logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 29 30 31 (32) 33 »


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Irasyk i paieskos langeli virsuje desineje zodi "E85" .

Rašyta: 2010.06.08 21:08
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.06.19 20:39
klaipeda
Pranešimų: 1
Atsijunges
sveiki o as norejau paklausti kiek panasiai kainuotu duju iranga opel omegai 3.0 variklis benzas siuo metu

Rašyta: 2010.06.19 20:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Itariu, reiktu klausti dujininku arba Opel klube...

Rašyta: 2010.06.20 2:39
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2008.12.22 18:59
LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Citata:

vikute rašė:
sveiki o as norejau paklausti kiek panasiai kainuotu duju iranga opel omegai 3.0 variklis benzas siuo metu

pries pora metu atidaviau 2.6klt, nemanau kad kainos stipriai pasikeite

Rašyta: 2010.06.20 7:30
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.09.07 9:11
vilnius
Pranešimų: 1
Atsijunges
Citata:

skatas rašė:
Citata:

valas rašė:
atejo laikas ir man dujas istatyt i 2.4 doch, tai va ka radau is pigiausiu vilniuje Uz 1700lt butu kompas (TAMONA), purkstukai (ALEX arba VALTEK),
reduktorius (TOMASSETO). Balionas cilindrinis arba toroidas kaina
nesiskiria. Garantija dviem metams. Ka patarsit ar verta?

Kur cia taip radai???
Koordinates duok


Dujų įrangos montavimas : http://www.tamona.lt/index.php?kategorija=install
Atnaujintos versijos 2010.06.14 -> ftp://84.240.29.136
FAILAS : Setup_Tamona_V2.52_V1.07.exe :
- TamonaGAS 2.52
- ClickGAS 1.07
- ProGas4_V2.55_.hex -> ProGAS 4
- ProGas4_V3.01_.hex -> ProGAS 4p (plastikiniam korpuse)
- ProGas6_V4.45_.hex -> ProGAS 6
- TGstream4_V5.45_.hex -> TGstream 4
- TGstream6_V6.45_.hex -> TGstream 6

Rašyta: 2010.09.07 9:20
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.03.19 12:59
airija
Pranešimų: 11
Atsijunges
sveiki,va grizau is dujininku/airija/noriu pasidalint ispudziais,ieskau duju irangos stow n go modeliukui,tai radau vargais ne galais atestuota dujininka/nepatikesit dujom vazinet airijoj-nie ocien,,nu ne kaip zmones,,pradejau as jam lelekint apie PRINS,ziuriu snuky rauko,klausia ka joj gero radai,,sakau-ka zinau,tu man papasakok,specas juk vadinies,,tai sako apart purkstuku,keiher,nieko gero ,idomiausia kad jie geriausi buvo pries 5-6m,nuo to laiko nieko naujo,jie stovi vietoj,,,tai airiukstis deda KME bezdalus,jie pasirodo lenkiuku,,,rode jis man ta kompa,sako daug geriau reguliuojas nei PRINS,,,savaitgaly leksiu pas ta kur deda tik PRINS,pasijuoksiu i akis,,,siaip pamastymui PRINS kaina-1600 iki 2000£pliusuojas jei nori nestandartinio bako,KME-1300,,o cia ka pats maciau,buvau pas du dujinikus,buvo ka tik ideje dujikes 2007m land roveri,jie eina nuo 4,2 iki5ltr ,v8 srebtuve,,apie bhp,,patyliu,,tai sakau tas tavo KME normaliai uzpila sita zvery bezdalais,,,aaaaaa sako- nejausi skirtumo ant ko lekia,,tai pagalvojai jei airis turi ££££ 20t tokiam aparaciukui,negi taupytu ant sudinos lenkiskos aparaturos KME,,,

Rašyta: 2010.09.13 22:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
prins;as senai jau ant lauru uzmiges. Ir santykis kainos ir kokybes tikrai nekoks. Susirask koki lenka kur stag deda, isidesi ir pamirsi vargus O kur tu baliona zadi det? ten beda pas tave.. maziukai tokie 2 detusi i grindis, bet sedynes nesusilankstytu.

Rašyta: 2010.09.17 16:09
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.03.19 12:59
airija
Pranešimų: 11
Atsijunges
tai tiek tos bedos su tuo sedyniu lankstymu,noriu turet daugiau duju nei 45ltr,cia kazkur maciau fotkes 2x50 bakiukai,,kalbejau su meistriuku,nors tris tik kainuos ££££ ,nu nie vapros,,didesne beda buvo nupirkt 3,3 benza-2,8crd kiek nori,,,tik cia prisiskaiciau forume-persigalvojau,,,teisingai zmogus sake-jei gauno pigiau dyzelio,parduodi dyzelistams ir vazinejies,su bezdalais

Rašyta: 2010.09.17 20:43
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2006.12.31 16:54
Kaunas
Pranešimų: 16
Atsijunges
Turiu 3.3 lt voyageri vazineju su dujomis ir vargo nematau,dujas dejausi BRC pas Minde sargenuose Kaune,liuks meistriukas ir kainos pas ji

Rašyta: 2010.09.18 18:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo narys
Prisijungė:
2008.09.16 20:38
Kaunas,Lt
Pranešimų: 1378
Atsijunges
Citata:

Chrysleriukas rašė:
Turiu 3.3 lt voyageri vazineju su dujomis ir vargo nematau,dujas dejausi BRC pas Minde sargenuose Kaune,liuks meistriukas ir kainos pas ji

jo liuks meistriukas,tik jo pameistriai gal nelabai?i V-tuka sudejo dujas,nuvarau i kolonele,pripila uz 100lt ir visos iseina i salona,per kazkieno neprisuktus varztus???gerai,kad lijo ir siaip kazkodel tai nepabijojau ir davaziavau as iki tu liuks meistriuku!?Galva nuleides suko varztus(nea Minde) ir teisinosi,kad sudejo iranga nepatikrines varztu gal ir nelabai as i tema,bet tokia jau ta skaudi tikrove,kad meistras gal ir geras,tik uz visus darbuotojus negali atsakyt...

Rašyta: 2010.09.18 19:43
_________________
Chrysler Town&Country LXi 3.8/2001,nepakeiciamas automobilis...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.04.01 14:37
Mažeikiai,LT
Pranešimų: 7
Atsijunges
Labas, labai idomu kokio aukscio maksimum baliona galima istatyti vietoj zapaskes, kad nesumazetu pravazumas? Ir koks didziausias skersmuo? Noretusi isideti pvz.: D 720mm; H 270mm; 92l

Rašyta: 2010.09.23 13:37
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.05 18:01
Kaunas, LT
Pranešimų: 367
Atsijunges
Citata:

marsimus rašė:
Labas, labai idomu kokio aukscio maksimum baliona galima istatyti vietoj zapaskes, kad nesumazetu pravazumas? Ir koks didziausias skersmuo? Noretusi isideti pvz.: D 720mm; H 270mm; 92l


113. Kai transporto priemonė paruošta eksploatuoti, balionas turi būti ne žemiau kaip 200 mm nuo kelio paviršiaus, išskyrus, jei balionas yra tinkamai apsaugotas iš priekio ir šonų, bei nei vienas komponentas nėra žemiau už baliono apsauginius komponentus

paimta is cia: http://www.autodujos.lt/straipsniai/d ... -montavimo-taisikles.html

Rašyta: 2010.09.23 17:00
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2009.11.03 10:11
Vilnius
Pranešimų: 59
Atsijunges
Kokie atsiliepimai apie tomasetto reduktoriu,valtek purkstukus ir apie lietuviska elektronika EGS?

Rašyta: 2010.10.04 20:27
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Apie Tomaseto ir Waltekus kaip vartotojo nuomone gera.
Du Waltekais beveik jokiu problemu keli metai. Beveik todel, kad po mazdaug metu keleta purkstuku reikejo perreguliuot. Siaip, turejau juos 3-jose masinose. Nei vienas nesugedo.
Apie EGS nuomones neturiu. Nesusiduriau.

Rašyta: 2010.10.04 22:52
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2010.11.30 10:04
Vilnius,LT
Pranešimų: 41
Atsijunges
Fuuu... perskaičiau viską Slava noriu dujas dėtis pas tave. Ar galimą užsirašyt į eilę?

Ir dar šiaip klausimėlis, gal kas turit BLOGŲ atsiliepimų apie tokį rinkinuką:
Reduktorius „Tomasetto Alaska“
Dujų purkštukai „Valtek“
Elektronika „EGS“
Dujų balionas „Atrama“

Visa tai dabar autodujos siulo uz 2500Lt į 6 kaušų motorą.

Rašyta: 2010.12.29 0:21
_________________
|Dodge Grand Caravan SXT 3.8l/2005|
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2010.07.14 20:18
siauliai
Pranešimų: 67
Atsijunges
Viska ta turiu susidejes,tik balionas lenku ir elektronika kita.Ka as zinau,jau nuvaziuota
per 20k,jokiu problemu nera.Kol kas as patenkintas.

Rašyta: 2010.12.29 7:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2010.11.30 10:04
Vilnius,LT
Pranešimų: 41
Atsijunges
Ačiū zuvie
Slava, o kokia tavo nuomonė apie lietuvišką kompą? Manau teko turėt reikalų.

Rašyta: 2010.12.29 11:32
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.05.19 20:54
vln
Pranešimų: 168
Atsijunges
sveikas.
Yra kompai kurie patinka is pirmo karto,o yra prie kuriu reikia priprasti.
Pries lietuvishkus nieko blogo negaliu pasakyti,bet kol kas prisilaikau nuomone ,kad laikas parodys... Asmenishkai pripratau pire lenkishko Tornado del tam tikru dalyku...
bet zinau ne viena dujininka ,kuriam patinka lietuvishki kompai.beje,yra keli gamintojai:TAMONA ir EGS.
man asmenishkai nelabai svarbu kaip koks kompas dirba (nes is esmes ju veikimo principas labai panasus -kaip lenku taip ir italu ir lietuviu ).Man daug svarbiau ,kiek laiko as sugaisiu reguliojant at nustatant kokia nors atsiradusia problema.Su lietuvishku kompu,man asmenishkai ,tai kainuoja daug daugiau laiko.

esu sumontaves i 4-5 automobilius lietuviskus kompus idomumo delei .turiu pripazinti ,kad jis dirba ne blogiau ,nei lenkishks Stag300 .Auskso viduriukas tarp kainos/kokybes.Beabejo ,po 2-3 metu galesiu konkreciau pakomentuoti,nes mazai dar laiko praejo,kad spresti apie bedas ar privalumus.
Ir dar !nemaziau svarbus dalykas ,tai
purkstukau,reduktoriaus parinkimas ir beabejo visu situ elementu sumontavimas.Kur igreziami purkstuku ivores,kokio diametro purksuku tutos,koks slegis reduktoriuje....Visa tai nuo meistru priklauso.aisku,jokiu aukstu technologiju ten nera-tik patirtys ir tam tikros zinios...

Atkreipiant demesi i tai,kad lietuvishkas kompas bus montuojamas i amerikona,galiu pritarti tikiam pasirinkimui.
Tik kad kainu skirtumas tarp lenku ir letuviu irangu vos keli simtai litu! ar verta montuoti tai ,kad dar nelabai zinoma?

tai yra tik mano nuomone,ir ji neturi keisti jusu pasirinkima ar sprendimus pasirenkant irangos montuotoja.

Rašyta: 2010.12.30 19:03
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Dujinė įranga: skubiai reikia pazymos
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Gal kas zino kur galima gauti pazyma apie duju irangos sumontavima? Reikia perregistruoti masina, kad benzinas/dujos, bet neturiu montavimo pazymos.

Rašyta: 2011.02.20 21:16
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dujinė įranga: skubiai reikia pazymos
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.11.05 10:11
Kaunas
Pranešimų: 325
Atsijunges
Pabandyk 868513435.Ramūnas,Kaune.Jei sutarsi,tai gal padarys.Balionus tikrai padaro.

Rašyta: 2011.02.20 21:32
_________________
Ch.V. III 3,3 96m.Važiuoju ne tam,kad taupyčiau laiką,o kad maloniai jį praleisčiau
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas