logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 ismetimo kolektorius?
ginasas Rašyta: 2010.08.29 23:37
Mano auto dirba kiek garsokai variklis ir masinoje ijungus sildyma jauciasi toks kaip smalkiu kvapas ar kazkas panasaus, nes turiu net langa prasidaryti, nes truksta man oro. Tai kas cia galetu buti? gal trukes ismetimo kolektorius? Gal kas zino ar jis brangus ir ar sunkiai keiciasi? O gal kartais tik kokia tarpine reiktu keisti, ar salono filtra koki?


#2 Re: ismetimo kolektorius?
sarikas Rašyta: 2010.08.30 19:26
la,man buvo taspats,paziurek,ar tikrai kolektorius plerpia,jis labai lengvai virinasi su kempu,gerai laiko,nors ir spyzius ten,o nusiima,tai gan lengvai


#3 Re: ismetimo kolektorius?
ginasas Rašyta: 2010.08.31 16:43
o kaip paziureti ar jis kaltas? galvojau, kad tik nuemus matosi. kiek kazin kainuoja nuemimas/uzdejimas jo? gal pats nuiminejai?


#4 Re: ismetimo kolektorius?
Gran Martin Rašyta: 2010.08.31 20:27
Citata:

ginasas rašė:
Mano auto dirba kiek garsokai variklis ir masinoje ijungus sildyma jauciasi toks kaip smalkiu kvapas ar kazkas panasaus, nes turiu net langa prasidaryti, nes truksta man oro. Tai kas cia galetu buti? gal trukes ismetimo kolektorius? Gal kas zino ar jis brangus ir ar sunkiai keiciasi? O gal kartais tik kokia tarpine reiktu keisti, ar salono filtra koki?

sprendziau as ta problema
reikia keisti kolektoriu
del prastos oro cirkuliacijos toj vietoj jis issikraipo.
verta moket geram meistrui daugiau, nes man garaze keisdami nulauze lembda zonda.
tarp kitko gamykliskai ten tarpines nereikia


#5 Re: ismetimo kolektorius?
ginasas Rašyta: 2010.08.31 21:56
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

ginasas rašė:
Mano auto dirba kiek garsokai variklis ir masinoje ijungus sildyma jauciasi toks kaip smalkiu kvapas ar kazkas panasaus, nes turiu net langa prasidaryti, nes truksta man oro. Tai kas cia galetu buti? gal trukes ismetimo kolektorius? Gal kas zino ar jis brangus ir ar sunkiai keiciasi? O gal kartais tik kokia tarpine reiktu keisti, ar salono filtra koki?

sprendziau as ta problema
reikia keisti kolektoriu
del prastos oro cirkuliacijos toj vietoj jis issikraipo.
verta moket geram meistrui daugiau, nes man garaze keisdami nulauze lembda zonda.
tarp kitko gamykliskai ten tarpines nereikia


siaip tai nezinau ar pas mane yra ta tarpine. o tai jau keiciant deti ta tarpine ar nereikia? ir lemda zonda gal butina issukti pries keiciant tada ?


#6 Re: ismetimo kolektorius?
Gran Martin Rašyta: 2010.09.09 13:42
jei stovi gamykliskai- nera
o blemba zoda ir nulauze issukinedami


#7 Re: ismetimo kolektorius?
sarikas Rašyta: 2010.09.15 21:31
la,palieki senaja tarpine,jei nera visiskai sudilusi,uztepi is abieju pusiu saltos svarkes,ir simta metu...o patikrint,kai yra saltas variklis,uzkuri masina,kisi ranka prie kolektoriaus,su kita ranka gazuoji,ir jausi apie kolektoriu jei pucia,o nusijima gan lengvai,ir jokiu liamda sukt nereikia,nes ir taip labai lengvai viskas nusiima,ir su visomis liamdomis...


#8 Re: ismetimo kolektorius?
artas123 Rašyta: 2010.09.23 18:31
labas vakaras gal kas galit padet niekur nerandu kur nusipirkt ismetimo kolektoriu ,2.4 benzinas 97 metai.is anksto aciu.meistrai sako kad nesivirina.


#9 Re: ismetimo kolektorius?
vids Rašyta: 2010.09.23 21:45
nesamone su kempu virinasi gana neblogai turbut tingejo virint


#10 Re: ismetimo kolektorius?
artas123 Rašyta: 2010.09.23 22:04
gal kas galit pasakit kur virina.nes sake kad spizius su kempu nesivirina o is ko tiksliai padaritas nezinau jai kas parasitu kur galeciau susitvarkit skolingas nebusiu atsiliginsiu.


#11 Re: ismetimo kolektorius?
BOSAS Rašyta: 2010.09.23 22:06
Virinasi kaip uoga.
Jei labai reikia pasuk darbo diena jei busim maziau uzsiverte padesim


#12 Re: ismetimo kolektorius?
Plymouth V6 Rašyta: 2010.09.23 22:16
Virinasi ketus (spyzius), bet suvirinus po kiek laiko dazniausiai truksta palei suvirinimo siule. Bet ne visi lydiniai vienodi. Jei anglies ketuje maziau, tai gali visai neblogai laikyti suvirintas.


#13 Re: ismetimo kolektorius?
BOSAS Rašyta: 2010.09.23 22:32
i kempa dedi narzaveikes viela ir virini.

Motoru blokus taip virinam kaip po avariju buna.

Bet virintas yra virintas.


#14 Re: ismetimo kolektorius?
artas123 Rašyta: 2010.09.23 22:33
aciu labai visiem uz patarima bosai sukau tau bet tu nekelei ryt uzvaziuosiu pas tave jai padesi is manes geras butelis.


#15 Re: ismetimo kolektorius?
Plymouth V6 Rašyta: 2010.09.24 8:23
Buteliu seimos nepamaitinsi, medziagu nenupirksi ir darbininkams atlyginimo neismokesi, jeigu ka







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas