logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.27 14:41
Vilnius
Pranešimų: 102
Atsijunges
Tai va - artejant Velykom norisi pasidalinti ispudziais ir ispeti kitus apie tai ka teko patirti asmeniskai bandant legaliai gauti atitikties sertifikata.
Taigi, kadangi automobili pirkau savo seimynai bei sau tai nutariau, jog ji verta sutvarkyti tvarkingai. Paverciant ilga istorija trumpa - nupirkau ir sudejau EU priekinius zibintus, EU galinius zibintus. Tada Moler auto nupirkau WW Bora posukiu zibintus, idejau priesrukini, idejau jam mygtuka su indikatoriumi. Zodziu, paruosiau ir nuvaziavau siandien I Regitra sertifikato. Zemiau pateikiama trumpa ivykiu santrauka - komentarai paliekami jums.... :
1. Jeigu pas jus ant vairuotojo dureliu nera ID lipduko ir jeigu pries tai nenuvaziavote i Tuvlita ir neturite paikros akto - net nevaziuokite. Jusu nepriims ir pasiulys vaziuoti pas dileri.
2. Idomumo delei palyginimas tarp patikros atlikimo pas dileri ir Regitroje - pas dileri 400Lt ir 15min patikrai; Regitroje - ~130Lt ir apie 1h patikrai.
3. Nuvaziavus reikia pirmoje eileje susimoketi uz apziura ir tada su cekiu ieskoti "experto". Kaip supratau "expertai" pas juos tie patys eiliniai tikrintojai tik darantys ta darba pagal slenkanti grafika. Jeigu as klystu, pataisykite mane.
4. Taigi su cekiu keliaujate pas "experta" tada prasideda apziura.
4.1 Vizualine apziura susidedanti is:
a) priekiniu zibintu apziuros - E zenkliuko ieskojimo.
b) analogiskai su galiniais zibintais
c) su posukiais
d) ieskoma priesrukinio zibinto - E raides ant jo neieskoma.
4.2. Prasoma ijungti avarini signala, po to gabaritus, po to trumpus zibintus. Keista, bet ilgu nereikejo - o gal EU niekas su ilgomis nevazineja???
4.3 Prasoma ijungti priesrukini ijungus trumpas sviesas, po to ijungus gabaritus.
4.4. Tikrinama ant stendo trumpu zibintu sureguliavimo aukstis

Tai va - iki 4.1 c punkto pas mane viskas buvo gerai, o tada and posukiu zibintu nerado E raides. Tuomet mane apziurejes "expertas" pasikviete kita "experta" kuris, kaip veliau paaiskejo yra jo virsininkas. Megino ieskoti E raides dviese - nerado. Tuomet virsisninkas labai savimi pasitikinciu tonu manes paklause ar as tas lempas ne nuo eglutes nukabinau. Atvirai pasakius, nelabai susigaudziau apie kokia eglute eina kalba ir paprasiau paasikinti kokia eglute turima omenyje. Taip supratau, kad tokiu savo klausimu labai izeidziau virsininka, nes nesupratau jo samojo - tad jis man paaiksino dar karta, kad nuo kaledines eglutes turis omenyje. Kazkaip nebuvo jokio noro juokauti ir rimtai atsakiau kur jas isigijau. Nepadejo. Nera E raides ir viskas. Tai pasakes virsininkas pasisalino, o manasis "expertas" pareiske, kad va, matai netinka. Plius negerai, kad ruko zibintai neiisijungia isjungus trumpas ir palikus su gabaritais. Bet tai , atseit tiek to. Vistiek netinkama auto, nes posukiai nesertifikuoti. Liepe pastatyti auto ir ateiti uz 20min.
Dar meginau jam nueinant kazka sakyti, kad mazdaug gal del tu posukiu galima kaip nors sventines nuotaikos (Velykines) nesigadinti, bet likau neisgirstas... (matyt labai masinos ten uzia )
Tuo tarpu pasiskambinau i parduotuve ir paasikinau, kad su ju lemputem posukiu nepraeinu ir kaip jie gali man padeti. Ten ramiai paaiskino, kad nera dedami E ant posukiu, o kaip irodyma jie gali man parasyti oficialu rasta. Sutarem. Su ta mintimi parejau pas "expertus" ir isdesciau situacija. O jie pareiske, kad jiem jokiu rastu nereikia - nera E raides, vadinasi ne EU sertifikuota. Viso gero. Tada man ir parejo...... Paklausiau, o kaip tada visos tos Boros, kurios vazinejasi su tokiais posukiais??? Atsakymas labai paprastas - jei tavo masina is US ir nera E zenkliuko, jiems nesvarbu kaip vazinejasi Boros, taviske vistiek netinkama. Tada papasakojau viska ka apie jos galvoju... Tuo tarpu "expertas" rase isvadas. Ir, o stebukle - pasirodo mano ir priesrukiniai pasidare nebetinkami.... Kai paklausiau kaip tai cia pradzioje buvo tinkami, o pabaigoje po musu pokalbio jau nebe - atsakymas buvo paprastesnis uz paprasta - "as nieko nesakiau, kad jie geri" ("experto" citata).
Isvados:
1. As negaliu pasakyti kaip turi buti paruostas auto, kad legaliai praeitumei patikra. (Nepaisant to, kad pries vaziuojant ir kazka darant as jiem skambinau ir klausiau i ka atkeipti demesi. Ir dariau viska pagal ju rekomendacijas). Speju, jog jie turi ne viena "tuza rankoveje" apie kuri galite suzinoti po laiko.
2. Kol kas nezianu kaip reikes rasti tokius pacius zibintus su E raidemis, nes sparnai ispjauti pagal tuo zibintus. Taip pat nezianau kaip reikes pajunti "normaliai" priesrukini.
3. Suprantu tuos, kurie nesuka sau smegenu, sumoka kazkam 500 Lt ir sertifikatas padaromas net nemacius masinu.

Pabaigai - vis galvoju parasyti to "experto" varda ir pavarde, kad isepti kitus?

Rašyta: 2006.04.14 17:16
_________________
As niekur neskubu - vaziuoju i darba (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Tu ka parasei cia ," Regitros " valdziai " nusiusk , tegul rastu atsako , parasyk kas tikrino , kokius bajerius skalde ...per 15 d. PRIVALO atsakyt issamiai ir aiskiai , tie ju spjuviai snukin bent man seniai atsibode , turiu omeny valdiskas istaigas ...

Rašyta: 2006.04.14 17:26
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.02 23:23
Kaunas, LT
Pranešimų: 2433
Atsijunges
Aiškiai atidirbta išsityčiojimo iš kliento metodika - tipo kas bando kažką daryti legaliai, neva "nepakanka proto ar pažinčių" susitvarkyti "duodant į delną".

Malačius, kad bandei taip susitvarkyt, kad aprašei procesą, bet Lietuvoj gyvenam...

Aišku, smagu būtų patrumpinti viską. Skambink gelbėtojams, tai nors per Lietuvą Regitra nuskambėtų

Rašyta: 2006.04.14 18:01
_________________
Žmonės dažnai dalija nemokamus patarimus, kurie yra verti tiek, kiek kainuoja
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.11 20:28
Klaipėda, LT
Pranešimų: 2018
Atsijunges
Neturiu zodziu...

Rašyta: 2006.04.14 20:31
_________________
Negirk dienos be vakaro, mergos be patalo!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.02.20 21:04
Vilnius
Pranešimų: 2548
Atsijunges
Citata:

ru22 rašė:
Neturiu zodziu...

ble as tai sudu pridaryciau
tiems pimpalams tokiu, kad is darbo islektu
Bet...
neaisku ar tada ta sertifikata pavyktu gauti

Rašyta: 2006.04.14 20:35
_________________
WEB ir IT ūkis 8 615 16777
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.27 14:41
Vilnius
Pranešimų: 102
Atsijunges
turiu as pazystamu zurnalistu gan rimtose laidose - snektelejau telefonu. Sakeme po svenciu susibegsime detaliau pakalbesime.
Jo, gaila, kad tai kas legalu, tas nemadinga...

Rašyta: 2006.04.14 20:40
_________________
As niekur neskubu - vaziuoju i darba (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Ne nu cia tai PYDERASTAI !!

Rašyta: 2006.04.14 22:12
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.03.26 17:39
Vilnius
Pranešimų: 148
Atsijunges
Jokios sazines noretusi kad kas nors pamokytu

Rašyta: 2006.04.15 1:15
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.17 18:00
Birzai, LT
Pranešimų: 125
Atsijunges
Nu kazkaip jiems reikia gi parodyti ,kad ne visi praeina ta patikra. Jei 90% patikra praeina per kysius tai jauciu busi papuoles i ta nelemta 10 % kuriems istatomi ragai.Reiskiasi va paziurekit,patikrinom ir neatitiko.Mes gerai dirbam. Svolaciai ten beveik visi.Tik ir ziuri kaip koki lituka ispest.Kreipkis i zurnalistus,daugiau tau nieks nepades.O kad tvarkingai bandei patikra praeit tai respect tau didziulis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rašyta: 2006.04.15 11:00
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.01.10 17:38
UK
Pranešimų: 1080
Atsijunges
jooo..shudu malunai.. tai dar pala.. jei praeisi tas lempas, tai prie stabdziu prisikikabins..

Rašyta: 2006.04.15 11:54
_________________
Anything good in life is either illegal, immoral or fattening...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.02 23:23
Kaunas, LT
Pranešimų: 2433
Atsijunges
Citata:

jei praeisi tas lempas, tai prie stabdziu prisikikabins..

Faktas kaip blynas - norės, tai kaip ir policininkai, ras prie ko prisikabint, sakys: o kur gesintuvas?

Stabdžiams Europoje taikomi kiek kitokie reikalavimai, JAV nuspaudus stabdį, pradeda vienu metu ir priekis ir galas stabdyti, europiniuose - pirmiau priekis, galui daromas užlaikymas.

Rašyta: 2006.04.15 12:37
_________________
Žmonės dažnai dalija nemokamus patarimus, kurie yra verti tiek, kiek kainuoja
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.09 20:57
Vilnius-Lazdijai / LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Čia mano supratimu maišomos ko gero Regitros ir Tuvlitos įstaigos. Regitros pagrindinė funkcija transporto priemonių registravimas išregistravimas..., o Tuvlitos TEIKIAMOS PASLAUGOS:
kelių transporto priemonių valstybinė techninė apžiūra;
automobilių techninės būklės vertinimas;
perdirbamų ir gaminamų transporto priemonių techninė ekspertizė;
vertinimas (defektavimas): vidutinės rinkos vertės, rinkos vertės, atkūrimo (remonto) kaštų, likutinės vertės, prekinės vertės netekimo nustatymas;
naudotų kelių transporto priemonių atitikties įvertinimas;
vairuotojų, vežančių pavojingus krovinius keliais, mokymas.

Ir dar šis tas: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=224343

16. Naudotų kelių transporto priemonių atitikties įvertinimas susideda iš:

16.1. transporto priemonės identifikavimo;

16.2. transporto priemonės priskyrimo Lietuvoje pripažintam ar patvirtintam tipui;

16.3. transporto priemonės atitikties pripažintam ar patvirtintam tipui įvertinimo;

16.4. transporto priemonės atitikimo europinius reikalavimus patikrinimo;

16.5. transporto priemonės sudėtinių dalių ženklinimo patikrinimo.

7. Naudotų kelių transporto priemonių atitikties įvertinimą atlieka atitikties įvertinimo įmonės ir įgalioti gamintojų atstovai.

11. Atitikties įvertinimo įmonei teisė atlikti naudotų kelių transporto priemonių atitikties įvertinimą suteikiama Kelių transporto Inspekcijos viršininko įsakymu.

Šiuo atveju būtų Tuvlita, Skirlita...

Tad skundai turėtų būti adresuojami VKTI (www.vkti.lt)

Bet manau čia pateksi į užburtą interesų ratą. Vnz viešai pastūgausi ir tuo pasibaigs.

Bet aš už tavo pastangas. Viešinti tą ydingą praktiką reikia. Nes negana to, kad yra savo regionuose monopolistai ir neturi konkurentų, susikrauna garantuotą pelną, tai dar liaudiškai tariant išsikalinėja. Būtų konkurencija viskas kitaip vystytųsi toje sistemoje.
Sėkmės Senų pirdūnų mąstymą seniai laikas pakeisti. Ne tie laikai, kai klientas turėjo būti malonus su pardavėju.

Rašyta: 2006.04.15 18:08
_________________
[i][b][size=medium][color=009900][font=Georgia]Chrysler Voyager 3,3l '97[/font][/color][/size][/b][/i]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Svečias_
o jei masina jau uzregistruota pries pora metu, tai dar reikia to sertifikato ar ne?

Rašyta: 2006.04.15 18:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.27 14:41
Vilnius
Pranešimų: 102
Atsijunges
Siuo atveju "Regitra" yra atsakinga uz atitities sertifikato isdavima. Mat jie atseit turi "expertus" kurie praeja kursus yra ju kvalifiacija leidzia daryti apziuras.
Kas link stabdziu - cia gali buti vienas is tu "tuzu is rankoves". Bet cia jau praeinant tech apziura. Atitiekties sertifikatui gauti turi buti tik sviesos siganlu atitikimas. O tech as jau legaliai nebeisiu - aciu, uzteko, pasimokiau.
Bet sito reikalo tikrai taip nepaliksiu - o ko imtis sugalvosiu, sventes ilgos.
Palikau maisnoje ta akta - ryt parasysiu "experto" varda ir pavarde. Jei kas kiti megins legal praeiti zinos, kad susidurus su tuo veikeju gali laukti nenuspejamu dalyku. Gaila, vadinamasis virsininkas niekur nepasirase. Butu kam linkejimus nusiusti apie lempas nuo Kaledines eglutes. Bet kai pagalvoji - geras ju samojo lygis. Gal kita karta i tokia pastaba reiketu atsakyti, kad ne, nuo ne nuo eglutes, nuo susikto Eifelio boksto nukabinau, kad geriau sviestu...

Rašyta: 2006.04.15 19:25
_________________
As niekur neskubu - vaziuoju i darba (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.02 23:23
Kaunas, LT
Pranešimų: 2433
Atsijunges
Tavo vietoje sekančiam vizitui diktofoną susirasčiau - įrašo panaudojimo funkcijų daug, jei niekur nepanaudosi, tai galėsi kaip fun'ą po internetą paleist

Rašyta: 2006.04.15 21:32
_________________
Žmonės dažnai dalija nemokamus patarimus, kurie yra verti tiek, kiek kainuoja
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.17 18:00
Birzai, LT
Pranešimų: 125
Atsijunges
Citata:

EiMiS rašė:
Tavo vietoje sekančiam vizitui diktofoną susirasčiau - įrašo panaudojimo funkcijų daug, jei niekur nepanaudosi, tai galėsi kaip fun'ą po internetą paleist


Gera mintis gi tau Eimi atejo.

Rašyta: 2006.04.15 22:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.22 23:49
Kaunas, LT
Pranešimų: 153
Atsijunges
reikia to sertifikato, kad masina uzregistruot galetum, jai uzregistruota, per nauja varyt nereikia
Citata:

sebring rašė:
o jei masina jau uzregistruota pries pora metu, tai dar reikia to sertifikato ar ne?

Rašyta: 2006.04.15 22:53
_________________
Dodge Caravan 3.3l/1999m
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Registruoju savo. Sertifikatas jau yra, bet Regitroj dar pasirodo ir pietu pertrauka yra.. Eilute irgi solidi, kas tik dabar atvaziuoja, kazin ar iki darbo pabaigos spes uzregistruot.
Neaisku, kokius numerius pavyks pasiimt, sake nelabai klauso, koios formos nori, duoda kaip jiems atrodo geriau. Matysim.

Rašyta: 2006.04.20 12:37
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.27 14:41
Vilnius
Pranešimų: 102
Atsijunges
Nu va, antras bandymas buvo sekmingesnis. Gavaus siandien sertifikata per pora minuciu. Tiesa, pries tai pakeiciau posukiu zibintus ant sparnu i tokius, ant kuriu yra E raide, ir perdare priesrukinius zibintus galinius. I togo: nauji zibintai 40Lt, galiniu perdarymas, plius posukiu permontavimas 100 Lt, pakartotinas mokestis tegitrai 28Lt. Vsego - 168Lt papildomu islaidu, del to, kad kazkoks moliugas vaizdavo dirbanti.
Dar karta isitikinau, kad "expertai" pas juos pagal slenkanti grafika, nes tas zmogus, kuris siandien mane tikrino ana karta dare tech apziura.
Beje, siandieninis meistras nuo anu dvieju skyresi kaip diena ir naktis. Siandieniniam respect, o anas "expertas" ir jo "virsininkas" tai pupu pupos ( cia kaip radioshow xebra pasakytu)

Rašyta: 2006.04.20 16:12
_________________
As niekur neskubu - vaziuoju i darba (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Legalus atitikties sertifikato gavimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.22 23:49
Kaunas, LT
Pranešimų: 153
Atsijunges
sveikinam. jauciu busi pirmasis praejas ekspertize kak palozana

Rašyta: 2006.04.20 17:17
_________________
Dodge Caravan 3.3l/1999m
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas