logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 7 »


Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Žinau, kad europinius voyagerius surinkinėjo (bent jau iki IV kartos) Austrijoje. Ar tai davė kažkokių esminių skirtumų??? Turiu galvoje ne žibintus, buferius, o antikoroziją, pakabą, salono plastiko kokybę ir pačią surinkimo kokybę.

p.s. Biškį pavargau knistis po forumą ir ieškoti, tai tiesiog klausiu. Jeigu jau buvo apie tai kalbėta, prašom įmesti linką.

Rašyta: 2006.04.18 16:17
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Gal pradziai sukonkretink kokios kartos tu ieskai ir apie koki varikli galvoji - benzina, dyzeli, kokia kubatura.

Rašyta: 2006.04.18 16:26
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Konkretinu. Mane domina 3 karta, 3.3 arba 3.8 motorai. Ar jie buvo dedami į tuos, kurie buvo surinkinėjami Austrijoje ir skirti Europai? Lyg ir kažkur skaičiau, kad 3.3 buvo? Bet kaip jau rašiau domina esminių skirtumų buvimas tarp voyagerių rinktų Austrijoj ir Amerikoj. Gal kas važinėja grynakrauju europiniu galetų papasakoti savo išgyvenimus?

Rašyta: 2006.04.18 16:30

Redagavo Snatch 2006/4/18 17:02:55
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
3.3 ir 3.8 kiek zinau buvo dedami Amerikoj (jei klystu manau mane kas nors pataisys). Aisku tiksliau visa tai pasakytu, kas turi europieti.
Nzn ar sita skaitei, cia nemazai info.
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... php?topic_id=482&forum=40

O del visu barskejimu ir pan.. Kaip sako vienas mano pazistamas, viskas priklauso nuo to, kiek ta masina buvo gavus meiles nuo ankstesniu jos savininku

Rašyta: 2006.04.18 17:25
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
skaičiau ir apie surinktus Austrijoj nieko neradau, todėl ir klausiu žmonių... Prisimenu, kad Automotorundsport esu skaitęs apie tai, bet senokai, tai va įdomu būtų sužinoti ar kas klube usina europinį varianta ir kaip jam sekasi.

Rašyta: 2006.04.18 17:40
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Citata:

Pacukas rašė:
O del visu barskejimu ir pan.. Kaip sako vienas mano pazistamas, viskas priklauso nuo to, kiek ta masina buvo gavus meiles nuo ankstesniu jos savininku


Perku ne pirmą automobilį. Šiek tiek turiu patirties elementariais klausimais. Todėl atsargiai prašyčiau nepilstyti, o komentuoti iš esmės.

Rašyta: 2006.04.18 17:43
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Vazineju su amerikonisku . Antikorozines dangos nerasta , cinkuotas , bet ne visas , rudija dureliu apacia , slenksciai . Skarda stora , todel , kad prarudytu iki skyles daug laukt ...
Del surinkimo kokybes teko isitikinti tiesiogiai , nes esu padares avarija , reikejo tvarkyti pakaba , lyginti skardas . Tai dare ne vienas meistras , nesudetingus darbus dariau as pats . Meistrai buvo susizaveje surinkimo kokybe - kiekvienas varztas suteptas , kiekviena traukute , amortiko tvirtinimai atsisukinejo be jokio vargo . Skarda lyginti ideali - kur palenki , kur pakali - reikalingoj padety ir lieka , jokios amortizacijos , luzinejimo ...Plastiko kokybe ? Na , nemanau , kad prastesne nei Astros ar pezo ...Yra variantu ir su medzio imitacija ir .t.t
Tiesiog viskas padaryta paprastai , kaip pas sunkvezimi , nieko gudraus , variklis 3.3 idealus , sreblus ( ne HDI ...), bet ima ne daugiau nei sharano 2,8 , ar espace 2,8
I Austrijoj gaminamus , enginai - 2.0 , 2.4 , 3.0 ( mitsubo ) , del 3.3 bijau suklaidinti ...

Rašyta: 2006.04.18 17:48
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Apie tai aš žinau. Nežinau to paties ko ir tu - 3.3 motoras...
Beje namiokai į PSA ne vietoje

Taigi, matau esant reikalinga pakartoti - DOMINA EUROPOJE SURINKTŲ VOYAGERIU NAUDOTOJŲ PASTEBĖJIMAI!

Rašyta: 2006.04.18 17:52
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
O del visu barskejimu ir pan.. Kaip sako vienas mano pazistamas, viskas priklauso nuo to, kiek ta masina buvo gavus meiles nuo ankstesniu jos savininku


Perku ne pirmą automobilį. Šiek tiek turiu patirties elementariais klausimais. Todėl atsargiai prašyčiau nepilstyti, o komentuoti iš esmės.


Del triuksmu tai atsisesk pralek duobeta gatve ir viska isgirsi. Dabar turiu 2 amerikonus (lengavaja ir vena), tai palyginus su europietiskom ju salonai triuksmingesni, salono garso izoliacija prastesne. Taciau uz tuos pacius (ar dar mazesnius pinigus) gauni daugiau komforto. Visu pirma vaziavimo komforto. As ir pats tik ryt pradesiu tvarkytis savo T&C 3.8 dokumentus, su juo kelis kilometrus tepravaziaves. Taciau kiek bandziau vaziuoti, ir gatveles ne pacias lygiausias rinkaus, nusebino salono tyla, ta prasme salono plastmases elgesi tikrai tyliai.

Rašyta: 2006.04.18 17:56
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Iš čia ir kyla vienas svarbiausių klausimų - ar skiriasi voyagerio garso izoliacija priklausomai nuo to, kur jis surinktas??? Kaip ji skiriasi???

Rašyta: 2006.04.18 17:59
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Manyciau pakankamai subtilus vertinimas. Juk puikiai supranti tai priklauso nuo to kokios padangos uzmautos, koks motoras ir pan. Ir bet kuriuo atveju cia juk minivenas, jame (kaip ir universale) visiskos tylos nebus. Netgi isemus sedynes jis tampa triuksmingesnis, nei vaziuojant su sedynemis.

Rašyta: 2006.04.18 18:05
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

Pacukas rašė:
Citata:

Snatch rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
O del visu barskejimu ir pan.. Kaip sako vienas mano pazistamas, viskas priklauso nuo to, kiek ta masina buvo gavus meiles nuo ankstesniu jos savininku


Perku ne pirmą automobilį. Šiek tiek turiu patirties elementariais klausimais. Todėl atsargiai prašyčiau nepilstyti, o komentuoti iš esmės.


Del triuksmu tai atsisesk pralek duobeta gatve ir viska isgirsi. Dabar turiu 2 amerikonus (lengavaja ir vena), tai palyginus su europietiskom ju salonai triuksmingesni, salono garso izoliacija prastesne. Taciau uz tuos pacius (ar dar mazesnius pinigus) gauni daugiau komforto. Visu pirma vaziavimo komforto. As ir pats tik ryt pradesiu tvarkytis savo T&C 3.8 dokumentus, su juo kelis kilometrus tepravaziaves. Taciau kiek bandziau vaziuoti, ir gatveles ne pacias lygiausias rinkaus, nusebino salono tyla, ta prasme salono plastmases elgesi tikrai tyliai.


Na , del triuksmo - nedrisciau taip tvirtint . Caravanu pakaba kieta , tai masina ant lingiu kaip bebutu , bet geru keliu, 95 metu auto vaziuoja praktiskai BE GARSO . Vazinejau su trim europietiskom , paskutine renuske Laguna , kuri garseja kaip ypac minksta , bet persedes ant amerikono - vaziavimo , izoliacijos savybemis nenusivyliau .Kartais kamstyje klausausi ar dirba variklis , ar uzgeses...Ismetimo sistema pas vana puiki. Zmogus , kuris vazinejo tik europenais negali objektyviai vertinti auto is USA vaziavimo savybiu ar eksploatacijos , paprastai yra varinejamos legendos ir chaltursciku meistriuku gandai ,kuriems neapsimoka amerikonu taisyti , nes to darbo jie nemoka dirbt..

Rašyta: 2006.04.18 18:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Aš labai gerai žinau kiek padangos įtakoja garsą salone ir suprasdamas, kad jums greičiausiai vis dar savaitgalis bei tikėdamasis negauti bano už flooda kartoju:...
Citata:

Snatch rašė:
Ar skiriasi voyagerio garso izoliacija priklausomai nuo to, kur jis surinktas??? Kaip ji skiriasi???


Kalba eina apie papildomas priemones, kurias galbūt yra įdiegęs gamintojas ir apie kurias neturiu informacijos.

Rašyta: 2006.04.18 18:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Na kai geru keliu vaziuoji, tada aisku visos jos tylios Del vaziavimo komforto - visi pliusai tik amerikonu pusej. Bet padangas tikrai garsiau girdziu, nei pries tai turetose europinese ar japoniskose masinose.. Nors vel gi kartojuos - juk skirtingos padangos buvo uzmautos..

Rašyta: 2006.04.18 18:24
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Aš labai gerai žinau kiek padangos įtakoja garsą salone ir suprasdamas, kad jums greičiausiai vis dar savaitgalis bei tikėdamasis negauti bano už flooda kartoju:...
Citata:

Snatch rašė:
Ar skiriasi voyagerio garso izoliacija priklausomai nuo to, kur jis surinktas??? Kaip ji skiriasi???


Kalba eina apie papildomas priemones, kurias galbūt yra įdiegęs gamintojas ir apie kurias neturiu informacijos.


Neisizeisk, bet man butu idomiau suzinoti, kurie varikliai patikimesni ir kiek jie kuro naudoja. Tokiu metu tikrai nei viena masina nebus lyg darzine atidarytom durimis. Jei kazkas labai erzins, manau visada galima paciam sugalvot kazkokias papildomas garso izoliacijos priemones. Ir kaip ta triuksmo lygi nustatyt?! Matuoti triuksmo lygi su specialiais prietaisais salone?
PEACE

Rašyta: 2006.04.18 18:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Citata:

Neisizeisk, bet man butu idomiau suzinoti, kurie varikliai patikimesni ir kiek jie kuro naudoja. Tokiu metu tikrai nei viena masina nebus lyg darzine atidarytom durimis. Jei kazkas labai erzins, manau visada galima paciam sugalvot kazkokias papildomas garso izoliacijos priemones. Ir kaip ta triuksmo lygi nustatyt?! Matuoti triuksmo lygi su specialiais prietaisais salone?
PEACE

Nėra ko įsižeisti. Apie variklius galiu pasiskaityti nurodytuose forume šaltiniuose. Ten informacijos yra pakankamai. O apie tai kas išdėstyta pagrindiniame šios temos klausime - ne. So... Klausimas lieka atviras.

p.s. Kalbant apie daržines.. Mano patirtis sako, kad mašina daržinė arba ne, priklauso ne nuo metų. O galimybę pačiam prikonstruoti papildomas priemones ar patobulinimus matau kaip paskutinę.

Rašyta: 2006.04.18 18:44
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.04.08 23:24
Palanga
Pranešimų: 144
Atsijunges
Jau du mėnesius važiuoju su su Europiniu 2.5TD. Senieji savininkai pagailėjo meilės tai keliose vietose įlenkimus "paslėpė" lipdukais. Salonas verkia kaip nori šampūno. Na tik vienas dalykas džiugina - serviso knygelė pilna įrašų apie planinius apsilankymus. Paskutinė sąskaita 2003 metų =2500eurų. Panašu kad buvo firmos mašina. Draugas iš autoaibės serviso po pilno patikrinimo irgi neišpeikė. Važiuoja visi ir Europiniai ir amerikonai, visi genda. Manau kiekvienas renkasi pagal skonį.

Rašyta: 2006.04.18 20:11
_________________
Chrysler Grand Voyager SE 2,5 TD/98 Už alkoholi (alus) už visų gyvenimo rūpesčių priežastį ir sprendimą (ura
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.02 23:23
Kaunas, LT
Pranešimų: 2433
Atsijunges
Apie variklius: 3.8 Europoje nededamas, jau ir taip tautiečiams alergija būna, išgirdus apie tokią kubatūrą

Dėl papildomos garso izoliacijos ar kokybiškesnės plastmasės ar t.t. žinių neturiu, juolab kad tokius dalykus nebūtų lengva patikrinti. O kodėl tave domina panašūs dalykai? Abejoji JAV surinktų darbo bei medžiagų kokybe? Be reikalo

Pvz., pas mane padarytas pilnas antikorozinis paruošimas, bet ačiū reikia sakyti šeimininkui, o ne surinkimo cechui...

Rašyta: 2006.04.18 21:24
_________________
Žmonės dažnai dalija nemokamus patarimus, kurie yra verti tiek, kiek kainuoja
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Svečias_
Citata:

EiMiS rašė:
Apie variklius: 3.8 Europoje nededamas

Tokių atsakymų būtent ir norėjau. Toliau kyla kitas klausimas apie variklius: kiek 3,3 triukšmingesnis už 3,8???

Rašyta: 2006.04.18 22:03
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Europinis ir amerikinis - kiti skirtumai.
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

Snatch rašė:
Citata:

EiMiS rašė:
Apie variklius: 3.8 Europoje nededamas

Tokių atsakymų būtent ir norėjau. Toliau kyla kitas klausimas apie variklius: kiek 3,3 triukšmingesnis už 3,8???


Yra tik vienas sakinys allpar , kad gal kiek 3.8 yra tylesnis uz 3.3 , taigi praktikoje to teiginio nepatikrinsi .

Rašyta: 2006.04.18 22:08
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas