar viena mintis. Jeigu jau musu dujos tokios levos, tai gal galima vietoj paprasto duju filtro meginti ideti pagerinta ar pora filtru, kurie geriau valytu nuo nereikalingu priemaisu. Manau sprendimas nera brangus ir tikrai pigiau du filtrus ideti ir keisti nei
purkstukus pirkti. Gal kas turi patirties.

tai slava ir prekiauja
slava ir meisteris

Rašyta: 2009.06.17 16:19
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.11.23 19:59
Panevėžys,LT
Pranešimų: 121
Atsijunges
Cia gal nei tema , o kaip dujos i GDI variklius montuojamos, girdejau kad montuoja sekvecines bet kaip ten is tiesu ?

Rašyta: 2009.06.20 15:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
montuojama.bet kolkas 100% garantijos ,kad nenutiks kokiu bedu su benzopurkstukais niekas negali duoti.Ta iranga veikia principu kai duju padavimas ~80-90% o benzino 10-20%.Tai reikia tam ,kad arvedinti benzo purksukus,nes jie kaista zverishkai ir be nuolat tekancio benzino ,kuris nuima temperatura nuo purkstuku,jie gan greitai gali sudegti.
Tas dalykas ir lieka pagrindine priezastim del kuo dujininkai nelabai nori statyti dujas i si varikli.
P.s yra viena sumontuota iranga i Mazda xc7 ir jau sekmingai tarnauja ~3-4 menesius.Stebesiu toliau kaip ten bus.

Rašyta: 2009.06.21 16:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.11.23 19:59
Panevėžys,LT
Pranešimų: 121
Atsijunges
O kas per iranga montuojas ?

Rašyta: 2009.06.22 18:58
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Papasakok Slava gal yra kokios nors naujoves duju yrangose.

Rašyta: 2009.06.22 22:07
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
Gide> montavom "Tartarini Direct Injection",bet analogishka daro ir "Zavoli" bei "BRC".
Seip ,niekom ji nesiskiria,bet kompiuterio softas bishki kitoks.Kolkas kiekvienam auto skirtas savo softas,kuriu siuncia italai pagal uzsakyma.Jauciasi,kad tai tik pradine stadija sitoje kryptije(stebema kaip viskas veiks ir kokios bedos islis) kazhkada kazhkas panashaus buvo su darabrtiniu ipurskimu,kuri dabar betkur ir betkras montuoja.

Bosas> is naujoviu:pagaliau isleido gerus ,labai greitus ir tikslius ,bet kartu paliginus nebrangius purskukus,kurie tikriausiai atlaikys musu duju kokybe.Nes iki siol visi geri ir tikslus purksukai bijodavo visokio purvo del miniatiurinio dozavimo mechanizmo.Vadinasi nauji purkstukai "VALTEK 34" -"34"-naujojo valteko rysis.Visishkai kitokia konkstrukcija nei visu klasikiniu purskuku, panauduoti kai kurie sprendimai is Bosch,ir net is akies matosi ,kad purskukas vertas demesio.Isardant ji matosi ir superine kokybe.Cia kaip reklamoje skamba aishku,bet as istikruju kolkas nemaciau nieko geresnio.Kaina bus ~2-2,5 kart didesne uz senus valtekus,bet ~4 kart pigesne uz japonishkus Keihin. Beliko dar patikrinti ,kiek laiko jie tarnauja(kad tik nebutu taip kad isreklamavus kaip gera produkta jis ims ir nepasiteisins) ,bet pirmi jau pravaziavo virs metu ir kolkas jokiu nusiskundimui.Jei viskas ir tokiau bus gerai ,tai i Lietuva bus uzsakyta didele partija.
Aishku,jie nebus panaceja nuo visu lygu (nuo kreivu ranku ir nekokybishku reduktoriu),bet naujasnems automobiliamas,kuriems ypac svarbus tikslumas,tai lyg ir issigelbejimas.

Rašyta: 2009.06.23 0:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
tokia juokinga sistema g-1 yra isleista, jie vadina ja naujove nes nera softo programavimui. sugrezi skyles ir varai http://www.g-1.si/
o man rodos mes uzpirkom 25komplektus tu valtek nauju purkstuku is lenku, tai bus galima atsiliepima duoti, nors pas mus ir dujos kitokios

Rašyta: 2009.06.23 22:22
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
na jo ,isbandysi paziuresi kaip veikia.Man kolkas patiko.Pavyko net be ipatingu reguliavimu paleisti Mazda6 3,0-ta,i kuria dujas vengia statyti del jos nevisai patinkancios duju irangai valdymo strategijos (ipurskimo laikas nuolat sokineja 3ms-7ms net palaikant pastovu rezima ).O nauji purksukai susitvarke su ta problema.

Beje,pagaliau lenkai dadare ilgai zadeta ir jau preis 2 metus isleista kompiuteri ,kuris turejo (bet to nedare )jungtis prie automobilio OBD diagnostikos,ir jos pagalba regulioti duju ipurkima.(t.y.nuolait palaiko "FUEL TRIM" ~0). Aishku ,islindo ir kai kurie kazusai,del kuriu sistema dar nedirba pilnaverciai,bet su laiku manau ir su jeis susitvarkys.Seip visai neblogai sugalvota ir tikriausiai gerokai padirbus su sitom naujovem pagaliau galima buti pamirsti lempute "check engine" naujose automobiliose.

dar is naujoviu,(na ne tokia ir naujove tikriausiai,nes pries pusmeti ar net dar anksciau ja isleido) tai tas visiems gerai zinomas Flush Lube-arba liaudishkai "lashaline"-tepaliukas skirtas vozhtuvams sutepti dujiniose varikliose.Jis anksciau dirbo lashalines principu-talpa su tepalu buvo sujungiama vakumine zarnele su isiurbumo kolektoriumi ir per specialu reguliatoriu galima buvo nustatyti lashu kieki per minute ,kurias isiurbinejo variklis.o dabar sukure visa ta mechanizma su el.valdymu.Programuojamas blokelis valdo dozatoriu per kuri patenka tepalas i kolektoriu.Na ,nevisai aktualu Voyager klube,bet is duju sryties...

Rašyta: 2009.06.24 23:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.09 21:04
Kaunas,LT
Pranešimų: 2180
Atsijunges
O tas vožtuvų tepimas vojui labai aktualus,ar čia daugiau jautresniems varikliams,pvz,žinau,kad Ford Focus,Honda CRV labai nedraugauja su dujomis-sėda vožtuvai ir kt(iš patirties,nes pažystamas turėjo)

Rašyta: 2009.06.25 8:28
_________________
Chrysler T&C LXI 3.8/2002,T&C LMT 3.8/2002,Grand Voyager LE 3.3 91
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.04.25 8:31
Vilnius, LT
Pranešimų: 101
Atsijunges
kur Slava dingo? tlf. išjungtas, į laiškus neatsako.....

Rašyta: 2009.06.26 12:04
_________________
2002 CHRYSLER TOWN & COUNTRY LMT
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

Mindas112 rašė:
O tas vožtuvų tepimas vojui labai aktualus,ar čia daugiau jautresniems varikliams,pvz,žinau,kad Ford Focus,Honda CRV labai nedraugauja su dujomis-sėda vožtuvai ir kt(iš patirties,nes pažystamas turėjo)


Voyagerio 3.0 Ltr variklio irgi labai seda voztuvu lizdai.
Ar tas tepaliukas tikrai gelbsti nuo tokiu bedu ?

Rašyta: 2009.06.26 13:46
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

sukceno rašė:
kur Slava dingo? tlf. išjungtas, į laiškus neatsako.....


Gal atostogauja zmogus.

Rašyta: 2009.06.26 13:47
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
jau ant rysio.Gimtadienis ant dienu buvo ,tai isjungiau telefonus keliom dienom.
sukceno-atrasiau i privata.
Del lashalines-tas priedas skirtas neva apsaugoti ,arba taip sakant sudaryti plevele tarp vozhtuvo ir lizdo,kad jis neperkaistu.bet netgi teorishkai to dalyko tie patis gamintojai negali paaishkinti ,kaip tai veikia.Visi zino ,kad sudega ismetimo mozhtuvai,o tas skystis patenkantis i isiurbimo kolektoriu,gali sutepti nebent iziurbimo vozhtuva.Toliau jis sudega degimo metu ir iseina lauk kartu su ismetimo dujomis.tai kad apie joki tepima jauciu negali buti ir kalbos.
O sudega ,t.y. ispradziu seda o veliau sudega,vozhtuvai tuose varikiose,kur nera kompensatoriu,o tarpelis reguliojamas mechanishkai(plius abejotina kokybe pvz -Ford,Honda CRV dega ir su benzinu...).tiesiog norint apsaugoti varikli ,reikia siek tiek dazhniau tikrinti ir regulioti vozhtuvu tarpelius.Tada tikriai nezinosite ,kas yra tas vozhtuvu pradegimas.daug yra diskutuota sia tema su dujininkais visokiausiose duju formumose,tai gyna ta prieda tik to skyscio pardavejai.Bet sutinka su tuo,kad be periodishko vozhtuvu tarpeliu prieziuros tas stebuklingas skystis nepades.
Isvadas daro kiekvienas savo....

Rašyta: 2009.06.27 14:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas