logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.05 14:56
sveiki,gal kas gali padeti? 2.4/1996
palikau pusdieniui o atejes negaliu uzkurti,benzas ateina,tik nera kibirksties.
pakeiciau CMP davikli ir CKP davikli,bei uzdejau nuo 2.0 babina,bet uzvesti vistiek neina.
tiesa viena karta pavyko ant 2cilindru(2-3).gal kas turit kokiu ideju ka dar patikrint? aciu


#2 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.08 23:08
pas tave 3 laidai i babina? jeigu trys, tai vienas laidas turi buti +12V ijungus degima, jis eina per ASD RELAY ( auto atsijungianti rele). Pamatuok ar ten yra tie 12V. jeigu nera, ziurek saugiklius ir ta rele. jeigu ten yra 12V, tikrink laida nuo babinos iki kompo, jeigu ir ten nueina,tada kogero kompe nudege tranzai.


#3 Re: nera kibirksties
kestasxxxl Rašyta: 2009.07.11 23:10
Man žiemą taip buvo. Atvažiavau, pastačiau mašiną ,o ryte neužsivedą. Problema-apsukų daviklis prie smagračio nedavė impulso ir nebuvo kibirkšties. Atsukau kontro varžtelį , pastūmiau daviklį apie 1 mm ir užsivedė.važinėju be problemų. Kibirkštis priklauso nuo keleto daviklių, reik žiūrėt schemą. aš važinėju su 3,3 l.APD 92 m.


#4 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.13 16:28
aciu uz patarimus,patikrinau-12V.yra,o ASD rele yra kaip ir benzo siurblio(sukeiciau jokiu pokyciu).
O kaip su tais kompais?
Ar jie remontuojami?ar tik keiciami naujais? o gal nuo 2.0 man tiktu?


#5 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.13 23:19
jeigu 12V yra, vadinasi ASD rele veikia, nes ji atjungia sita itampa. apie kompo gedima buvo diskusija cia http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... hp?topic_id=3575&forum=35 galbut uztektu tau pamatuoti varza, ar nera pramusti isejimai is kompo kur eina i babina i minusa tiesiogiai. visgi dar didele tikimybe , kad gali buti kaltas alkuninio veleno padeties daviklis.
o jeigu kompa keisti, tai gali iskliti daug reikalu. turi viskas atitikti: ar automatas, ar rankine greiciu deze, variklio kubatura, gali kilti problemos su imobilaizeriu, nes jeigu keisi kompa, reikes keisti ir imobilaizeri, ir rakteli uzvedimo, kartu ir spynele, kitaip niekaip neukursi masinos.


#6 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.15 0:55
aciu Tau uz patarimus,elektroj pats nieko nekertu tai gerai kad konkreciai paaiskini ka daryti.alkuninio veleno davikli keiciau bet i nenauja(tai negaliu garantuoti),uzvakar pakeiciau nauja babina,tai dabar varikli apsuka viena karta ir garsas kad srove kirstu pro sali ir nebesuka
isvis?
Kaip ta varza pamatuot(gal truputi smulkiau)? ACIU
O tai Tu pats gal patvarkytum man ta kompa? kiek paskaiciau nuorodoj-tai viska zinai kaip penkis pirstus.O kompo keitimas perdaug sudetingas,net nezinau kur tas imobilaizeris,gal spynele ir pakeisciau,del rakyelio tai vel abejoju ar tures.


#7 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.15 15:09
atjungi fyske nuo babinos, ten 3 laidai. vienas kur tikrinai ir buvo 12v tai to nieko nebematuok, matuok nuo kitu laidu. testeryje pastatai matuoti varza (sutrumpinus testerio laidus testeris turi rodyti 0). tada viena testerio laida jungi prie masinos minuso, kita laida dedi prie tos fyskes laido, paskui kita likusi laida dar patikrini fyskeje. jeigu testeris rodo trumpa (rodo ta pati kaip sulietus testerio laidus) tada kogero perdege kompas. matuok isjunges degima.
pagal nupasakojima kogero , kad gali buti perdeges kompas ir istisai paduoda minusus i babina, paziurek ar nekaista babina ijungus degima, siaip geriau nelaikyk prijunges babinos fyskes , nes gali perkaisti babina.
dar gali pabandyti ijunges degima pajungineti ta fyske babinos, jeigu ja junginejant kala kibirksti kogero kad kompas nulekes. bandyk vos tik ijunges degima, nes po kurio laiko ASD rele, atjungs pliusa. del sito testo neduodu 100proc.
imobilaizeris yra po vairu, uzdetas ant spyneles, ziurint i spynele aplink ja eina toks plastmasinis ziedas is sviesolaidzio , tai ten ir yra imobilaizeris. blogiusiu atveju reiktu keisti kompa ir ta imobilaizeri. ir butinai gauti rakta nuo tos masinos kurioje buvo tas imobilaizeris. tada galima ispjauti is rakto imobilaizeri, jis ties rakto viduriu ir ideti i sacvo rakta, arba priklijuoti ta imobilaizeri ant to plastmasinio ziedo palink spynele. as taip esu prisiklijaves buna kompai ir be imobilaizerio, jeigu usa variantas, ant aeuropiniu kiek zinau visada yra imobilaizeris. lengviausia suprasti pagal rakto stori.
kompo taisyti neapsiimciau, kaip matei ten nelabai aisku kokius tranzus deti, be to ten apklijuota viskas su epoksidke. jeigu jau tikrai kompas, bandyk krapsyti tuos klijus, o tranzus ilituotu betkoks teliku meistras, jeigu juos paduosi jam.


#8 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.15 23:53
sveikas,aciu uz smulku isdestyma.
Tai va;patikrinau tuos laidukus ir vidurinis man rode 003;o kitas jokio judesio,tas kur 12v.tai nieko nedariau.Tik ijunges degima junginejau ta fiske ir jokios kibirksties nepastebejau ir negirdejau. Keleta minuciu palaikiau degima ijungta ,tai babina nekaista(nei vienas sonas atrodo),nebent reikia ilgai laikyt.
raktelis pas mane nestoras su kraislerio zenkliuku vidury,o apie uzvedimo spynele tas plastmasinis ziedelis yra.

Kokios dabar idejos?


#9 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.17 21:38
jeigu gerai supratau pagal tavo aprasyma, tai tas laidas kur sakai jokio judesio turetu buti is kompo geras, o tas kur rodo 003 kogero kad nulekes tranzas kompe ir dabar trumpina visada tas laidas su minusu, nebent kazka blogai pamatavai.
keista, kad sakai nekaista babina, gali buti kad ta ASD rele greit atjungia ten pliusa, todel nespeja uzkaisti (nezinau po kiek laiko ten turetu ji atsijungti). paziurejau i schema, tai parodyta, kad toje fyskeje pliusas yra vidurinis kistuke laidas. tai tau kuris rodo 003? jeigu jau tikrai ten nuleke tas tranzas, tai blogiausiu atveju bandyk toki deti kaip rase Darukas IRF640 bent jau pradziai uzkurtum masina, o paskui jau galima zaisti parinkinejant tuos tranzistorius. dar gali pabandyti atjungti nuo kompo fyske, jeigu esi gimes su marskiniais ir jeigu atjungus fyske vistiek trumpina, tai gal tada kur prasigramdes provodkes laidas ir trumpinasi i korpusa masinos, bet manau neimanoma.
pridedu foto raktu. kairysis raktas be imo, desinysis su imo. desinysis gerokai storesnis uz kairiji, be to desinysis minkstesnis, toks tarsi guminis, o kairysis labai kietas.

Pridėti bylą:



jpg  raktai.jpg (77.28 KB)
2739_4a60c52f53e2f.jpg 1280X960 px


#10 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.18 13:40
Sveikas,su marskiniais tikrai negimiau,bet mechaninius reikalus truputi ismanau.Bandysiu atjungti fyske ir vel pamatuoti.
Prie babinos fyskej:kairysis laidas 12v. tai jo varzos netikrinau,
vidurinis laidas rode 003
desinysis isvis nieko.
Kiek googlej skaiciau ;kuriant reikia ziureti vidurini laida(tamsiai zalias su kazkokia juostele) jeigu yra 12v.nuo 1-2sekundziu o poto dingsta tai paskirstytojo daviklis arba ASD,o jei 5 sekundes yra tai daviklis ir rele ok,lieka babina,laidai,zvakes. kiek supratau 5sekundes tam kad po ju ASD atjungia srove.Pas mane rode 8v.visas 5sekundes.BET CIA GOOGLE.
nes as visa tai pakeiciau naujais ir progreso jokio.

Mano raktelis lb.panasus i ta desineje ir vidurys jo nera kietas kaip akmuotik storis yra kokie 5-6mm.o vidurys dar plonesnis.

Gal zinai kur nusipirkti ta tranza galeciau?ar ymanoma klaipedoj?(megaome ar pan).?
ACIU


#11 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.18 16:02
katik pabandziau atjunkti abi fyskes nuo kompo ir laidukai prie babinos ;krastiniai nieko nedaro visiskai o vidurinis vistiek rodo 003?

Tai cia reiskia kad tas laidukas kazkur trumpina su korpusu ar kaip?


#12 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.18 16:08
tranzu yra Lemonoje. Klaipedoje paziurejau turi ten 3vnt tokiu
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=26026
prisegu paveiksliuka, ar tokia tavo fyske? nes jeigu tokia, tai vidurinis kontaktas turi buti 12V. kaip tau ten ant krastinio rodo 12V nezinau. gal matuojant itampa kita testerio laida jungi ne prie minuso , o prie pliuso? nes tranzas jungineja minusa, tai ten 12V negaletu niekaip gautis. raktas tavo matyt su imo.

Pridėti bylą:



jpg  babinos fyske.JPG (35.92 KB)
2739_4a61c95b2b48b.jpg 1119X573 px


#13 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.19 14:04
cia mano fyske,

Pridėti bylą:



jpg  fiske.jpg (524.34 KB)
3104_4a62fdb188d0c.jpg 1648X1240 px


#14 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.19 14:25
mano fyske yra su apvaliais kistukais, o nauja kai uzsakiau tai atsiunte su ploksciais(naujai fyske tinka tokia kaip tavo foto).
Dar karta matavau; ziurint i fyske noutraukoj;
Kairysis12v(pilkas)
Vidurinis nieko(tamsiai zalias su orandzine juostele)
Desinysis nieko(melynas)


Ar gali pas mane buti taip? tikrinant minusa dedu prie akumo o pliusa i fyske


#15 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.19 15:58
tai jau dabar visai kitaip surasei negu ana karta ana karta sakei, kad vienas laidas rode 003, nu tipo trumpina. pagal dabartinius matavimus tavo kaip ir viskas ok su kompu. tik kadangi fyske kitokia tai turbut reiktu laidus sukeisti tau vietomis.
jeigu babina su tokia fyske kaip mano paveiksliuke, tai tada ten kur pas tave krastinis 12V (pilkas laidas) ta laida turi jungti prie naujosios babinos vidurinio kontakto. o del kitu likusiu dvieju laidu tai jau reiktu bandyti, jeigu neina sukeisti juos vietomis, nes jeigu blogai pajungsi juos nelaiku kibirksti duos, bet kaitaliodamas situos du laidus nieko nesugadinsi.
tai tu kaip dabar prijungei ta savo fyske prie tos naujos babinos? ar taip ir jungei kaip rasau?
kai testerio laida matuojant dedi prie akumo svarbu ar prie minuso ar prie pliuso dedi, dek prie minuso.


#16 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.19 21:44
Atsiprasau kad ne taip surasiau,matai as turejau omeny 12v. yra tik viename(krastiniame)o kituose nera voltu.
O vidurinis tikrinant varza rodo 003 tiek laidam esant pajungtiem i kompa tiek ir atjungtiem.

Tikrinant testerio juoda laida dedu tik prie akumo minuso.

Naujai babinai pajungti gavau fyske (tokia kur tavo paveiksliuke),bet pajungiau netaip kaip tu sakai,o tiesiai kaip kad ir i ta jungesi(babina pirkau pagal metus modeli ir tt. buvau tikras kad tai tokia tik fyske skirias).Tai reiskia babinai kaput ane ?
Dabar pabandziau ir taip kaip tu sakai bet nieko.
Geriausia yra tai kad dabar net variklio nesuka o kerta toks tik tik tik garsas ten kur starteris?ar ir jam jau galas?ar cia su tuo kompu susija?
Dar karta sorry kad netaip surasiau ir ACIU kad padedi


#17 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2009.07.20 18:43
nu tu ir ikinkei cia mane atsakineti, jeigu uzkursi ta masina, man deze alaus atvesi
babina nemanau kad galejo perdegti blogai pajungus. niekaip nesuprantu iskur ten minusas net fyske nuo kompo atjungus, pabandyk atsekti ta laida, negi ten jis prie korpuso masinos prijungtas? jeigu atjungi babina ir atjungi kompa, tai minusas negali ant to laido likti. gal ten pas tave kas nors perdare ka nestandartiskai.
tai kaip supratau tau dabar net starteris jau nebesuka? starteri lengva patikrinti. islupk starterio rele (saugikliu dezeje vadinasi ji Engine starter motor relay) ir patrumpink 30 su 87 kontaktus. kurie kontaktai jie yra, paziurek pagal rele, ant reles sunumeruota ten. sutrumpinus tuos laidus turi suktis starteris. jeigu neisusuks, tada duosiu tolimesnisu nurodymus


#18 Re: nera kibirksties
BOSAS Rašyta: 2009.07.20 22:17


Hebra pirmiau akuma pasikraukit paskui lupkit starterius.

Ir sis remontas greiciausiai niekuo geru nesibaigs.
Jau ne viena situacija konsultuojus internetu kai atvaziuoja i vieta tai is visi issigasti kas tose masinose pridaryta buna. Tada supranti kad gaisai laika ir tos masinos isprincipo nematant pakurti neimanoma.

Norit galit ekspermentuoti bet itariu kuo ilgiau ekspermentuosi tuo daugiau lavonu is tavo masinos istraukti teks kalbu apie elektronine dali.


#19 Re: nera kibirksties
pranux Rašyta: 2009.07.21 0:14
SVEIKI, alus neproblema(su pristatymu),adresas butinas
suprantu kad nematant tik pagal pasakojima remontuoti,degnozuoti ir t.t.yra nepaprastai sunku bet as neturiu kito pasirinkimo(esu ne lietuvoj),o gaunami patarimai cia is geru zmoniu mane stumia i prieki (vietine bosh degnostika parode 0 klaidu ir patarimas buvo toks:keisti viska is eiles pradedant nuo davikliu).tai gal dabar suprasit kodel prasau tu patarimu.
Bandysiu sekti ta laiduka ir ziureti iskur pas ji kojos dygsta?
nesiu vel pakrauti akuma ir jei tada nesuks bandysiu tikrint starteri
O del lavonu atiduociau visus kurie nebutini uzvedimui
aciu uz sugaista laika sprendziant mano bedas(kaip jau sakiau ALUS neproblema)


#20 Re: nera kibirksties
Tadux Rašyta: 2009.07.21 16:11
Padekit, man tokia pat problema kaip Pranukui,neuzsikuria ir nera kibirksties,gal zinot kas galetu paziuret Klaipedoje?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas