logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 11 12 13 (14) 15 16 »


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

Runius rašė:
Nu papasakosiu savo istoriją, buvo 1997 2.5 dyzelis grandininis, kai pirkau skaitliukas rodė 250000, pas mane jis nuvažiavo beveik 100000 km. Keičiau tik tepalus ir filtrus. Nieko daugiau nedariau o vaikomas buvo pakankamai rimtai. Taigi atėjo laikas sugest, pradėjo jis ten kalatotis kaip MTZ traktorius, bandžiau čia forume klaust kas yra, daug versijų buvo, nei viena nepasiteisino. Vienas meistriokas bandė keist kompensatorius, buvo galvas nuėmęs, tai sakė pagal būklę tai 500000 drąsiai nuvažiavus mašina. Kai pasakiau kad grandinės nekeičiau ir tiek nuvažiavau tai nepatikėjo, sakė nesekt čia pasakų, jau du kart nutrūkt turėjo o ana atrodo kaip nauja - išvada būna visgi gerų grandinių, gal ne pas turginius ir ale tai dilerius lietuvaičius, bet kažkur tai būna. Esmė tame - kad tas dyzelis gal ir nėra visai blogas jei tiek be jokios priežiūros nuriedėjo, tik nereikia visokiem peckeliam patikėt remontuot kai kas atsitinka, o perkant laaaabai atidžiai viską išstudijuot, ar ji jau nepabuvojus pas visažinius meistrus.

issiaiskinai kokia grandine? BMW ar originali VM? Juodos spalvos ar blizgi? Matai tu grandiniu yra keliu rusiu, jau kelinta versija laiko apie 100.000km, bet nera jokio tikslumo

Rašyta: 2010.03.22 20:37
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2007.05.18 10:19
Garliava
Pranešimų: 27
Atsijunges
Blizgi, "meistras" ją išėmęs man rodė ir sakė, cituoju: tu ką nematai, lenciūgas naujas taip gerai neatrodo (ir palyginimui atnešė naują), tu čia nekabink makaronų kad nekeitei.

Rašyta: 2010.03.22 21:54
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Citata:

egismille rašė:
na esu bandes bendzinus 2.4 ir 3.8 bet prmas kaip inkara temptu jokios dinamikos o kitas trauka gera bet ir ryja beproto na o su dizeliais bedos tokios jei vokiskas tai suds jei olandu belgu ar prancuzu dar dar nes vokieciu paprasciausiai uzvaikyti pastebejau modeliuose iki 95 ir iki 01 jei vaziuoji apie 170 180 jis trauklia pastarasis mano eidavo apie 200 ...


Gali nors viena masina su olandisku ar belgisku dyzeliniu varikliu pasakyt?

Rašyta: 2010.03.22 22:03
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.09.16 20:38
Kaunas,Lt
Pranešimų: 1378
Atsijunges
Citata:

Runius rašė:
Nu papasakosiu savo istoriją, buvo 1997 2.5 dyzelis grandininis, kai pirkau skaitliukas rodė 250000, pas mane jis nuvažiavo beveik 100000 km. Keičiau tik tepalus ir filtrus. Nieko daugiau nedariau o vaikomas buvo pakankamai rimtai. Taigi atėjo laikas sugest, pradėjo jis ten kalatotis kaip MTZ traktorius, bandžiau čia forume klaust kas yra, daug versijų buvo, nei viena nepasiteisino. Vienas meistriokas bandė keist kompensatorius, buvo galvas nuėmęs, tai sakė pagal būklę tai 500000 drąsiai nuvažiavus mašina. Kai pasakiau kad grandinės nekeičiau ir tiek nuvažiavau tai nepatikėjo, sakė nesekt čia pasakų, jau du kart nutrūkt turėjo o ana atrodo kaip nauja - išvada būna visgi gerų grandinių, gal ne pas turginius ir ale tai dilerius lietuvaičius, bet kažkur tai būna. Esmė tame - kad tas dyzelis gal ir nėra visai blogas jei tiek be jokios priežiūros nuriedėjo, tik nereikia visokiem peckeliam patikėt remontuot kai kas atsitinka, o perkant laaaabai atidžiai viską išstudijuot, ar ji jau nepabuvojus pas visažinius meistrus.

o kaip tu atskiri kuris peckelis,o kuris nea?is veido,ar ranku bukles?tai gali patirti tik savo kailiu!ir dar papasakok kaip tu atidziai isstudijuoji pirkdamas dyzeli?as ir noreciau ateiciai suzinot?
kas pagal tave yra vaikimas,gal pagal kita zmogu yra normalus vaziavimas?
500 000k.km dyzeliui daug ar mazai?

Rašyta: 2010.03.22 22:41
_________________
Chrysler Town&Country LXi 3.8/2001,nepakeiciamas automobilis...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2007.05.18 10:19
Garliava
Pranešimų: 27
Atsijunges
Atskirčiau - neužsiraučiau, deje deje. Vieną dalyką tikrai išmokau - kai atvarai mašiną reikia ją palikt tik gedimo nustatymui, o tada tegu nustatęs gedimą meistras pasako kiek kas kainuos ir privaloma tvarka po remonto susirinkt defektuotas detales, kad galėtum įsitikinti kad ji yra bloga. Bet tai dar ne viskas - kai jau žinosi remonto kainą - iš anksto su meistru turi sutart kad gedimas dėl kurio buvo atvaryta mašina bus pašalintas visu 100 procentų, o priešingu atveju visi pinigai iki paskutinio cento bus grąžinami tiek už detales tiek už darbus. Ir čia kalba neina apie visų blogų (ir dažnu atveju gerų) detalių keitimą kurios neturi įtakos minėtam defektui, viską meistras turi nuodugniai ir aiškiai iškėstyt kas dėl ko ir kaip buvo nutikę, o ne atrėžt - ne tavo reikalas, važiuoja ir džiaukis. Beje dar vienas svarbus dalykas - jei sutartu laiku atvažiavus atsiimt mašinos ar bent pasidomėt ji net nepradėta remontuot, gali drąsiai važiuot kitur, - rimti žmonės taip nesielgia.
kaip išstudijuot perkant? - yra vienas variantas kuriuo pasinaudojo vienas pažystamas - nuvarė mašiną į servisą (jei nesutinka pardavėjas to daryt tegu važiuoja jis su savo auto.....) kokį geresnį (patart negaliu, skaitykit aukščiau) ir sako meistram kas randa daugiausiai defektų statau butelį. Ten tiek rado kad pardavėjas tik sulaukęs progos kol mašina bus nuleista nuo keltuvų neatsisveikinęs dingo.
Aš važinėjau rusijos(klaikios diobės ir danga) ir norvegijos (kalnai) keliais pilnai krautas ir spaudžiau praktiškai kiek eina, nes tokiais keliais ir taip krauta daug ir nėjo.
500000 voyageriui manau užtektinai jau.


Rašyta: 2010.03.23 14:10
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Klubo narys
Prisijungė:
2008.09.16 20:38
Kaunas,Lt
Pranešimų: 1378
Atsijunges
na jau,na jau!toks drasus!!as tau tu defektuotu daliu galiu tiek pazert,kad net nezinosi nuo kurios pradet moket juk tu gedimo nustatymo atveju tikrai negalesi but salia,nebent remontuosi garaziuke,kur galbut taves neisvarys,o kituose didesniuose servisuose tave tikrai isprasys atsigert kavos ir tu nesi apsaugotas nuo apgavimo,jei nieko "nerauki"tame reikale!beto tikrai garantija yra suteikiama tik pilnam kapitaliniam remontui,o nea tik pakeitus kazkokia dali,tarkim greiciu dezeje!nenoriu as cia be reikalo gincytis,tuo labiau kad ir tema nea ta!

Rašyta: 2010.03.23 14:28
_________________
Chrysler Town&Country LXi 3.8/2001,nepakeiciamas automobilis...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

Runius rašė:
Blizgi, "meistras" ją išėmęs man rodė ir sakė, cituoju: tu ką nematai, lenciūgas naujas taip gerai neatrodo (ir palyginimui atnešė naują), tu čia nekabink makaronų kad nekeitei.

aisku, reiskia BMW BMW yra stambesne uz originalia grandine, del to meistras taip sake, kad atrodo geriau uz nauja

Rašyta: 2010.03.23 19:24
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.11.06 23:32
Vilkaviškis, LT
Pranešimų: 613
Atsijunges
Citata:

Runius rašė:
...kai atvarai mašiną reikia ją palikt tik gedimo nustatymui, o tada tegu nustatęs gedimą meistras pasako kiek kas kainuos ir privaloma tvarka po remonto susirinkt defektuotas detales, kad galėtum įsitikinti kad ji yra bloga. Bet tai dar ne viskas - kai jau žinosi remonto kainą - iš anksto su meistru turi sutart kad gedimas dėl kurio buvo atvaryta mašina bus pašalintas visu 100 procentų, o priešingu atveju visi pinigai iki paskutinio cento bus grąžinami tiek už detales tiek už darbus. Ir čia kalba neina apie visų blogų (ir dažnu atveju gerų) detalių keitimą kurios neturi įtakos minėtam defektui, viską meistras turi nuodugniai ir aiškiai iškėstyt kas dėl ko ir kaip buvo nutikę.






Kietas tu bičas.Pagal tavo pasakojimą visi meistrai tik ir laukia tavo vojagerį remontuoti.Be to taip tiksliai gali viską pasakyti,diagnozuoti,kad remontas tampa tokiu paprastu varžtų sukinimu...

Rašyta: 2010.03.23 22:10
_________________
Voyager 1994 m. 2,5 TD...pagarbiai išleistas į užtarnautą poilsį
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2007.05.18 10:19
Garliava
Pranešimų: 27
Atsijunges
Iš principo tu teisus, remontas ir yra paprastas varžtų sukiojimas (kai juos moki sukiot), o visa kvalifikacija ir žinios reikalingos gedimo nustatymui, geras meistras tai padaro tiksliai, nelabai geras, apytiksliai, blogas - spėja kas blogai ir paradeda viską iš eilės keisti, nepasiteisinus pirmam variantui, griebesi sekančio ir t.t.. Nieko tame blogo nebūtų jei rezultats būtų tas pats, bet..... Man buvo vieną kartą su elektra problemų, tai kur tik nevariau , kokių tik kompiuterių prie mano mašinos nejungė, ko tik nepakeitė, kaži kiek sumokėjau pinigų o rezultatas tas pats. Bandau aiškint kad nieko ponai nepataisė, o naie sako vistiek laiką sugaišom prie tavo triperio taigi pinigų negražinsim. Jau buvau praradęs viltį, kai vienas pažystamas parekomendavo meistrioką, jis sportines mašinas tvarko. jis su paprastu testeriu per 15 minučių tiksliai nustatė gedimą ir jį sutvarkė nekeisdamas nei vienos detalės.

Rašyta: 2010.03.26 8:42
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
Mano traktoriukas greiciau vaziuoti nelabai nori.

http://www6.videogaga.lt/dk;jsessioni ... 6dm.v%3Dopnvoyggxubbbqhnh

Rašyta: 2010.04.07 22:47
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.11.06 23:32
Vilkaviškis, LT
Pranešimų: 613
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
http://www6.videogaga.lt/dk;jsessioni ... 6dm.v%3Dopnvoyggxubbbqhnh
blyn nuoroda kazkokia ne i tema idejau.



...o aš jau kompą daužyti kumščiais pradėjau...

nesinervinam

Rašyta: 2010.04.07 22:52
_________________
Voyager 1994 m. 2,5 TD...pagarbiai išleistas į užtarnautą poilsį
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2007.08.16 12:37
pajurys
Pranešimų: 261
Atsijunges
tas ir yra esme .kad kai pamato musu dyzelines vonias rimti meistrai sako neapsiimsiu ,o kiti kurie neturi darbo buria Cia nelabai salygas pastatyti imanoma

Rašyta: 2010.04.08 16:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.04.08 23:24
Palanga
Pranešimų: 144
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
Mano traktoriukas greiciau vaziuoti nelabai nori.

http://www6.videogaga.lt/dk;jsessioni ... 6dm.v%3Dopnvoyggxubbbqhnh


Ir ko pas tuo meistriukus taip skubi? :-) Žiūrint į spidometrą jau variklį ir turbiną turėjei būti pasiremontaves. Pas mene 285000km, galvos jau virintos, o turbina dar kolkas neliesta. Oi nebenorių tų išlaidų .

Rašyta: 2010.04.08 21:13
_________________
Chrysler Grand Voyager SE 2,5 TD/98 Už alkoholi (alus) už visų gyvenimo rūpesčių priežastį ir sprendimą (ura
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
Mano traktoriukas greiciau vaziuoti nelabai nori.

http://www6.videogaga.lt/dk;jsessioni ... 6dm.v%3Dopnvoyggxubbbqhnh

duodi bajerius Tigi cia vanas, ne koks cupas jau pasiekus 130 prasideda idomumas, kad suvaldyti, o Tu verksleni, kad netraukia daugiau 170? tokiam auto turetu buti ribotuvas ant 160. prie didesnio soninio vejo jau ant 110 idomu vaziuoti

Rašyta: 2010.04.08 21:43
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.10.05 11:27
Kauno r
Pranešimų: 155
Atsijunges
nea, nauji mishelin-pilot 225*55 ir masina kaip prikalta prie kelio.

Rašyta: 2010.04.08 21:52
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

intar rašė:
nea, nauji mishelin-pilot 225*55 ir masina kaip prikalta prie kelio.

ai jop... as gi tada vaziazau su 205/65 r15 sypuotom, del to galejo taip buti siandien irgi sypuotom lekiau 215/65 r16. nu gal tada geriau lekiasi bet treciukas labai linkes siubuoti. IV-tuku drasiau lekciau

Rašyta: 2010.04.08 22:22
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2010.04.07 10:45
Vilnius
Pranešimų: 41
Atsijunges
nu as nuo 217 iki 329tkm pravaziavau su savo tokiu pat - galvu nelieciau, o turbina tepalo pro sali nespjaude dar.
uzsienyje trasose pastoviai ~150 arba kai kur ir greiciau laikydavau.
na bet daugiau 180 kiek atsimenu lyg ir nebuvau sugebejes uzkelti rodiklytes - kazkaip issisemdavo motoriukas jau iki to :-)


Citata:

Pajuris rašė:
Citata:

intar rašė:
Mano traktoriukas greiciau vaziuoti nelabai nori.

http://www6.videogaga.lt/dk;jsessioni ... 6dm.v%3Dopnvoyggxubbbqhnh


Ir ko pas tuo meistriukus taip skubi? :-) Žiūrint į spidometrą jau variklį ir turbiną turėjei būti pasiremontaves. Pas mene 285000km, galvos jau virintos, o turbina dar kolkas neliesta. Oi nebenorių tų išlaidų .

Rašyta: 2010.04.09 9:33
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2008.12.22 18:59
LT
Pranešimų: 471
Atsijunges
Kiek zinau 2.5td 175km/h yra ribotuvas o, ta 175 ir taip sunkiai paima, nors as su savo tai paemiau

Rašyta: 2010.04.09 10:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.04.19 16:15
kaunas
Pranešimų: 2
Atsijunges
vyrai, patarkit, reikia masiniuko varyt i norvegija ir sumasciau nusipirkti crysler voyager 1994m 2.4 dyzeliuka http://www.autogidas.lt/skelbimai/chr ... uris-1994-0119316808.html tarkim sytas, pradejo mesti melyna duma kaip seimininkas sake, kas galetu buti per beda, ir kiek man jis apytiksliai kainuotu sutvarkyti.

Rašyta: 2010.04.19 16:31
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Dyzelis
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Citata:

relaxer rašė:
vyrai, patarkit, reikia masiniuko varyt i norvegija ir sumasciau nusipirkti crysler voyager 1994m 2.4 dyzeliuka http://www.autogidas.lt/skelbimai/chr ... uris-1994-0119316808.html tarkim sytas, pradejo mesti melyna duma kaip seimininkas sake, kas galetu buti per beda, ir kiek man jis apytiksliai kainuotu sutvarkyti.


Visa tema rasliavos pilna, paskaityk, nepatingek...
Apibendrinant: nepirk slamsto, tuo labiau, kad i Norvegija vaziuoji.

Rašyta: 2010.04.19 16:56
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas