logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





AWD galinis tiltas
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.22 13:18
Vilnius, LT
Pranešimų: 2
Atsijunges
Smarkiai uzia galinis tiltas. gal kas zino kur tarkim Vilniuje kas nors juos gali normaliai patikrinti (be chrysler serviso)?

Rašyta: 2010.07.22 13:25
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: AWD galinis tiltas
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

Aruncia rašė:
Smarkiai uzia galinis tiltas. gal kas zino kur tarkim Vilniuje kas nors juos gali normaliai patikrinti (be chrysler serviso)?

turbut Tau reiktu dapilt ten tepaliuko ir dar patarciau xado tubele tiltams. man buvo uzesys ir trankimas atsirades scorpe kai turejau, padejo nemazai. bet as du kartus po tubele varvinau.

Rašyta: 2010.07.22 19:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: AWD galinis tiltas
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.22 13:18
Vilnius, LT
Pranešimų: 2
Atsijunges
taip reiks ir pabadyt, tikekimes kad to uzteks. Dekui!!!

Rašyta: 2010.07.22 21:50
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: AWD galinis tiltas
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2007.05.11 10:19
Villnius
Pranešimų: 24
Atsijunges
o kas tas xado tubele yra? kur ja nusipirkti?
Pas mane irgi labai uzia kazkas, tik as nesu tikras ar tai galinis tiltas ar rzdatke, o gal pati greiciu deze. as jau savo laiku pakeiciau tris razdatkes, ir kas karta vis ta pati problema...

Rašyta: 2010.09.08 14:47
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: AWD galinis tiltas
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

nercas rašė:
o kas tas xado tubele yra? kur ja nusipirkti?
Pas mane irgi labai uzia kazkas, tik as nesu tikras ar tai galinis tiltas ar rzdatke, o gal pati greiciu deze. as jau savo laiku pakeiciau tris razdatkes, ir kas karta vis ta pati problema...

uzsuk i www.xado.lt galbut taps aiskiau apsilankius kur tais daiktais prekiauja, to adresiuko puslapio gale yra imoniu adresai prekiaujanciu xado gaminiais.

Rašyta: 2010.09.08 20:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas