logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





kaista priekiniai ratai.
Svečias_
gal kas esate susidure su tokia problema,labai kaista ratai.pavaziavus kelias desimt km neimanoma paliesti varstu.meistrai tikrino stabdziu kaladeles laisvos,ir diskas vaiksto normaliai.suprantu jog automatui naudojami stabdziai daugiau nei mech. bet mano veno varstai uzkaista nerialiai.

Rašyta: 2007.10.13 1:36
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2007.05.28 1:45
Vilnius
Pranešimų: 240
Atsijunges
Citata:

mantyla rašė:
gal kas esate susidure su tokia problema,labai kaista ratai.pavaziavus kelias desimt km neimanoma paliesti varstu.meistrai tikrino stabdziu kaladeles laisvos,ir diskas vaiksto normaliai.suprantu jog automatui naudojami stabdziai daugiau nei mech. bet mano veno varstai uzkaista nerialiai.

Na negaliu pasakyti tiksliai kodel taip pas tave yra, bet yra teke susidurti su panasia beda. tai viso to kaltininkas buvo stabdziu suportai, juos perinkus beda dingo, tam itakos turi ir besibaigiancios stabdziu kaladeles, nes jei nelabai geru suportu stumoklis islenda per daug, jis nesugeba grizti atgal , del to ir kaista tau diskai.

Rašyta: 2007.10.13 10:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
O gal guolis?

Rašyta: 2007.10.13 11:21
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2007.06.25 23:57
Šilutė
Pranešimų: 749
Atsijunges
Man buvo tas pats reikaliukas tik kitai masinai europinei,tai suportai kalti buvo.Nes kaladės ir diskai buvo naujai pakeisti.Varztai tai budavo mėlyni nuo karsčio.

Rašyta: 2007.10.13 11:45
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.10.10 20:03
Jonava ,LT
Pranešimų: 128
Atsijunges
Man ir taip buvo,tik suportai kalti negryžta atgal.

Rašyta: 2007.10.13 14:56
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.09.16 17:58
kretinga .LT
Pranešimų: 680
Atsijunges
II voyageriui buvo taip , tai keitem suporta , ir nepadejo , tada vienas gudras meistras pastebejo kad stabdziu slangutes laikiklis stipriai aprudyjes , ir uzspaude slangele , net stabdziu skystis vos praeidavo , pastabdzius , atgal nebegryzdavo .

Rašyta: 2007.10.13 18:31
_________________
Amerikiniu zibintu perdarymas , Ksenonai , Navigacijos , Automobiliai is USA
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kaista priekiniai ratai.
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2006.08.21 12:54
Hannover
Pranešimų: 47
Atsijunges
Pas mane irgi ta pati beda buvo - smirdejo baisiai, bet suportai vaiksto normaliai. Tiesa, pastabdzius, ir toliau vaziuojant po keliu sekundziu pasigirsta nestiprus cypimas, kuris po keletos sekundziu dingsta. Bet jau nekreipiu demesio. O stabdziai dar kuri laika pasmirdejo ir nustojo. Apskritai Voyageris, kiek pastebejau, kaip kaprizinga merga - niekad negali but tikras, kas saus i galva. Ima ir del kokio nors menkniekio pradeda oziuotis.
Nutariau, kad tai paskutinis Chrysleris, kuri pirkau. Nusipirkciau kokia japoniska, per amzius bedos netureciau, kaip su savo senuke Toyota.

Rašyta: 2007.10.19 11:33
_________________
[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f050.gif[/img]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas