logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2)


#21 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
Janis Rašyta: 2010.01.26 8:33
Deja, diagnoze nepasitvirtino... Isvaliau alsuokli, slangas, nors ir nebuvo uzsikise. Uzvedziau - ir vel tas pats, tepalas akyse lipa per matuokle. Uzgesinus ir palaukus, tepalo lygis normalus, t.y., nedideja, vadinasi, nevaro saliaros i tepala.. Kas dar kokiu minciu turit?


#22 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
albertas Rašyta: 2010.01.26 15:30
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

drakas rašė:
Greičiausiai čia bus kaip Bosas sakė, kad tepalo daviklis kvailioja, pas mane irgi po tų šalčių (-22C), užvedus 5s dega tepalo lemputė paskiau užgęsta iškart tik kad pas mane dyzelis.

Tavo aprasymu kaltas tepalas, o ne tepalo daviklis. nes greiciausiai supiltas 10W40 tepalas, kuris uzsala prie -20. man tas pats siandien ryte buvo su tokiu pat tepalu darbinej auto. uzkuriau, dege ilgai, net spejo susignalizuoti, bet poto pradingo ir buvo vel viskas gerai visa diena. o kitam voyagery su 5W40 pusiau sintetika ryte to nebuvo. tos alyvos uzsalimas prie -25

Visu normalesniu kompaniju, pusiau sintetines 10w-40 alyvos stingimo temperatūra yra minimum -33, odazniausiai apie 36. Sintetika 5w-40, nuo -39 iki 45. Isimtinais atvejais buna ir daugiau.


#23 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
BOSAS Rašyta: 2010.01.26 15:57
Citata:

Janis rašė:
Deja, diagnoze nepasitvirtino... Isvaliau alsuokli, slangas, nors ir nebuvo uzsikise. Uzvedziau - ir vel tas pats, tepalas akyse lipa per matuokle. Uzgesinus ir palaukus, tepalo lygis normalus, t.y., nedideja, vadinasi, nevaro saliaros i tepala.. Kas dar kokiu minciu turit?


Kaip tau gali varyti saliara i tepala? kaip tu tai isivaizduoji?

Kaltas alsuoklis kazka nesutvarkei.
o jei variklis dirba negraziai tai galimos ir kitos priezastys


#24 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
Janis Rašyta: 2010.01.26 16:40
Tai jeigu nedirba purkstukas, jis nepurskia, o "myza". Jei ziedai nekokie, tai suslegimo metu gali ir prasimus pro ziedus i karteri. Gal as ir nusisneku, bet senam dyzeliui man taip buvo. O alsuokli isvaliau. I ji ateina trys slangutes. Viena i karteri, viena eina i paskirstymo velenelio skyriu po dangteliu, trecia i oro slanga. Visas slangas prapuciau. Netgi buvau nuemes separatoriu ir be jo uzkuriau. Tai is tos langutes, kuri eina i karteri, lipa lauk tepalas


#25 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
BOSAS Rašyta: 2010.01.26 16:43
Cia tik tau atrodo kad tu isvaliai.

O dyzelio patekimo versija i variklio tepala visiskai manes neitikino.


#26 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
Janis Rašyta: 2010.01.26 16:48
O tai kur dar valyti? Kuria vieta? Separatorius puciasi kiaurai visom kryptim. Slangos taip pat. Ka dar valyti?


#27 Re: uzgesta is antro karto tepalo spaudimo lempute
Danius Rašyta: 2010.01.26 19:05
o ar tikrai prasipucia i isiurbimo šlanga, pas mane siandien tas pat buvo,šlanga iš alsuoklio užšalusi ir tas kampukas kur i stora siurbimo šlanga isikiša užšales.Išvaliau šlangas ,bet sakau reikia prapūsti ir pažiūrėt žiū kad vistiek neina tai taip ir radau pilna
ledo išvaliau ir viskas gerai. O taip visa variklį apkakojo.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas