logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2)


#21 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
intar Rašyta: 2010.04.08 17:39
viskas tinka. ir spylkos, ir verzles tos pacios tinka. zieda ant centrines skyles ir viskas.


#22 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Vygants Rašyta: 2010.04.08 19:34
kažin, o kaip su tuo ET - jei 35, juk turėtų tikt, o jei 40? Ar neklius suportai? Gal kas yra bandęs. Nesinorėtų nusipirkus ratus, paskui juos laikyt sekcijoj


#23 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Vygants Rašyta: 2010.04.08 19:38
Matai, driusia, mano trečiukas 2000 ir su varikliuku 2.0 (silpnesnio nebūna) tai su ratais viskas tvarkoj - 114,3 Žinoma, būčiau laimingas, jei golfiniai tiktų, tadalengviau ir dėvėtus rast, o dabar pasirinkimo iš dėvėtų jokio, belieka į naujus dairytis. O tie originalūs tai... geriau jau su blėkiniais ir "gražiais" turginiais plastmasiukais Teneįsižeidžia originalių batukų nešiotojai, čia jau kiekvieno skonio reikalas.


#24 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Pajuris Rašyta: 2010.04.08 21:03
Citata:

Aciu tau,gerasis zmogau! Tik va is tos lenteles tai pamaciau ,kad mano cravanui tinka tik dzipo ratai pagal ismatavimus.Centrines skyles didesnes tai nera nei pas viena masina.Jei centras didesnis tai varztu skyles netinka.O ar kas dzipo ratus bande pristrojint?


Atsargiai vyrukai su dzipo ratlankiasi, jie netinka. Temos autoriui ir kitiems "kombinatoriams" galiu pasiūlyti tokius http://auto.plius.lt/skelbimas/padang ... ratlankiai/kita/id-765792
iš manes nupirkti, nes aš jau savo kailiu patyriau kad manajam vanui netinka.
Jų skylės 5x127 o visa kita taip pat. Šiandien vienas interesntas sakė, kad gali tikti ant
2008 T&C, bet tokios senienos ant tokio gržuolio ... nežinau.


#25 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
chrysler111 Rašyta: 2010.04.08 21:18
Citata:

Vygants rašė:
kažin, o kaip su tuo ET - jei 35, juk turėtų tikt, o jei 40? Ar neklius suportai? Gal kas yra bandęs. Nesinorėtų nusipirkus ratus, paskui juos laikyt sekcijoj

jei treciukiu tinka R-15 ,R-16 bet reiketu uzdet ir ziuret ar nesiekia arku;nes vieniem tinka-kitiem ne....


#26 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Vygants Rašyta: 2010.04.08 21:36
na, jei arkas saugot, tai reiktų žemesnes dėt, nors dabar kai 15" uždėtos blėkos,atrodo ligi arkų net po gerą sprindį likę...vietos su kaupu.
et, bandysiu susirast tokius, kad nuo gamyklinių standartų nenutoltų, mažiau problemų. Ir nė nesiruošiu ką nors burt su 127 išmatavimais ar dar kitokiais. Čia jau nuskurdusių ekstremalų reikalas


#27 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Dziugesiukas Rašyta: 2010.04.08 21:39
Citata:

Vygants rašė:
betgi ir primalė čia...kokiu būdu atsirado 5x100??? Gi kur katalogus pasižiūri, ten 5x114,3 ir skylė 71,5 Voyageriams
http://www.lutora.lt/lt/informacija/r ... iu_matmenys_automobiliams

atsakykit į klausimėlį: tai dedant lietus ratlankius esamos "špilkos'' netinka? Jei netinka, tai ką daryt, juk ilgesnių praktiškai neįmanoma, nebent tekint, bet tekintos bus perminkštos Mačykit chebra,o tai per dvejones taip ir važinėsiu su "blėkomis"

tinka lieti, viskas ciki na vat tik verzliu reiks nauju, nes tos verzles skirtos blekom nekaip uzsivers, gali ratlanki pazeisti ir vaizdas bus klaikus. uzdaro tipo reikia deti, bet buk atsargus, ziurek, kad sriegis butu visu vienodas ir tiktu vanui. as taip per neapdairuma 3 spylkas suvariau


#28 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
AERO_DD Rašyta: 2010.04.08 22:25
Citata:

driusa rašė:
Šiaip tai yra 5*100, senesni II ukai ir III su ' mažais" motorais berods su tokiais kartais būna

Niuuu. Pas mane ne naujas (1992m.) varyklis irgi pati maziausias (2,5l) Bet batai R15, 5x114,3---71,5 centrine....
Kai pirkau lietieje(kinietiski) jokios problemos su spilkos ne buvo,verzliukos irgi reikejo pirkti,bet tik del to kad jau puse is ju buvo jau sugadintos ir atsukti buvo beda(ir su geleziniu ratlankiu),tai iskart ir nupirkau naujus("uzdarytos" chromuotus)-kaina uz 20vnt apie120Lt....
P.S.
Kazkada matau 1990 I-ka 2,5l turbo--originali lieteji irgi R15 5x114,3....bet girdejau kad buvo ir II-kai gal 5x100(dabar neatsimenu) bet skersmuo R14


#29 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
Vygants Rašyta: 2010.04.08 22:36
Na, jei dar veržlės 120, + padangos... Visa svajonė kainuos vos ne mano vaną Ech, kad taip prisimąsčius pigesnių svajonių....


#30 Re: 5*114.3 skyles turi dar sie automobiliai:
AERO_DD Rašyta: 2010.04.08 22:55
Citata:

Vygants rašė:
Na, jei dar veržlės 120, + padangos... Visa svajonė kainuos vos ne mano vaną Ech, kad taip prisimąsčius pigesnių svajonių....

Ratlankiai(pries 3-4m.) R16 tada kainavo komplektas 750Lt,o mano R15 kainavo 700LT-(4vnt naujus + nemokomai nauji 4vnt ventiliai chromuotos 4vnt plasmasines ziedai 4vnt--bet juos ir ne labai reikalingi )+padangos(vasarines)--rastauruotos apie 400Lt(4vnt"naujus") +verzliukus 120Lt( bet sakau mano buvo jau blogos ir vistiek reikejo keisti ir ne del grazo vaizdo.....pries paskutinio rato montavomo kad atsukti priekinio rato(vieno) reikejo 2val jeigu verzliukus neblogos gali mir nekeisti. Dabar jau praejo apie 3 ar 4m. ir kainos irgi kiti zinau kad "mano ratus jau galima nupirkti uz 550-600Lt=atpigo,del padangu zinau kad pas ta zmogu yra tie pati padangos bet vienas su sena kaina,o kitas su nauja sako mol pabrango..... o pats su restauracija tiek pravaziavau ir jeigu dar pravaziuosiu si vasara(o pravaziuosiu tikrai nes protektoris tik 50% susidevejes) tai man ir brangu firmu nereikia
P.S.
Tai va ir nezinau ar nupirksi( ar parduosi) savo Vana uz +/-1000Lt ?!







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas