logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3)


#41 Re: nera kibirksties
donciusss Rašyta: 2010.04.20 20:25
Citata:

raimmis rašė:
pasitikrink pirmines ir antrines apvijas "babinoj" gali buti kad ji grybauja



kaip tai padaryti?


#42 Re: nera kibirksties
donciusss Rašyta: 2010.05.05 14:31
zodziu,jau trecia sav auto tampau po meistrus,issiaiskinau kad kompas kaltas,ylitavo man ta IRF540 tranza uzsikure ant visu cilindru bet vaziuoti vis tiek neymanoma...nupirkau kita kompa ydejus isgirdau grazu 4cilindru garsa,ir vsio,uzgeso...tai pakartojau kelis kartus rezultatas zero...zodziu is to kur pirkau kompa pasake kad jy reikia priristi,kaune uz ta malonuma paprase 300lt. mano meistriukas jau savaite snypscia,nerodo jam nei mano kompas nei tas kur nupirkau kad butu imobilaizeris...tai kame saknys kodel gesina.........


#43 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2010.08.29 23:48
Citata:

donciusss rašė:
zodziu,jau trecia sav auto tampau po meistrus,issiaiskinau kad kompas kaltas,ylitavo man ta IRF540 tranza uzsikure ant visu cilindru bet vaziuoti vis tiek neymanoma...nupirkau kita kompa ydejus isgirdau grazu 4cilindru garsa,ir vsio,uzgeso...tai pakartojau kelis kartus rezultatas zero...zodziu is to kur pirkau kompa pasake kad jy reikia priristi,kaune uz ta malonuma paprase 300lt. mano meistriukas jau savaite snypscia,nerodo jam nei mano kompas nei tas kur nupirkau kad butu imobilaizeris...tai kame saknys kodel gesina.........


Tau pakaktu perlituoti viena mikroschemike is senojo kompo i naujaji EEPROMA. Arba gali tuos tranzus sukeisti. Del eepromo tai isbandytas reikalas, nes pas viena pazistama taip buvo ir gavosi.


#44 Re: nera kibirksties
Plymouth V6 Rašyta: 2010.08.30 8:28
EEPROM nieko nepasako, kas i ji ikista? Koks markiravimas?


#45 Re: nera kibirksties
ginasas Rašyta: 2010.08.30 16:59
Citata:

Plymouth V6 rašė:
EEPROM nieko nepasako, kas i ji ikista? Koks markiravimas?


nu tiksliai nepasakysiu kas ant jo parasyta, bet atsimenu kurioje kompo vietoje jis yra, turiu ir foto kazkur kompe. kiek atsimenu 8 koju smd korpusas lyg.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas